532 Shares 9464 views

Dzieci Przyjaźń jest zawsze Strong

Czym jest przyjaźń? Przyjaźń – jest formą relacji interpersonalnych między ludźmi, gdy istnieją podobne zainteresowania, poglądy na życie i ciepły stosunek do siebie. Czasami zdarza się, że ludzie są różni mentalność, są całkowicie odmienne postacie, ale że są one przyciągane do siebie. Jedna osoba może być spokojna, podczas gdy inni, jak wybuch, ale wzajemnie się uzupełniają i razem są one wygodne.


Dobrze, gdy są ludzie, którzy przychodzą na ratunek w każdej chwili, która będzie dzielić chwile radości i smutku, doradzić, uspokoić i pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Szczególnie dobrze, gdy jest przyjaźń dla dzieci, które towarzyszy człowiekowi niemal całe swoje dorosłe życie. Kiedy osoba rośnie z wami w tym samym obszarze izolowanym, bieganie do twojej mamy jeść ciastka i zna wszystkie swoje sekrety i tajemnice, a także obawy i porażki, ale pozostaje lojalny i wierny – to jest prawdziwe szczęście. Szczęście, że istnieje szereg osoby, która będzie miała wszystkie swoje negatywne strony, bo po prostu on jest prawdziwym przyjacielem.

W miarę upływu czasu, ludzie dorastają, a czasem tracą kontakt z przyjaciółmi, ale tylko prawdziwa przyjaźń nie zna granic czasowych. Tylko prawdziwy przyjaciel z dzieciństwa jest obok ciebie przez całe życie. On nie może być obecny codziennie tam, ale wiesz, że jeden telefon – a on przybiegnie.

Ważne jest, aby utrzymać związek z dzieciństwa przyjaźni nie pozostanie dla dzieci i stała się osobą dorosłą. Trzeba docenić ludzi, którzy jedli z wami Peck soli, znajdowały się w różnych sytuacjach, ale z nich, zachowując godność i lojalność wobec ciebie.

Chciałbym dać przykład, który pokazuje, jak ludzie nie doceniają relacji i wymieniane na drobiazgi, ale w trudnych czasach przyjść z pomocą jedynego przyjaciela z dzieciństwa i oferowane mu przez ramię.

Natalia ze szkoły przyjaźnił się z Allen, były uważane prawie siostry, więc były blisko. Skończyliśmy szkołę razem i nawet poszedł na studia w jednej instytucji, tylko Natalia na prestiżowym wydziale i Alaina – na najbardziej powszechne. Na początku wszystko było jak dawniej, ale do końca roku dziewcząt trzecich prawie nigdy nie mówił. Natalia po prostu nie mógł znaleźć czasu na dziewczynę i dzieciństwa przyjaźni stopniowo zaczęły zanikać. Alain był bardzo zaniepokojony, ale staramy się rozmawiać z Nataszą nie prowadzi do niczego – twierdziła, że wszystko jest dobrze, tylko że ona nie ma czasu. Ale Alain widział coś, że czas ma on nie tylko na jej osobę.

Tak, Natalia znaleźć nowych przyjaciół, z którymi spędziliśmy cały swój wolny czas. Alain też cichą nadzieję, że jej przyjaciel „prozreet” i wszystko wróci do „business as usual”. Tymczasem zaczęła pracę w biurze architektonicznym, żonaty i miał dziecko studiów. Natalia również wszystkim osobom i prowadził badania praktycznie opuszczone – został przeniesiony do formularza zamówienia edukacji.

Rok później Natasza dostał też żonaty i przyniósł węża do mieszkania, resztę z babcią. On zarejestrowany żonę do siebie, jak był z poza miasta. Dwa lata żył dobrze, zbyt, miał dziecko, pracowała w sklepie obuwniczym, człowiek – prawnika. Alain okresowo powołany, ale nie więcej. Ale z dziewczynami instytutu pobiegł do klubów w swoim wolnym czasie.

A potem jak grom z jasnego nieba – mąż Natalia mówi, że ona już nie żyje, a pokazując jakieś papiery. Okazało się, że pewnego dnia wsunęła dokument, rzekomo dla brać pożyczkę, stwierdzając, że ona daje jej mąż mieszkanie. Mąż jest dobrze pobity i Natasha pozostało na ulicy z dzieckiem. Kiedy zadzwoniła jej przyjaciół w Instytucie i zażądał, aby żyć, dopóki nie znajdzie się „rogiem”, po czym wszyscy byli jakieś wymówki. Żaden z nich nie doszedł do stanowiska Natalią i nie przyjść na ratunek. Tylko Alain, mimo protestów męża, natychmiast wziął się do swojej dziewczyny.

Natalia mąż sprzedał mieszkanie i zniknął z miasta. Wciąż gdzieś sześć miesięcy mieszkał Alena, jeszcze z dzieciństwa przyjaźni wygrał. Dziewczęta mówił dużo i Natalie sobie sprawę, jak był ślepy i okrutny. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, kto jest jej prawdziwym przyjacielem.