123 Shares 2996 views

Kipiełow Walerij Aleksandrowicz: zdjęcia, biografia, życie osobiste, wzrost

Na rosyjskiej scenie rockowej nie jest tak dużo, naprawdę świetne muzyków, którzy byli w stanie wykonywać swoją sztukę na wiele lat. Trzeba mieć bardzo wielki talent, aby móc dotknąć serca słuchaczy i pozwoli im myśleć o tekstach i poczuć związek z wykonawcą.


Jeden z tych muzyków może być słusznie uważane Kipiełow Walerij Aleksandrovich. Ten utalentowany człowiek mógł pokazać się nie tylko jako wykonawca. Znany jest jako muzyk i autor wielu piosenek. Jego prace są obecnie popularne w kręgu wielbicieli. Valery było założenie znana grupa rockowa „Aria”. Po jego upadek może utworzyć co najmniej popularną grupą „Kipiełow”. Teraz on jest następcą „Aria” zbiera miliony fanów na całym świecie.

biografia

W połowie ubiegłego wieku urodził Kipiełow Walerij Aleksandrovich. Biografia jego wczesnych lat, praktycznie nie różni się od przeciętnego obywatela w Moskwie w tym czasie. Uczył się w szkole muzycznej w Bayan. Następnie służył w armii. Tam również zaangażowany w amatorskich przedstawieniach.

Pierwsze grupy muzyczne, w których uczestniczyły Kipiełow Walerij Aleksandrovich, w żaden sposób nie przypomina uzależnienie od muzyki rockowej. W zespole „Sześć młodych”, spotkał się z aktualnym wokalista „Lube” Valeriem Rastorguevym. W ślad za pośrednictwem „Flow, Song” i przez „Singing Heart”. Jednak punktem zwrotnym w jego karierze artystycznej może być traktowana jako oferta Victor Vekshteyna, który chciał stworzyć nad projektem metali ciężkich rosyjski jakości etap. Zaproszenie do wzięcia udziału w tej idei Valery Kipiełow nawet nie myśleć, aby zrezygnować.

grupa „Aria”

Pierwszy zespół rockowy, który był w stanie osiedlić się na rosyjskiej scenie i zdobyć sławę, była grupa „Aria”. Jej założycielem i niewymiennym wokalista aż do uwolnienia pasma była Kipiełow Walerij Aleksandrowicz. Jego wzrost jak skała artysty można przypisać do okresu istnienia grupy. Była jedną z niewielu ośrodków w kraju rozwijającym rockowej kultury od samego momentu powstania w 1985 roku aż do jego upadek nastąpi w dzisiejszej Rosji w 2002 roku.

Kipiełow Walerij Aleksandrowicz był autorem i współautorem wielu piosenek w repertuarze grupy. Z rękami na liryczne ballady, na przykład, „zachód słońca”, „Sen” i trudniejsze kompozycji – „martwa strefa”, „błoto”.

Trudności i rozłam w grupie

Podobnie jak wiele innych zespołów, które zostały dzieje naprawdę utalentowaną osobą, grupa „Aria” nie bez wewnętrznych konfliktów i problemów. Pierwszy podział można prześledzić 1987. Potem były tylko częścią Kipiełow Walerij Aleksandrovich i gitarzysta Valery Holstinin. Po tym krótki kryzys rozszerzył grupę nowych członków, którzy stali się jego głównymi uczestnikami – Vitaliem Dubininym, Siergiej i Maxim Mavrin UDALOVA.

Następnie, w czasie kryzysu, który ogarnął kraj w latach 90. ubiegłego wieku, grupa była prawie na skraju rozpadu. Pieniądze są rozpaczliwie brakuje utrzymując poziom zbiorowego. Sytuacja z występów i zaproszeń również była bardzo trudna dla wszystkich muzyków w tym czasie. Dlatego Valery Kipiełow zaczyna pojawiać się w klubach z innym zespołem – „Master”. Taki akt został oceniony jako rozpadzie grupy. Po wykonaniu niemożliwe bez solisty. Zapobiec ostateczny podział reakcji może tylko do wytwórni. Jej agenci zagrożone wysokimi karami za naruszenie warunków umowy, które zostały już podpisane i musiały zostać przeprowadzone za wszelką cenę.

Różnice między stronami osiągnęły swój szczyt w 2001 roku. Ostatni występ był festiwal „Inwazja”, gdzie muzycy postanowili rozwiązać zespół i rozpocząć karierę solową. Tak więc, nowa grupa – „Kipiełow” pod wokalista „Aria” i dwóch innych członków.

grupa „Kipiełow”

Od oficjalnego utworzenia nowej grupy można uznać za 1 września 2002 r. Natychmiast po utworzeniu składzie nowego zespołu udał się na wycieczkę po Rosji. Wiele z tych piosenek, które były wykonywane w tym czasie były prace osobiste wokalisty, a także prawo do ich wykonania miał tylko Kipiełow Walerij Aleksandrovich. Zdjęcia z koncertu nowej grupy pokazują, że fundamentalne zmiany w stylu i koncepcji. Wszyscy byli ci sami ojcowie rosyjskiego rocka, a także dziesięć lat temu.

Popularność wśród ludzi w tym czasie nie tylko nie zmniejszyła się, ale wydaje się, wręcz przeciwnie, zaczął co roku rośnie. Valery Kipiełow zdobyła nagrodę dla „Ojców Rock” w 2007 roku. To było po licznych koncertach, w tym na stadionie Łużniki, dla których została przyznana premia specjalna grupa „Najlepszy występ na żywo z 2007 roku”. Aż do 2015 roku zespół wydał nową kompozycję i brał udział w wielu festiwalach.

życie osobiste

Nie wszystkie popularne muzycy mają tendencję, aby zapewnić, że ich życie osobiste omówione we wszystkich gazetach. Te osoby, dla których uznanie kreatywność jest ważniejsza niż taniej popularności kosztem plotek i odnosi Kipiełow Walerij Aleksandrovich. Prywatne życie swoją małą omówione i mogą w związku z tym rozwija się bardzo pomyślnie. Wiadomo, że był żonaty tylko raz, i nadal mieszka z żoną. Ma dwoje dzieci – Jeanne i Aleksander, który udał się do ślady ojca i lubią muzykę. Są one również dał Valery Kipelovo i dwóch wnuków, z których najmłodszy urodził się w 2009 roku.

osiągnięcia

Jeśli nie brać pod uwagę zmiany w swoim życiu osobistym i rozważyć tylko twórczą zwycięstwo, i istnieje wiele różnych kategorii. Są bardzo zadowoleni z wielką armią fanów. pierwsze zwycięstwo w kategorii „Ojców Rock” w 2007 roku. Potem 2012 był udany – „Best Performer” i „Solista Roku”. Również w przyszłym roku przyniósł zwycięstwo w rosyjskiej top-2012 do końca poprzedniego roku. I pomimo bardzo długiej kariery, sławy Valery Kipelova nie spadnie, o czym świadczy nominacji w 2015 roku.