574 Shares 4663 views

Objawy nadżerek

Jeżeli diagnoz ginekologa erozji szyjki macicy, to znaczy, że wnętrze nabłonka, który jedzie w głąb szyjki macicy, zostaje przesunięty na zewnątrz, narażone i przekształca, patologiczne zmiany w nabłonku. Jest to fałszywa erozji, która występuje najczęściej u kobiet i występuje niemal natychmiast po pierwszym wydrążonym kontaktu. Niestety, większość kobiet wie, że ta erozja, której objawy nie zawsze są, a kiedy odwiedzić lekarza znaleźli zupełnie innego powodu.


Objawy erozji szyjki macicy nie jest widoczne gołym okiem – lekarz ustala diagnozę z pomocą wprowadzonego do pochwy ekspandera lustra. W większości przypadków, erozja jest wykrywany dodatkowo bukiet – choroby związane z zakażenia narządów płciowych, wirusy brodawczaka. Jednak główną przyczyną erozji – zaburzenia równowagi hormonalnej, która występuje najczęściej u młodych kobiet, które uprawiają seks po raz pierwszy. Dlatego, aby dwudziestu trzech lat erozji macicy, gdzie objawy są łagodne, nie jest zalecany do leczenia. Możemy tylko obserwować je i umieścić zapobiegawczych świece, rokitnika balsam, a kiedy stosunek seksualny z użyciem prezerwatywy. W tym przypadku, erozja może przebiegać niemrawo, a czasem całkowicie uzdrawia.

Objawy nadżerek, które nazywa się prawdziwym i występują najczęściej po interwencji medycznej aborcji, podczas gdy nieudany pracy (pęknięcia, nacięcia krocza), działania brutto podczas badania pochwy. Dodatkowym powodem może być choroba w odcinku szyjnym – coleitis, szyjki macicy, wirus brodawczaka. W przypadkach Odrodzenia erozji w raku, wszystkie kobiety uczestniczyli wirusa, dlatego jest uważany za najbardziej ryzykowne czynnikiem w obecności erozji.

Wywołują objawy nadżerek może i łamanie w środowisku kwaśnym, które z natury nie są bezpośrednią przyczyną erozji, ale mimo to prowadzi do przemieszczenia nabłonka.

Choroba jest niebezpieczna, ponieważ w tych samych przypadkach, objawy nadżerek występować zarówno jawnie i utajony. Kobiety, które mają widocznych objawów obserwuje się upławy, pieczenie i swędzenie, sporadyczne mrowienie w odcinku szyjnym. Objawy te są spowodowane obecnością nieprawidłowej mikroflory, które powodują te odczucia. W rzadkich przypadkach, po stosunku płciowym może pojawić się plamienie.

Od erozja jest najczęściej bezobjawowy, a jego wykrycie kobiety nie powinny regularnie co najmniej dwa razy w roku, aby odwiedzić ginekologa do terminowego wykrycia i wyleczenia.

Zazwyczaj ginekolodzy bez błędów patrz objawy nadżerek. Należą do nich przede wszystkim powinna obejmować zmianę koloru w odcinku szyjnym. Pozornie zdrowe jasnoróżowe tło pojawia jasnoczerwony obrzeża aż do dużej monety. Jeżeli istnieje potrzeba dalszych badań, erozja szyjki macicy z użyciem zapoznać kolposkopów. To szczególne urządzenie, które na poziomie mikroskopowym oznacza nieprawidłowość warstwą nabłonka. Zazwyczaj na erozję kolposkopii określić skalę – miejsce barwiono z roztworem kwasu octowego, który promuje zwężenia naczyń. Miejsca, w których statki nie są zwężone i ogarnia. Aby wyeliminować onkologii z erozja odbywa się na podstawie biopsji i analizy ustalono obecność komórek nowotworowych.

Dziś po leczeniu nadżerek, wykorzystywane bardziej zaawansowane techniki niż poprzednio. erozja lekarstwo może być laser, fale radiowe lub cryodestruction – za pomocą tych metod tkanka w zagrożonym miejscu jest aktualizowane i erozja znika. Oczywiście, może to być traktowane i staromodny – wypalanie, ale ta metoda jest bardziej traumatyczne, bolesne i nie jest zalecany dla kobiet, które są nadal planują mieć dzieci.