446 Shares 8707 views

Jaka jest szczęśliwy „Mukhtar”: opinie właścicieli

Co znajduje się szczęśliwy „Mukhtar” to uniwersalne urządzenie, które może pracować w różnych porach roku. Moduł koła po prostu wymienić drzwi, przez które można jeździć na urządzeniu transportowym, nawet na śniegu.


Główne zalety

Do sterowania nie wymaga prawo kierowcy ciągnika. Jako główne cechy tego motosobaki wykonuje prostą konstrukcję i łatwość montażu i demontażu. Manipulacje te mogą być wykonywane przez 10 minut. Zmontowane Jaka jest szczęśliwy „Mukhtar” zajmuje niewiele miejsca, można go transportować nawet w bagażniku samochodu. To urządzenie z pewnością docenią rybaków, rolników, myśliwych i ogrodników, jak i fanów na świeżym powietrzu.

Recenzje wyposażony Jaka jest zadowolony marka „Mukhtar 7”

Wspomniany model jest kompaktowy i wygodny pojazd, który może stać się niezbędnym narzędziem w kraju, wędkowanie, piesze lub na farmie. Co znajduje się szczęśliwy „Mukhtar”, przeglądy właściciele które zostaną opisane w artykule, ma niewielkie rozmiary, ale nie lekceważ jej moc. Urządzenie jest sterowane przez silnik 212 cm3, który jest zdolny do przenoszenia obciążenia do 200 kg.

dodatkowe wyposażenie

Zwłaszcza jak użytkownicy urządzeń w postaci CVT takie jak „do przodu” z paska. Ma skosy w 2 jednostkach i łożysk tocznych, które zostały zainstalowane w celu zastąpienia tuleje na kole napędowym.

Rybacy podkreślają, że to co jest szczęśliwy „Mukhtar” uprościła zawieszenia rolki, co eliminuje zapychanie utworów śniegu. Urządzenie jest wyposażone w rolki gumowane uszczelek i self-sprząta śnieg z napędzanym gwiazdy. W zależności od preferencji, można wybrać jedną z opcji kolor: zielony, czerwony lub niebieski.

Recenzje cech

W ubiegłym roku, co jest zadowolony marka „Mukhtar” stał się bardziej dostępny, możliwe jest, aby dostać się do uniwersalnego modułu narciarskiego lub bez niego. Dla urządzenia z gwarancją na 1 rok, który jest bardzo podobny do konsumentów, gdyż producent ten sposób wskazuje urządzenie o wysokiej jakości. Średnia cena detaliczna bez modułu narciarskiego 39.000 rubli.

Sucha masa maszyny wynosi 80 kg, a wymiary 1110x570x320 mm. Zbiornik gazu może być wylewany 4 litrów paliwa, które jest wystarczające do długich trasach. Właściciele gruntów rolnych jest szczególnie zauważyć dość dużą prędkością, która wynosi 24 km na godzinę. Gaźnik służy jako systemu zasilania.

Bonusy dla konsumenta

Jaka jest szczęśliwy zakupów „Mukhtar”, entuzjaści rybackie szczególnie podkreślić obecność uruchamiania systemu tworzenia kopii zapasowych, który ułatwia pracę urządzenia. Zmontować jest możliwe bez użycia narzędzi, co jest szczególnie ważne w ekstremalnych warunkach. Wariator „Forward” zapewnia maksymalny moment obrotowy. Ze względu na szerokie tory Jaka jest zadowolony z łatwością porusza się na luźnym śniegiem.

Opinie o osobliwości marki operacja motosobaki „Mukhtar-7”

Jeśli zakupiono Jaka jest szczęśliwy „Mukhtar-7”, szczególnie ważne jest, aby przeczytać przed użyciem zaleceń producenta. Według użytkowników, konieczne do sprawdzenia sprzętu przed wyjazdem, zapewnia rozruch silnika. Nie powinno się zrobić go w wentylowanych pomieszczeniach, ponieważ może to stanowić zagrożenie dla życia. Zbiornik paliwa z kranu musi być ustawiony na „on”, to odnosi się do przycisku odcinającego silnika. Rowerem przepustnicę, trzeba przetłumaczyć go z pozycji niskiej prędkości na 1/3, dzięki czemu ruch w kierunku z dużą prędkością. Uchwyt rozrusznik musi być dokręcona do kierowania zaangażowania, kiedy powinien ostro przewracać.

Co to jest, że jest szczęśliwy „Mukhtar-7” nie uruchamia się za pierwszym razem. Posłowie podkreślają, że nie ma nic złego, konieczne jest, aby wykonać powyższą operację ponownie, aby uruchomić silnik. Jak pokazuje praktyka, przedłuża żywotność silnika rozgrzewki po jego uruchomieniu. Fixation nie powinny być wykonane z zimnym silniku. Klikając na przepustnicy prędkości obrotowej silnika może spaść. Oznacza to, że nie są wystarczająco rozgrzane, w przeciwnym razie przy otworze szybkości ssania wzrośnie.

Opinie klientów o posiadanym systemem marki motosobaki „Mukhtar-7”

Co znajduje się szczęśliwy „Mukhtar-7”, opinii, która pozwoli Ci zrozumieć, czy istnieje zapotrzebowanie na zakup tego urządzenia powinien być dotarty. Pozwoli to przedłużyć żywotność urządzenia. Użytkownicy twierdzą, że jest to konieczne do uruchomienia silnika w ciągu 20 godzin, a dopiero potem będzie mógł pracować na pełnych obrotach. Celem tych prac jest części maści do siebie i kalibrowanie szczelinę roboczą. Doświadczeni użytkownicy szczególnie podkreślić, że to, co jest szczęśliwy „Mukhtar-7”, przeglądy, które należy przeczytać przed wizytą w sklepie, bez oleju.

Przed dokonaniem pierwszego uruchomienia silnika, konieczne jest wypełnienie jego jakości oleju. W czasie wykonywania pracy ciągłej nie powinna przekraczać 1 godzinę nie powinien zezwolić nadmiernych naprężeń w tym samym czasie, jak również wydłużony czas jazdy pod górę. Po tych pierwszych 20 godzin ruchu jest konieczne zastąpienie oleju w silniku o konserwacji. Doprowadziło to do dłuższego życia silnika i najlepszą wydajność. Nowy Belt CVT spalony w pierwszych 50 kilometrów. Po tym czasie konieczne jest wyeliminowanie intensywne przyspieszeń i opóźnień, przedłużonego ruch ze stałą prędkością.

Recenzje cech jaka jest szczęśliwy „Mukhtar-15”

„Mukhtar-15” – Co się szczęśliwy, co jest utylitarny pojazd. Ma bardziej wybitne cechy w porównaniu z powyższego modelu. Może być stosowany w warunkach terenowych. Sprzęt wyposażony ugruntowane silników Zongshen, którego objętość wynosi 420 centymetrów sześciennych. Jego pojemność 15 KM wystarczy, aby skutecznie działać. Konsumenci twierdzą, że potencjał silnika doskonale realizuje legendarny wariator „Safari”, który jest znany pod marką terenowe „Buran”.

„Mukhtar-15” (Co to jest szczęśliwy) jest przygotowane do sprzedaży w różnych zestawów dostawy, z których każdy pozwala na tworzenie różnych modyfikacji zawieszenia Katkova-sklizovoy. Jak długie wędrówki miłośników powiedzieć można to zrobić w krótkim czasie i jest dość prosta. Tak więc, dla przemieszczania śniegu może być zamontowany i działa sklizovy zawiesiny przykładzie wykonania. W odniesieniu do podróży w lecie czy w zimie na powierzchni lodu, można zastosować opcję Katkow. To pozwala na użycie całoroczny Co znajduje się szczęśliwy „Mukhtar-15”, który jest często najbardziej pozytywny feedback wystarczy.

Recenzje korzyści

Kupujący funkcjonowania opisywanego sprzętu pozostawia wiele pozytywnych opinii. Po ich przeczytaniu, można zauważyć, że przy użyciu opcjonalnego modułu narciarski można włączyć urządzenie w skuterze. Zamiast nart wolno zamontować koło, dzięki temu konstrukcja zamienia się quad. Konsumentów, którzy troszczą się o bezpieczeństwo, co jest szczęśliwy nabyć „Mukhtar-15”, w którym dokonano przeglądu wstępnego odczytu. To ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa urządzenia. Holowanie ma jasną latarkę LED w module narciarskiego. Zapewnia bezpieczną pracę przez obecność hamulca hydraulicznego. Duża powierzchnia styku z podstawą drogowym dostarcza szerokich i długich torach, pozwala korzystać z uprawnienia do wykonywania zadań, o dowolnej złożoności z maksymalną wydajnością. We wszystkich tego modelu ma kompaktowe rozmiary.

Recenzje wydajności modelu

Co znajduje się szczęśliwy „Mukhtar-15” do modułu narciarskiego jest napędzany silnikiem pojedynczego cylindra. Sucha masa urządzenia wynosi 130 kg, przy czym długości, szerokości i wysokości podnoszenia 2950x590x770 milimetrów. ilość paliwa w tym przykładzie wykonania większa, to osiągnie 6,5 litra. Użytkownik może poruszać się z większą prędkością – 30 kilometrów na godzinę. Nabywcy są bardzo popularne z hamulcami tarczowymi na module narciarskiego. Należy również zwrócić uwagę na wybitne właściwości torów. Rybakami, gąsienice motosobaki które dobrze, ponieważ grubość materiału wynosi 6 mm. Jeśli chodzi o gruzozatsepa jego wymiary 19 mm. Sprzęt ma dość pojemny bagażnik z zabezpieczenia ładunku.

Recenzje kontroli i wymiany oleju silnikowego do Jaka jest zadowolony marka „Mukhtar-15”

Jeśli zdecydujesz się na zakup Jaka jest szczęśliwy „Mukhtar-15”, zaleca się, aby przeczytać opinię o właścicieli wyprzedzeniem. Będą one pozwalają zrozumieć, jak najlepiej wykorzystać tę technikę. Użytkownik powinien mieć świadomość, jak sprawdzić poziom oleju. przed każdą podróżą manipulacji danymi Produce jest konieczne. Według doświadczonych rzemieślników, silnik musi być zainstalowany na płaskiej powierzchni, wyjąć bagnet i oczyścić.

Sonda jest instalowane w otworze obudowy, nić nie jest skręcona. Następnie należy usunąć, aby sprawdzić poziom. Znak oleje powinny znajdować się między górną i dolną, L. H, można dodać pewną ilość oleju w misce olejowej, gdy jest to konieczne. Następnie należy ponownie sprawdzić poziom, aby upewnić się, że osiągnie standardy. Rodzaj oleju powinna odpowiadać na taki, który ma smar wylano do silnika.

Praca silnika z nadmiarem lub brakiem oleju może prowadzić do uszkodzeń, które czasami staje się przyczyną uszkodzenia. Jeśli zakupiono Co znajduje się szczęśliwy „Mukhtar-15”, właściciele opinie będziesz przydatny do odczytu. Od nich można dowiedzieć się więcej o tym, jak produkować wymiany oleju. Pełną górnictwie drenażu należy wyjąć silnik i zainstalować go na poziomej powierzchni, czyniąc to w sposób, który był dostępny do korka spustowego. Za procedurę, użytkownicy powinni zwrócić uwagę na bagnet i korek spustowy przy użyciu klucza do 17. Olej należy spuścić całkowicie, tylko wtedy możemy dokręcić śrubę spustową.

Co pozostaje do zrobienia, aby nadal korzystać z tego, co jest szczęśliwy „Mukhtar”? Recenzje właścicieli to pomoże Ci zrozumieć, jak najlepiej wykorzystać technikę. Użytkownicy proszeni są o wypełnienie olej silnikowy zalecanej klasie. Silnik jest zamontowany na Jaki jest szczęśliwy, to można zrobić start. Urządzenie powinno działać na biegu jałowym przez około 5 minut. Kilka minut po instalacji silnika konieczne jest, aby upewnić się, że poziom oleju znajduje się pomiędzy uprzednio wymienionych markerów.