413 Shares 8638 views

Hamuje wideo w internecie – co robić? Dlaczego Internet spowalnia wideo?

Wielu użytkowników zastanawia się: „To zatrzymuje wideo w Internecie – co zrobić,” Często oglądając klip wideo jest zatrzymane, przerwane lub grał ze spowolnieniem.


Przyjrzyjmy się, dlaczego Internet spowalnia video na usługi takie jak „VKontakte” i innych znanych udostępniania wideo. Chodźmy w porządku.

Hamuje wideo w Internecie: co zrobić, gdy wolne połączenie internetowe?

Jeżeli wykonanie swojej prędkości internetu znajdują się w mniej niż 500-700 kb / s, wygodnie oglądać wideo online będzie trudne. W tym przypadku, kampania przyczyni się z usługodawcą internetowym (tzw zdecydowane, który zapewnia dostęp do internetu) z prośbą, aby zwiększyć prędkość pobierania (za dodatkową opłatą) lub spadku jakości własnej gry wideo.

Było spowolnić wideo w Internecie: przypadek „Yutuba”

Jak rozwiązać ten problem, należy rozważyć przykład słynnej udostępniania wideo. Podczas oglądania filmu na Youtube usługi w panelu sterowania można znaleźć specjalną ikonę – „Gear”. Po najechaniu kursorem myszy na nim, oprócz jest wskazówka – „Zmiana jakości”.

Jeśli masz wideo spowalnia, kliknij na nim myszką (lewym przyciskiem), a otrzymasz listę dostępnych opcji dla jakości obrazu. Im wyższa pozycja, którą wybrałeś jest na liście, tym lepsza jakość obrazu, ale wymaga więcej szerokopasmowy dostęp do Internetu, aby obejrzeć. Jeśli szkodzi wideo online w Internecie, wskazane jest, aby wybrać niższy Wynik Jakości. Jak widać, nawet przy wolnym dostępie do Internetu, można obejrzeć ciekawy film, pogorszenia jakości obrazu.

przeglądarka winy

To dlatego, że przeglądarka spowalnia wideo w Internecie? Co należy zrobić, jeśli mam problemy z przeglądarką? Odpowiedzialny! Po pierwsze, trzeba wyczyścić pliki cookie i pliki tymczasowe programu do przeglądania sieci Web. Można to zrobić za pomocą programu CCleaner. Wraz z programu wraz z instrukcją, których należy przestrzegać.

PC: stare i rzucać szkoda

Bardzo często, to na starym PC spowalnia wideo. Co należy zrobić, jeśli komputer nie może sobie poradzić?

Zanim odpowiemy na to pytanie, musimy pamiętać, że w chwili obecnej nie jest wystarczające małe komputery, które nie mogą odtwarzać wideo online. Jednak wciąż istnieje. Jak ustalić, czy komputer należy do tej kategorii? Proszę ocenić ogólną szybkość komputera. Na przykład, PC podczas otwarcia konwencjonalnego dysku wideo jest zbyt powolny, a jeśli jednocześnie otworzyć kilka stron w Internecie, to jest bardzo trudne do pracy.

W tej sytuacji, komputer musi być aktualizowana. Jednak w niektórych przypadkach można spróbować pomóc działanie komputera, zamykając wszystkie niepotrzebne aplikacje i przeprowadzenie pełnego czyszczenia komputera. Możliwe jest również, jak w przypadku z wolnego połączenia internetowego, aby zmniejszyć ustawienie jakości obrazu.

Ponadto, komputer może być zatłoczona informacji. Z tego powodu, będzie powoli pracować nie tylko filmy online, ale komputer jako całość. Jeśli dysk twardy jest pełny, zwolnić miejsce, inaczej pamięć zawsze będzie brakowało, a to doprowadzi do awarii całego systemu. Dokonać defragmentacji dysków.

Brak pamięci fizycznej

Pamięć fizyczna, a raczej jego brak może powodować problemy z streaming video. Teraz uważamy dość radykalny sposób, aby rozwiązać ten problem, ale zaleca się, aby skontaktować się z nim, jeśli jesteś pewny swojej wiedzy w tej dziedzinie. Zwolnienie pamięci fizycznej może pomóc pliki wideo mają być bardziej „przyjazne”.

Więc, naciśnij prawy przycisk myszy na pasku zadań, wybierz „Menedżer zadań”. Przed widzimy standardowego menedżera okien. Następnie kliknij na zakładkę „Procesy”.

Uważnie przejrzeć ustawienia wymienione w kolumnie „Memory”, a następnie wybrać najlepsze figury trójwymiarowe. Poruszających się na przemian z punktu do punktu, podczas klikania na każdym prawym przyciskiem myszy i wybierając polecenie „Zakończ proces”.

W każdym przypadku, pojawi się dodatkowe okno, w którym system prosi o potwierdzenie działania. Kliknij przycisk „Zakończ proces” ponownie. Po wykonaniu powyższych czynności wybrane wiersze zniknie z listy. Z kolei czas przechowywania maleje. Jeśli pojawiają się wszelkie dodatkowe okno, kliknij „Anuluj”, a następnie przejść do następnego procesu.

W niektórych przypadkach wystarczy usunąć tylko jeden proces do oglądania wideo online została skorygowana. Ważne jest, aby pamiętać, że metoda ta jest naprawdę skuteczne w niektórych przypadkach jednak zalecamy ukończenie tylko te procesy, w rolę którego znasz, lub może poważnie uszkodzić komputer.

„Ukryte sztuczki” speed

Mamy już wyciągnąć swoją uwagę na fakt, że istnieje pewien minimalny wskaźnik prędkości internetu, w którym można oglądać streaming video. Jest to moment godny uwagi, ale rzadko reklamowane dostawców. Zazwyczaj, rzeczywista prędkość internetu, który ma bezpośrednio do komputera, poniżej której wspomniany usługodawca w swojej reklamie.

Istnieje kilka wyjaśnień, a nie tylko marketingowe. Musimy wyjść z tego, bo to od was niezależnie. Często nie mogą wpływać na to i dostawcę z powodu ograniczeń technicznych.

wirusy

Te „istoty”, składające się z kodów, złamać wszystkie ludzkie aspekty wirtualnego życia, mogą również wpływać na oglądanie filmów w Internecie. Spyware i trojany mogą znacznie spowolnić szybkość internetu, obracając w przeglądarce, a jego „czarna” Needs wykorzystaniem wszystkich kanałów komunikacji. Jeśli rzeczy są tak, to w pewnym momencie połączenia internetowego mogą zostać utracone całkowicie.

Należy koniecznie sprawdzić komputer Antivirus, po aktualizacji swoich antywirusowych baz danych (jeśli wirus pozwoli). Po upewnieniu się, że zagrożenie nie ustąpi, spróbuj zobaczyć Cię klipu ponownie. Więc doszliśmy, dlaczego Internet spowalnia wideo i co zrobić.

Stosowanie u naszych porad. Mamy nadzieję, że nam pomoże.