447 Shares 1283 views

Kora osikowy w cukrzycy: opinie. Osika kora cukrzycy

Aspen od dawna cenionym tradycyjnych uzdrowicieli i zielarzy. Prawie wszystkie części drzewa (przynajmniej gruntu) są użyteczne w leczeniu różnych dolegliwości. Szczególnie skuteczne rośliny kory. Koncentruje się ona największą ilość substancji leczniczych. Chociaż oficjalna medycyna nie uznają prawo do leczenia drzew jest powszechnie stosowane, na przykład, kora osiki w cukrzycy. Informacje zwrotne od tych, którzy nie boją się wypróbować metodę krajową, są zachęcające: on był bardzo skuteczny.


Zaopatrzenie w surowce

W niektórych aptekach nadal można kupić podstawę do leków, ale jest lepiej, gdy stosowany osobiście zbierane kory osiki w cukrzycy. Recenzje zauważyć dużą skuteczność leku w jakości, prawidłowo zebranych surowców.

Jeśli odróżnienia od osiki i brzozy są skłonni poświęcić trochę czasu na jakości opieki (lub swoich bliskich), uzbrojony w ostrym nożem i pójść do lasu w późną wiosną (początek w drugiej połowie kwietnia, a kończy ostatniego dnia maja). W tym momencie rozpoczyna się drzewa przepływ SAP. Oznacza to, że surowiec będzie bardziej aktywny, a Osinka, aby podzielić się z wami kory, nie umrze na swoich działań. Wybierane drzewko, uruchomić nie jest zbyt gęsty i siedmiu milimetrów, warstwę ochronną. Wokół pnia jest okrągły nacięcie poniżej swoich dziesięciu centymetrów – kolejny. Są one połączone za pomocą pionowych szczelin i wynikające prostokąty są usuwane z pnia. Najważniejsze w tym przypadku – nie uszkodzić drewno. Półfabrykaty suszy się w nieco ogrzanego pieca z uchylone drzwi lub w odcieniu zewnątrz.

Dodać do wywaru

To była jego najczęściej używane przez osoby uratowane z kory cukrzycę osiki. Jest to masa (nie pyłu) i napełnia się wodą w ilości od jednego do czterech objętości ciekłego surowca. Rondel jest umieszczony na najmniejszej ognia po ugotowaniu i pozostawia się do pół godziny. Po przykryto pokrywką i podawać przez sześć godzin w temperaturze pokojowej. Jeśli masz szczekanie aptek, następnie gotować to trzeba tylko pięć minut, ale nalegać – tyle. Aby nie „zabić” efekt terapeutyczny, który może dać kory osiki w cukrzycy, opinie pilnie przestrzegają przed słodzenia bulionu nie tylko substytut cukru, ale nawet sok z jagód.

Napar z kory

Nie mniej niż dobrego i prawdziwego kory osiki w cukrzycy. Recenzje tego obiektu jeszcze bardziej sympatyczny, ponieważ, w przeciwieństwie do bulionu, lek ten ma przyjemny smak. Jedynym ograniczeniem w przygotowania naparów, że zrobił tylko ze świeżego surowca, który jest dostępny tylko w pierwszej połowie lata. Kora starannie przemyto i rozdrobniono do mięsa lub w mieszalniku. Okazuje pasty krupnofraktsionnaya, który powinien wypełnić pół dnia potrójnej objętości wody.

osika kvass

Kora osika może być stosowany w cukrzycy i bardzo przyjemny w letnie upały. Kwas jest prawie jak zwykle, chleb, tylko jeden dodatkowy składnik. Surowiec jest odpowiedni zarówno świeżych i suszonych. Tylko w pierwszym przypadku, trzy-litrowy słoik wypełniony je do połowy, a drugi – na trzecim. Oprócz kory, do słoika jest wypełniona pół szklanki cukru, pojemność ramionach jest wypełnione ciepłą wodą, dodać łyżeczkę gęstej śmietany, a bank jest umieszczony na parapecie za dwa tygodnie.

zastanawiam Tea

Rozważmy inny sposób, że dokonane w leczeniu cukrzycy osiki. W tym czasie, to musi wyschnąć surowca. Dla dalszego ułatwienia użytkowania świeżego kory natychmiast cięcia wąskich pasków (nie grubsze niż dwa centymetry), wysuszono (korzystnie w sposób naturalny, – będzie się do dwóch tygodni), lub ręcznie kruszy o wielkości konwencjonalnej liści herbaty. Przechowywane kory podobne – w kształtce metalowej lub słoik z nasadką. Plastik nie jest odpowiedni jako surowce mogą uzyskać specyficzny zapach, a jednocześnie nie jest zbyt użyteczne właściwości. Opakowanie kartonowe ma również dobre – suchy z kory, a także herbata, higroskopijny, można zwilżyć i spleśniały. Kora parzonej herbaty jak prosta parę tac wypełnionych wrzącej wodzie i utrzymywane w szklance wody lub termosu od pół godziny do godziny. Każdy dzień powinien być przygotowanie nowego napoju.

Zasady leczenia

Jak obniżyć poziom cukru we krwi za pomocą kory osiki, to zależy od tego, czy i w jakiej formie go zabrać. Każdy zasady narkotyków, chociaż istnieje pewien stopień podobieństwa między nimi: kurs zawsze wiąże się pewne przerwy pomiędzy cyklami. Tak więc, zastanowić się, jak używać tego produktu w różnych formach.

  1. Bulion. Zrobione na stosie czterdzieści mililitrów trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem na kontynuację trzech tygodni. Następnie dziesięć dni odbiór jest zawieszony. Jeśli masz cukrzycę w początkowym stadium lub łagodnym postaci, obok oczywiście może nie być konieczne. Przy średnim przepływie takich podejść jest trzy; w ciężkich przypadkach, zastosowanie przez przerwami, wywar do picia stale.
  2. Infusion. Tryb dawkowania jest taki sam, jak w brzeczce, a ilość zwiększa się o połowę kubka miarę upływu składników do niższego stężenia w cieczy bez wrzenia.
  3. Kvas. Napój jest w zależności od żywności , w sumie do trzech filiżanek dziennie. Zrobione dwa miesiące, po których leczenie przerwano na dwa tygodnie. I początkowo zastawione Kora powinna wystarczyć za cały kurs, w związku z czym każdy pijany kieliszek zwrócone taką samą ilość wody i łyżeczkę cukru.
  4. Herbata. Pić trzy razy dziennie przed posiłkami tylko dla trzeciego kubka na dwa tygodnie. Odstęp pomiędzy kursami – miesięcznie.

Dodatkowe wyjaśnienie: wszystkie opcje leki oprócz kwasu chlebowego, to lepiej gotować codziennie świeże. Większość ludzi popełnia je w godzinach wieczornych do rana obiektu był gotowy. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest możliwe, aby przygotować lek codziennie, pozwoliła na stworzenie zapasów na dwa dni. Ale nie więcej – efekt gojenia podczas przechowywania jest znacznie zredukowane.

Kto powinien zachować ostrożność

Przeciwwskazania i zakazów osika kora nie choruje na cukrzycę. Jedynymi pacjenci, którzy z niej zrezygnować – to ci, którzy znaleźli wyraźną nietolerancją osobowych. Zdarza się rzadko, ale jeśli po zażyciu zaczyna nudności, bóle głowy lub krąży, podwójne widzenie lub wysypka pojawiła, trzeba szukać innych metod, takich jak niższy poziom cukru we krwi – z pomocą kory osiki zrobić staje się niebezpieczne.

W przypadku braku alergii powinny zachować ostrożność, aby ci, którzy mają częste zaparcia. Osika kora ma również wpływ ściągające, więc medycynie ludowej stosowany w leczeniu zaburzeń żołądkowych jelitowych chorób towarzyszy biegunka.

Osoby o normalnej trawienia nie wystarczy, aby zapomnieć zrobić luki pomiędzy kursami, tak aby nie wprowadzać dysbioza.