353 Shares 8938 views

bielizna ślubna

Bielizna wesele lub jak to inaczej nazywa, wosk, obchodził cztery lata życia razem. To nie wydaje się rocznica, ale jednak od niepamiętnych czasów jest w tej rocznicy po raz pierwszy zwrócić uwagę nie tylko na relacje między mężem i żoną, ale również w domu i dobrostanu pary. Uważa się, że przez to w tym czasie para już zgromadził jakieś bogactwo, i byli w stanie uczynić swój dom przytulny i miły, a relacje między mężem i żoną stały się tak elastyczne jak wosk, a silny jak len (na pościel jest nie tylko znacznie droższe ale także znacznie silniejsze niż perkalu). W wirze życia wiele par po prostu nie zwracają uwagi na ten dzień, obchodzi go w biegu lub nie obchodzi w ogóle, a jednak, bielizna ślubna ma bogatą tradycję, to przetrwała od czasów Rusi Kijowskiej.


Prezenty i Gratulujemy ślub 4 lata muszą być zgodne z kategorii „bielizny”. Jeśli mówimy o tradycjach i obrzędach, w dawnych czasach w tym dniu jego żona miała dać mężowi wykonane własnym koszula bielizna i splot tkaniny lniane i uszyć z niej prześcieradło dla rodziny. To był pokryty blachą tylko raz (na czwartą rocznicę ślubu), a następnie przechowywane przez wiele lat jako pamiątkę rodzinną. Godfather panny młodej powinien przedstawić młodą rodzinę (lub raczej, jego żona) kołowrotek lub w klatce piersiowej, a matką chrzestną – artykuły lniane lub przedmioty dla domu, szyte ręcznie.

Oczywiście, w dzisiejszym świecie, tradycje te są nieco zmodyfikowane – niewiele osób wie, jak splot dzisiaj, kołowrotek z zasadniczych elementów przedmiotu stał się eksponatem muzealnym, a szyć arkusze po jednym na raz kilka osób przyjdzie do głowy. Jednakże, istnieje wiele pomysłów na to, co można dać do tego święta jak płótno wesele. To wszelkiego rodzaju obrusów, serwetek, ręczniki, pościel, ubrania, zasłony i żaluzje wykonane z płótna, obrazy, malowane na płótnie lnianym lub kwitnienia lnu w małym garnku, który będzie wspaniałą ozdobą stołu świątecznego. Inną ciekawą tradycją, że jest możliwe, aby przenieść te dni jest redukcja „len married” z suszonych nasion lnu, zmieszanych ze słodyczami. Może on również wydawać interesujący zwyczaj umieścić na stole dane z lnu, które muszą być przechowywane przez rok, a podczas obchodów piątej rocznicy małżeństwa (który jest określany jako drewnianym ślubu) spalić.

Jeśli mówimy o czteroletnim rocznicę wspólnego życia, prezenty i gratulacje na dzień ślubu może być związane nie tylko z lnu, ale z motywem wosku. Można nauczyć małżonkom piękne świece i produktów pszczelich (np miód, który musi znajdować się na świątecznym stole), a także rozmaite kosmetyki wykonane na bazie wosku pszczelego.

W obecnych oryginalnych i niezapomnianych pozdrowienia 4 lata ślub związanych tematem tej rocznicy, możemy wymyślić samemu (i niekoniecznie w formie zwrotka – serdeczne wiersze w prozie proszę bohaterowie okazji, nie mniej), albo znaleźć różnych zasobów (Internet, Kolekcje tematyczne i książki). I można zamówić pisząc te gratulacje profesjonalnych autorów, którzy umiejętnie uvyazhut w jednym produkcie wszystkie składniki i sprawiają, że wyjątkowy, niepowtarzalny i przeznaczone tylko dla tej pary.

Dlatego, jeśli ktoś uważa, że bielizna ślubna – to nie jest życiem życia rodzinnego, która zasługuje na organizację niezapomniane wakacje, jest bardzo błędne. Po tym wszystkim, jest to kolejny kamień milowy w drodze z małżonków, który pokazuje, że stały się one jeszcze bardziej bliskich przyjaciół i nauczyłem się doceniać i pielęgnować swoje relacje i dać siebie. Dlatego jest dość godny okazją do nakryć do stołu obrus bielizna leżały pęki len, lekkie świece i zrobić prawdziwe wakacje!