668 Shares 4271 views

Prowadząc Alice Yarovskaya: biografia, życie osobiste, wiek

Alicja Yarovskaya – prezenter telewizyjny kanał informacyjny RBC-TV, Economic Observer, model skandaliczny „czerwona bestia” ze słońcem w środku, wziął niezwykłą ścieżkę w życiu, który nadal miał więcej niż wzloty upadki. Pochodzący z Moskwy, to nie jest na chwilę nie opuścił to miasto od dzieciństwa. Po szkole wstąpił Uniwersytetu Moskiewskiego. Stał się językoznawca, biegły w języku angielskim i francuskim, i mówi trochę włoski. Alice studiowała na studiach na tej samej uczelni z tezą na temat „Ewolucja systemu odwoławczego w języku francuskim”.

pierwsza praca

Po Alice Yarovskaya Institute (w czasie Alina Yarovikova) rozliczane w jednej z firm tłumacz Moskwa-tłumacza. W tych czasach to jest dobrze zarobione gdyż wtedy wydawało. „Przetłumaczyłem rachunki przewozowym, właściciele statków biegłych i protokołów wpływy Mate. Do moich obowiązków należało również negocjacje, więc piszę wszystko w obciążeniu dzienniku, na przykład, blachy stalowe w ładowniach „- mówi Alicja. Nic więc dziwnego, że po wyjściu, już nie chciał pracować na specjalności. Alicja Yarovskaya, biografia, która składa się głównie z osiągnięć zawodowych, postanowił poświęcić się do telewizji. Na to i będziemy rozmawiać dalej.

Debiut w telewizji i pierwsze sukcesy

Jako student, Alice Yarovskaya zaczęła prowadzić program w telewizji kablowej zachodniej dzielnicy codziennego życia i problemów mieszkańców dzielnicy Krylatskoye, Moskwa. Spróbować swoich sił i zdobyć doświadczenie, przeniosła się do nowego projektu na TVC. Postanowiła nie do zatrzymania i rozpoczął pracę redakcyjną, został liderem plotek na MTV. Zrobił „pracownik” alias Alina Velikaya.

„To jest szalony świat” – z pięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie informacji, jest aktywnie wykorzystywana go na kanale TNT w spektaklu „Shopping Therapy” TDK – „rewolucja seksualna” DTV. Równolegle, czytałem prasowych na temat TC „Moskwa”.

uznanie

Alicja Yarovskaya jest autorem „Trend” kanał „Moskwa-24”. W trakcie prac nad tym kanałem udało się podjąć pierwsze miejsce w najseksowniejszą prowadzącej informacji konkursu. „Jestem trochę zaskoczony, że taki projekt jest realizowany. I jestem zaszczycony, że otrzymałem ten status. Co jest najbardziej przyjemny, więc jest to widok z widzów, którzy wybrali mnie. I, oczywiście, głosowali męskich odpowiedników. Cieszy mnie fakt pojawienia się bardzo pięknych kobiet w telewizji, zawsze jest coś do czego dążyć, zwłaszcza jeśli konkurencja jest zdrowa. Takie konkursy mają stać na zewnątrz w Internecie, ponieważ istnieje wiele dziewcząt, którzy mają coś do pokazania „- powiedziała w licznych wywiadach.

Alice, to już drugie zwycięstwo. Dwa lata wcześniej, gdy weszła do top 100 najseksowniejszych kobiet magazynu FHM oceniane świecie, w rankingu 98. (jej wysokość wynosi 180 cm i waży około 55 kg). Ona również starał się odgrywać rolę telewizji, można go zobaczyć w serialu „Happy Together”.

Sukces w kanale RBC

Od 2012 roku, kiedy czyta wiadomości na kanale biznesowym. Praca ta, zgodnie z Alice, nauczył ją wiele, przede wszystkim patrzeć na miejscach otwartych oczu i zobaczyć prawdę wydarzeń.

gdzie RBC prezenterka telewizyjna Alice Yarovskaya, zdjęcia zawierają wiele wyraźny materiał w sondażach w społeczności internetowej, nadal prowadzi w znanej roli divy płciowych. Nie tak dawno temu, ona wyraziła część ekskluzywnego miliarder Donald Trump wykładowej. „Treningi są popularne na całym świecie. Z reguły dają głos autorom lub specjalistów. I nie był zobowiązany do zapoznania się z tekstem, i powiedz mu, żeby zrozumieć, co się dzieje”- powiedziała Alice. Według producentów projektu, że poradził sobie z tej pracy, ponieważ ma zdolność do stosowania kompleks informacje gospodarcze prosty i przystępny język przeciętnego czytelnika.

Realia „polityka nierealne”

Wśród najnowszych projektów prezenter – Star Chronicles, stał polityków. Alicja Yarovskaya wraz z Gleb Pawłowski, który osłabia wywiadzie żrących komentarze i niepoprawnych pytań prosi uczestników – zarówno rosyjskich jak i zagranicznych gwiazd – czego potrzebują „politykę nierealne.” NTV będzie program z prowokacyjnym tytułem, w których partnerzy zastąpi Tina Kandelaki Andrei Kolesnikow.

życie osobiste

W czołowym przechodzi nie mniej bogaty niż suma jego karierze. Alicja Yarovskaya, których wiek jest starannie ukrywane przed opinią publiczną, nie tylko w związku małżeńskim. Jako młody człowiek miała związek z człowiekiem, który był zabezpieczony starsza niż jej 20 lat. Ciążę, wyciągnęła sobie różowy obraz przyszłości stawu. Dwa miesiące przed narodzinami ukochanego obsady, a nie wyjaśniając dlaczego. Ze względu na stresujących przeżyć poród był przedwczesny, ale poradził sobie całkiem dobrze, a obecnie podniesienie wspaniałą córkę, Sophia. „Jako dziecko miałem ulubioną lalkę, która była nazwa” – wspólne Alice Yarovskaya.

Następnym razem, kiedy stała się żona common-law Vladimir Levkina. Wtedy Alice mieszka z córką w apartamencie z dwoma sypialniami w centrum Moskwy, aby uzyskać ją po rozwodzie. To przytulne gniazdo trzy z nich spędził kilka szczęśliwych lat. Powody, dla par rozstanie są nadal niejasne. Oficjalna wersja mówi, że uważał się za niegodnego Lev kandydata na Alice. Rzeczywistość jest taka, że nie tak dawno temu stało się wiadomo o małżeństwie Włodzimierza z jego wentylator.

Alicja Yarovskaya obecny mąż wspiera ją we wszystkich przedsiębiorstwach, nie ogranicza swobody. Rodzina często podróżuje razem, nie tak dawno temu po raz kolejny odwiedził Rzym. „Dla mnie ważne jest, aby wydawać pieniądze mądrze. Ale nie rób budżet, to sprawia, że męża. Chociaż mam ulubioną pozycję wydatków – to jest moja córka „- śmieje się Alicja.

Jest ona przypisana do serii zdrad i fanów. Prasa nazywa ją „protegowany Prochorow,” biorąc pod uwagę to protekcjonalne jej patrona. Alicja twierdzi, że te pogłoski są bezpodstawne, a jej początki są zobowiązani jedynie do zapewnienia, że kanał RBC jest kontrolowana przez struktury Michaił Prochorow.

Alicja kupuje luksusowe biżuterię, twierdząc, że niektóre z nich dają jej „przyjaciół”. W ubiegłym roku, ekskluzywny zestaw został zakupiony na aukcji cennych kolczyki i pierścień, który właśnie jest Yarovskaya. „Moim marzeniem jest, aby angażować się w poważny programu, bez rozrywki, aby moje nazwisko wiąże się z piękną dziewczyną, ale silny” – Alice przyznał.