132 Shares 2102 views

Sergei Zheleznyak: Biografia i kariera

Sergei Zheleznyak – MP i znaczącą postacią polityczną Rosji. On – członek partii „Jedna Rosja” i jego zastępca sekretarza Rady Generalnej. Wiele osób interesuje się pytanie, jakiego rodzaju osoby Sergey Zhelezniak. Jego biografia jest opisany w tym artykule.


początku drogi

Urodził się w Leningradzie, 30 lipca 1970 r. Po ukończeniu szkoły średniej, wybrał zawód wojskowego i wszedł do Nakhimov Naval School, który ukończył rok przed ukończeniem pełnoletności. Następnie kontynuował naukę w Kijowskim Wyższej Szkoły Morskiej. Będąc jeszcze studentem ochota do polityki i dołączył w 1990 roku przez szeregach partii komunistycznej. Po ukończeniu studiów, w 1991 roku został przydzielony do firmy szkoleniowej roślin silnikiem Diesla Floty Bałtyckiej, gdzie został oficerem politycznym. Ale rok później Zhelezniak sobie sprawę, że kariera wojskowa nie była dla niego, i napisał list z rezygnacją.

Biznes i Sergey Zhelezniak

Jego biografia jest dość zróżnicowane i ciekawe. W stoczni był toczenia 90 w Rosji, szybko rozwijająca się firma i Sergey spadł do niego. Jego kariera rozwijała się szybko.

Pierwszy Zheleznyak Siergiej Władimirowicz doprowadziły zewnątrz działu Reklama & prestiżową firmę Public Relations Group. Po 2 latach, posiada już stanowisko dyrektora wykonawczego APR City. Na początku 21 wieku staje się CEO News Outdoor Rosji. W tym samym czasie, Sergey wchodzi w International Institute for Management Development (Szwajcaria), który otrzymał dyplom w 2007 roku.

polityka

Łapanie czynności zarządzania w strukturach biznesowych, to nie zapomina o polityce. W 2007 roku z partii Jedna Rosja w Dumie Państwowej, między innymi, został wybrany Sergei Zheleznyak. Życiorys nowo zastępca zaczyna rozwijać się w nowy sposób. On staje się członkiem komitetu Dumy Polityki Gospodarczej i Przedsiębiorczości.

W 2011 roku zostaje ponownie wybrany na kolejną kadencję, i to zasadniczo zmienia kierunek swoich działań. Informacja pochodzi zastąpić gospodarkę. Sergey został szefem Komisji Komunikacji i Technologii Informacyjnych Dumy Państwowej Rosji.

W 2012 roku Siergiej Zhelezniak zajmuje fotel zastępcy Przewodniczącego Dumy Państwowej i szef Związku All-rosyjskiej organizacji publicznych w Bułgarii ( „większościowego Folk Rosji”), które reklamują zamiar chronić interesy większości obywateli.

prawodawstwo

Sergei Zheleznyak jest jednym z najbardziej aktywnych prawodawcami w polityce wewnętrznej. Został działających z różnymi inicjatywami, dla których nawet świadectwo wdzięczności od prezydenta. Siergiej Władimirowicz – autor nowelizacji Ordynacji podatkowej Federacji Rosyjskiej, zgodnie z którymi powinny być zniesione opłaty za wynajem produkcji filmowej rodzinie.

Zaproponował również sankcje karać producentów produktów informacyjnych zawierających obraźliwe, aby zobowiązać dostawców usług internetowych w celu dostarczania informacji o użytkownikach FSB i ściśle kontrolować działania reklamowe z blogerów. Być może najbardziej znanych i skandaliczne inicjatywy legislacyjne Zheleznyaka próbują zapobiec członków Izby Społecznej, aby zachować pieniądze za granicą. Próbował również zatrzymać propagandę pedofilii w teatrze, blokuje dostęp do reklamowania usług seksualnych w mediach, karnej karania dystrybutorów faszyzmu i nazizmu, a blokowanie zasobów Internetu, które obsługują pirackich treści.

Wielu kolegów Zheleznyaka uwierzyć, że jej przepisy są wcześniej uzgodnione z Prezesem i dlatego otrzymuje niemal jednomyślnego zatwierdzenia. Sergei Zheleznyak, którego biografia, jak widzimy, jest dość ciekawy, dzisiaj jest bardzo aktywny i obiecujący polityk.

Skandale i krytyka

Całą drogę Sergei Zheleznyaka najeżona skandali i głośnych prób. Nawet kiedy był szefem News Outdoor Rosji (w 2009 roku) na Zheleznyaka ganged podatku i oskarżony o ukrywanie ogromną kwotę.

Wielka Rosja stale krytykuje posłów opozycji, a nie tylko jej. Tak, jeden z członków Partii Liberalno-Demokratycznej oskarżony Zheleznyaka że jest agentem Zachodu. Ale inni przywódcy opozycji wielokrotnie publikowane informacje, zgodnie z którymi Zhelezniak unikanie podatków, przedstawia fałszywą deklarację, trzyma pieniądze w obszarach przybrzeżnych i zaangażowany w lewe interesy. Jako aktywny bojownik z wpływami Zachodu i całego rosyjskiego obrońcy regularnie obwiniany za to, że jego dzieci otrzymują edukację za granicą.

życie osobiste

O swoim życiu osobistym, niewiele wiadomo. Sergei Zheleznyak, którego rodzina jest wystarczająco duży żonaty. Ma cztery córki, robią badania za granicą. Ale według mojego ojca, otrzymali dyplomy, należy wrócić do pracy w domu.

ruda żelaza jest bardzo popularny i znany jest dzisiaj. Obraz to jest podgrzewane i amerykańskie sankcje nałożone że osobiście rząd USA. Jednak to może się poszczycić nie tylko on, ale także wiele polityki wewnętrznej. Jak Zhelezniak skorzystają swój kraj – pokaże historię.