647 Shares 4679 views

Obciążenie elektroniczne z rękami: schemat. Domowy elektroniczny FET obciążenie

W celu sprawdzenia zasilania występuje obciążenie elektroniczne. Urządzenie to działa na zasadzie wytwarzania sygnału. Główne parametry modyfikacji przypisuje napięcia próg dopuszczalnego przeciążenia i stratności. Istnieje kilka typów urządzeń. Aby zrozumieć stres w pierwszej kolejności zalecanej do zapoznania się z obwodów urządzenia.


modyfikacja schematu

Standardowy obwód obciążenia zawiera rezystor, prostownika oraz porty modulatora. Jeśli weźmiemy pod uwagę niską częstotliwość urządzenia, mają one wykorzystywane nadajniki. Elementy te pracują w otwartych kontaktów. Dla transmisji sygnału stosuje porównawczych. Ostatnio popularne są obciążenie stabilizatorów. Przede wszystkim są one dopuszczone do użycia w sieci DC. Oni szybko proces konwersji. Warto również zauważyć, że istotnym elementem każdego obciążenia jest uważany za wzmacniacz i regulator. Urządzenia te są zamknięte w elektrodzie. Mają stosunkowo wysoką przewodność. Podczas procesu generowania modeli odpowiada dokładnie do modulatora.

rodzaje modyfikacji

Odróżnić impulsu i programowalnych urządzeń. W osobnej kategorii przyznane laboratorium, które są odpowiednie dla urządzeń dużej mocy. Modyfikacja różnią się również od częstotliwości, z jaką pracuje. Obciążenie niskiej częstotliwości wyposażona tranzystor z adapterem kanału. Są one używane w dostawie prądu zmiennego. Modele wysokie typu dokonywane są na podstawie otwartego tyrystora.

urządzenie impulsów

Jak to obciążenie impuls elektroniczny? Na pierwszym miejscu budowy, eksperci zalecają, aby wybrać dobrą tyrystora. W tym przypadku, modulator pasują tylko w dwóch etapach. Eksperci twierdzą, że ekspandera powinien pracować na przemian. Częstotliwość pracy jest zobowiązany do około 4000 kHz. Nadajnik-odbiornik jest na obciążenie przez modulator. Po lutowaniu kondensator jest zrobić wzmacniacz.

Dla stabilnego działania obciążenia ona trzy orientację kanału filtru. Aby przetestować tester urządzenie jest używane. Rezystancja powinna wynosić około 55 omów. Przy średnim obciążeniu domowej obciążenia elektronicznego wyprowadza napięcie nominalne w regionie 200 watów. Aby podnieść czułość komparatora. Z zamknięciem systemu powinien sprawdzić obwód ze skraplacza. Jeśli rezystancja styku jest zbyt niska, to znaczy, że radio powinno zostać zmienione na pojemnościowym odpowiednik. Wielu ekspertów wskazują na możliwość korzystania z filtrów falowych, które mają dobrą przewodność. Regulatory są wykorzystywane do tych celów w triody.

programowalne modele

Programowalne obciążenie elektroniczny będzie dość proste. W tym celu, urządzenie nadawczo-odbiorcze 230 V. rozszerzenie do transmisji sygnałów używa trzech styczników, które rozpoczynają się tranzystora. W celu kontrolowania procesu konwersji stosować kontrolne. Najbardziej powszechnie stosuje się analogi liniowych. Tranzystor nakłada się na izolator. W tym przypadku trzeba się blowtorch. Rezystor przytwierdzone bezpośrednio do radiotelefonu.

Na model wyraźnie nie pasuje zwykle komparatory mają niski współczynnik rozpraszania. Warto również zauważyć, że wiele err zainstalowany jeden filtr. Tylko analogi pojemnościowe są używane do normalnej pracy przed. nominalne napięcie na wyjściu powinna wynosić w przybliżeniu 200 V, gdy impedancja 40 omów. Jeśli urządzenie do zbierania Unijunction ekspandera, a następnie model liniowy nie pasuje.

Pierwsze urządzenie nie będzie działać z powodu dużej tyrystora przed przeciążeniem. Warto również zauważyć, że potrzeba modulatora modelu liniowego o niskiej czułości. Niektórzy eksperci w zespole stosowanych stabilizatorów. Jeśli weźmiemy pod uwagę prostą modyfikację, kombinezon regulowany typu. Jednak elementy odwracające jest coraz częściej stosowane.

modyfikacja laboratorium

Czy laboratorium elektroniczne załadować własne ręce potężnego tyrystora. Rezystory są używane o pojemności 40 pF. Eksperci twierdzą, że kondensatory mogą być wykorzystywane tylko typ rozszerzeń. Szczególną uwagę przy montażu należy zwrócić modulatora. W przypadku korzystania z przewodowej odpowiednika, obciążenie będzie wymagało trzy filtry. Proste obciążenia modulatora fazy elektroniczny ma przewodność typu 30 mikronów. Opór jest około 55 omów. Warto również zauważyć, że obciążenie jest często tworzy się na podstawie pokrętła radia. Główną cechą tych urządzeń polega na wysokiej tętnienia. W tym przewodności jest w około 30 mikronów.

Urządzenie jest tranzystorem polowym

Elektroniczne obciążenie FET odbywa się wyłącznie na podstawie komparatora, a tyrystor sterowany typ używany. Przy montażu w pierwszym rzędzie to, aby podnieść skraplającego, który działa jako generator impulsów. Wystarczy zmodyfikować trzy filtry. Rezystor zestaw płyt. Eksperci twierdzą, że elektroniczny FET obciążenie zapewnia opór 40 omów.

Jeśli przewodność jest znacznie wzrosła, więc ustawić pojemność kondensatora. Bezpośrednio do radiotelefonu zaleca się stosować dwa kontakty. Przekaźnik jest ustawiony na standardową kontrolą. Napięcie na obciążeniu tego rodzaju jest nie większa niż 400 watów. Eksperci twierdzą, że podszewka powinna być ustalona przez rezystor. Jeśli weźmiemy pod uwagę wysoką modelu częstotliwości dla zasilaczy do 300 V wymaganego fala typu modulatora. W tym przypadku, dla tetroda tyrystor jest ustawiony.

Model modulowania bieżącą kontrolę

elektroniczny obieg obciążenia płynące z aktualną regulację zawiera jeden tyrystor. Kondensatory modelu wymaga modułowym o niskiej przewodności. Warto również zauważyć, że jeden wzmacniacz jest umieszczony w obciążeniu. Najbardziej powszechnie stosowane odpowiedniki fali, która posiada łącznik faz. Natychmiast regulator ustawiony na modulatorze, a napięcie znamionowe powinna wynosić około 300 watów.

Proste obciążenia elektroniczny z bezstopniową regulacją prądu ma dwa stycznika podłączyć. Tyrystory może być czasami stosowane na płytkach. Komparatory w urządzeniach zainstalowanych ze stabilizatorami i bez nich. W tym przypadku wiele zależy od częstotliwości pracy. Jeśli ten parametr jest większa niż 300 kHz, to lepiej nie instalować stabilizatora. W przeciwnym razie znacznie zwiększona czynnik rozpraszający.

Urządzenie bazuje na TL494

Obciążenie elektroniczny oparty na TL494 będzie dość proste. Rezystory są wybierane do modyfikacji typu linii. Z reguły mają one dużą pojemność. I są w stanie pracować w sieciach prądu stałego. Podczas montażu modelu tyrystora jest stosowana do dwóch elektrod. Elektron obciążenie pęd TL494 na podstawie pracy z fazą speculum lub typu impulsowego.

Najczęstszym pierwsza opcja. Napięcie na obciążeniu zaczyna się na 220 watów. Filtry służą typu silnika, a przewodność jest równa 4 mikronów. Podczas instalowania regulatora ważne jest, aby ocenić odporność wydruków. Jeśli ten parametr nie jest stała, model stosowany do wzmacniacza. Styczniki są instalowane z lub bez adapterów. Napięcie wyjściowe układu jest przy obciążeniu około 300 watów. Gdy instrument jest często zwiększony prąd. Dzieje się tak ze względu na ogrzewanie modulatora. Uniknąć tego problemu, użytkownik jest w stanie kosztem niższej czułości.

Model 100W

Obciążenie elektroniczny (schemat poniżej) przy 100 W, polega na wykorzystaniu dwóch kanałów tyrystorów. Modele tranzystorowe są często używane na podstawie ekspansji. Przewodnictwo to jest około 5 mikronów. Warto również zauważyć, że nie jest to obciążenie przekaźnika. Są one najlepiej nadają się do zasilaczy high-end. Fala porównawczych ponadto wykorzystywany do samodzielnego montażu. Improwizowany urządzenie generuje napięcie mniejsze niż 300 V, i częstotliwość pracy rozpoczyna się od 120 kHz.

Urządzenia 200 W

W obciążenie elektroniczny 200 zawiera dwie pary tyrystory, które są połączone parami. Wiele modeli wykorzystywane są komparatory przewodowym niskiej częstotliwości. Warto również zauważyć, że modulator będzie musiał zmodyfikować montaż. Wzmacniacze są wykorzystywane do przyspieszenia procesu generowania sygnału. Elementy te są w stanie pracować tylko na filtrach drutu.

Transceiver powinny być instalowane na płytach. W tym przypadku napięcie obciążenia wynosi około 400 V. Eksperci twierdzą, że urządzenia nie działają dobrze na transceivery przewodzących. Mają niską przewodność, istnieją problemy z przegrzaniem. Jeśli istnieją przepięcia elektrycznego, konieczne jest, aby zmienić porównawczy. Innym problemem może być w rezystorze.

Jak sprawić, by urządzenia 300 watów?

Elektroniczny obciążenie 300 W wymaga użycia dwóch tyrystorów rodzaju fazy. Urządzenia Nominalne napięcie wynosi około 230 watów. przeciążenie wskaźnik w tym przypadku zależy od przewodności komparatora. Z samodzielnego montażu urządzenia wymagane jest typ kanału modulatora. Aby ustawić element stosuje blowtorch.

Regulatory są często używane z adapterem. Przekaźnik jest ustawiony typ niskiej rezystancji. Współczynnik strat w domowej modyfikacją wynosi w przybliżeniu 80%. Warto również zauważyć, że styczniki są stosowane do niskiej czułości. Jak sprawdzić obciążenie przed włączeniem? Można to zrobić za pomocą testera. Napięcie wyjściowe urządzeń domowych mają, co do zasady, równej 50 omów. Jeśli weźmiemy pod uwagę model z jednym porównawczym, mają opcja ta może być zaniżona.

Modele dla bloków 10a

Obciążenie elektroniczne do zasilacza 10 A przeżywa ekspansję tyrystora. Tranzystory są wykorzystywane często w 5 pF, którego niska przewodność. Warto również zauważyć, że eksperci nie zalecają stosowanie analogów liniowych. Mają niską czułość. Są one znacznie zwiększyć współczynnik rozpraszania. Aby połączyć się styczników mocy są wykorzystywane. Modulatory są często stosowane z adapterami.

Jeśli weźmiemy pod uwagę schemat jednostki kondensatora, mają średnią równą częstotliwości 400 kHz. Czułość może być zmieniona. Łączniki są często mocowane do modulatora. Stabilizatory powinny być stosowane w dwóch płytach. Warto również zauważyć, że rezystor trzpień jest wymagane modyfikowanie zestawu. To bardzo pomaga zwiększyć szybkość generowania impulsów.

Urządzenia do bloków 15a

obciążenia są uważane za najbardziej typowych bloków do 15 A. Są one używane otwarte rezystory. W tym przypadku, transceivery stosować inną polaryzację. Ponadto, różne czułości. Średnie napięcie urządzenie równa 320 V. Modele różnią się między sobą poprzez przewodzenie. Z komparatory są stosowane do celów regulatora samodzielnego montażu. Przed rozpoczęciem instalacji zamontowano stabilizator.

Eksperci twierdzą, że ekspandery można zainstalować dopiero po wykładzinie. Przewodność wlot nie ma obowiązku niż 6 mikrometrów. Podczas instalowania regulatora starannie przycięte porównawczy. Jeśli zbierzesz prosty model, modulator może być stosowany typ falownika. Podczas tego silny wzrost współczynnika rozpraszania. Napięcie progowe wynosi średnio 200 W. dopuszczalny parametr moc wynosi nie więcej niż 240 watów. Warto również zauważyć, że filtry różnych rodzajów są wykorzystywane do załadowania. W tym przypadku wiele zależy od przewodności komparatora.

urządzenie napędowe dla bloków 20 A

Obciążenie elektroniczne (schemat poniżej) do 20 bloków A jest dokonywane w oparciu o rezystorów binarnych. Zachowały one stabilną dużą przewodność. Wrażliwość na to około 6 mV. Niektóre modyfikacje charakteryzują się wysoką parametru przeciążenia. Przełączniki modeli stosowanych w tranzystorach falowych. Aby rozwiązać problemy z komparatorów przeliczeniowych stosowanych. Ekspandery częste fazową. I mogą mieć kilka kart. W razie potrzeby można złożyć układ siebie. W tym celu jednostki skraplacza.

Napięcie na początku improwizowanymi ładunkami 300 W, a średnią częstotliwością 400 kHz. Eksperci radzą, aby nie stosować komparatory przejściowych. Regulatory stosowane są elektrody. Izolator jest wymagana do instalacji komparatora. Jeśli weźmiemy pod uwagę obciążenie dwóch tyrystorów, filtry są tam stosowane. Średnia moc urządzenie jest 3 PF. Indeks dyspersja w prowizorycznych modeli rozpocznie się od 50%. Podczas montażu jednostki szczególną uwagę należy zwrócić na adapter do podłączenia do źródła zasilania. Styczniki błagać typ Polaka. Muszą wytrzymywać wysokie przeciążenia i przegrzania.

Firma urządzenie AMETEK

Załadowania znakiem towarowym wyróżniającą niskiej przewodności. Są one idealne dla zasilaczy 15 A. Istnieje wiele modyfikacji impulsu wśród mocnych modeli. Prodelnaya przeciążać ich nie jest wysoka, ale zapewnia generowanie impulsu o dużej prędkości. Eksperci zwracają uwagę przede wszystkim dobrze zabezpieczonych przedmiotów. Mają szereg filtrów. Radzą sobie z hałasem fazy, które zakłócają sygnały.

Jeśli weźmiemy pod uwagę modele wysokiej częstotliwości, mają więcej tyrystory. Warto również zauważyć, że rynek przedstawione modyfikacje przewodowej komparatorów. Na podstawie normalnego obciążenia znaku towarowego może być doskonałym narzędziem do zbierania różnych zasilaczy. Dla modeli innych niż stabilizatory i bardzo wrażliwych tranzystorów.

Charakterystyka urządzenia serii Sorensen

Standardowe obciążenie elektroniczne tej serii obejmują Tyrystory oraz liniowy porównawczy. Wiele modeli są wykonane z filtrami biegunowych, które są zdolne do pracy przy wysokiej częstotliwości. Warto również zauważyć, że rynek oferuje modyfikację laboratoryjnej. Mają dość niski współczynnik rozpraszania. Modele często stosowany typ dial-up. Wskaźnik przeciążenia średnio wynosi 20 A. Systemy ochrony stosowane przez różnych klas. W sklepach mają impulsową modelu. Są dobrze nadaje się do testowania zasilaczy komputerowych. Ekspandery są stosowane w urządzeniach z elektrodami.

ITECH typoszereg

Ciśnienia z tej serii wysokiej przewodności przydzielone. Mają dobre zabezpieczenie. W tym przypadku liczba transceiverów. Obciążenie elektroniczne do zasilania pracuje z częstotliwością 200 kHz, średnio. Przeciążenie to 4 A. wzmacniacze są wykorzystywane w urządzeniach kart stykowych. Tyrystory służą lub fazy typu kodu. Wśród modeli z tej serii spełniają programowalny modyfikacji. Są dobrze nadaje się do testowania zasilaczy komputerowych. Transceivery można znaleźć z lub bez ekspanderów.

IRGS4062DPBF na podstawie obciążenia

Jest to obciążenie elektroniczne z ich rąk na bazie tego tranzystora jest dość prosta. Standardowy obwód model posiada dwie jednostki kondensatora, a jeden rozprężarkę. Natychmiast należy zauważyć, że ta klasa modeli dobrze nadaje się do zasilaczy Ustawienie napięcia przy obciążeniu 10 A. Czy 200 watów. Filtry są wybrane dla urządzeń o niskiej częstotliwości. Są w stanie pracować przy dużych obciążeniach.

Przede wszystkim w zespole ustawić tyrystora i komparator można stosować różne typy. Natychmiast tranzystor jest ustalany przez lutownicę. Jeżeli przewodność to jest więcej niż 5 mikrometrów, konieczne jest zainstalowanie dipol pierwszy obwód filtra. Eksperci twierdzą, że elektroniczny tranzystor IRGS4062DPBF obciążenia może być wykonane do komparatorów przejściowych. Jednakże, mają wysoki współczynnik rozpraszania.

Warto również zauważyć, że modele z tej serii są odpowiednie tylko dla obwodów prądu stałego. Dopuszczalne przeciążenie urządzenia parametr wynosi 5 A. Jeśli weźmiemy pod uwagę urządzenie impulsowe komparator, że mają wiele zalet. Pierwszy uderzający o wysokiej częstotliwości. Urządzenia oporowe pokazane na 50 omów.

Nie mają problemy z przewodzeniem i nagłymi skokami napięcia. Stabilizatory mogą korzystać z różnych typów. Jednak muszą one pracować w obwodzie DC. Nadal na rynku są modyfikowane bez kondensatorów. Współczynnik dyspersji mają około 55%. Dla urządzeń tej klasy jest bardzo mała.

Urządzenia oparte na KTC8550

Obciążenie na podstawie tych tranzystorów są bardzo cenione wśród profesjonalistów. Modele są idealne do testowania urządzeń małej mocy. Wskaźnik przeciążenia jest zwykle równa 5 A. Istnieją różne modele systemów ochrony mogą być stosowane. Poprzez modyfikację zestawu jest możliwość korzystania z modulatorów binarnego przewodności 4 mikrometrów. Tak więc, urządzenie daje większą częstotliwość 300 kHz.

Jeśli mówimy o wadach, to warto zauważyć, że modyfikacje, które nie są w stanie pracować z zasilaczy 10 A. Przede wszystkim istnieją problemy ze skokami impulsowych. Przegrzanie kondensatora również będzie miało wpływ. Aby rozwiązać ten problem, ekspandery są zamontowane na obciążenia. Tranzystory są zazwyczaj stosowane z dwóch płyt i izolator.