384 Shares 6254 views

Co to są tagi? Przejdź do ciebie …

Aby mówić o tagu, ważne jest, aby najpierw zrozumieć, co to jest. Jest to konieczne, choćby dlatego, że istnieje wiele definicji terminu „tag”.


Pierwsza definicja co znaczniki niemal powszechnej wiedzy. Tag, jeśli powiesz, że po prostu jest to coś pomiędzy tematem swoich postach lub artykułów i hasła. Na przykład, są to słowa lub wyrażenia, które charakteryzują tekst. Na przykład, temat artykułu: „Co więcej tagów włączyć Ciebie …”. Słowa kluczowe, które są istotne z tematem będzie „html tags” (dlaczego html, więcej o tym poniżej), ale rzeczywiste znaczniki będą wykonujące „lekcje html”, „znaczniki w HTML” lub „Jakie tagi” i tak dalej. Itd ,

Ale mamy już inny temat. Porozmawiamy o tym tagi html. Zdarza się, że początkujący copywriterów lub reraytery zobaczyć w obowiązku pracy: „Wygląd w html”. Albo kwestia tagów mogą wystąpić u ludzi, ale pogrążony w świat tworzenia strony internetowej. W każdym razie, dzisiaj wiele tagów html przestraszyć. Nie starać się o pomoc do innych, to lepiej zrozumieć.

Co to jest HTML-tagi? HTML – język układ strony. Oto przykład. Powiedzmy, że weszła do nowego mieszkania, i pomóc zorganizować mebli. Jak ludzie rozumieją, gdzie go umieścić? To prawda, powiedz im o tym. Tak to jest na stronie internetowej. Czy masz „Meble”, tj. E. tekst podzielony na działy lub ustępów, z różnymi zaznaczonego tekstu, takich jak pogrubienie lub kursywa. tag help utworzyć akapit, obrazy, tabele, listy i wiele innych. W ogóle, wszystko, co można zobaczyć na stronie. I to są wszystkie elementy serwisu jest konieczne, aby umieścić go jak chcesz. Jest oczywiste, że język przeglądarki. I umieścić elementy strony na swojej stronie i miejscu jak chcemy i potrzebujemy więcej tagów HTML. Każda strona internetowa składa się z kodu HTML. Bez tego języka nie jest strona i bez znaczników HTML na nim będzie tekst ciągły bez przerw ustępu i innych dekoracji.

Każdy tag HTML jest tych znaków: . W ramach tych symboli jest napisane sam znacznik. Prawie zawsze składa się z dwóch części: znacznik otwierania i zamykania. Między nimi jest umieszczony w tekście. Na przykład, każdy akapit tego artykułu zaczyna się od

i kończy

. Jak już się zapewne domyślacie, którego tekst jest zawarty w tej zmiennej i będzie osobny akapit.

Chociaż czasami zdarzają się wyjątki. Na przykład zdarza się, że tag nie jest zamknięta, to jest tylko jedna część. Takie przerwy tag strunowe, przeniesienie dalszy tekst na nowej linii. Jest to przydatne, na przykład, kiedy piszesz wiersz na miejscu lub pisania tekstu w taki sam sposób. Spojrzeć na stronie stronie internetowej w postaci HTML oznakowania mogą być w dowolnym miejscu na prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na stronie i wybrać z listy rozwijanej menu „Pokaż źródło strony” lub „Źródło strony”. Ponadto można zobaczyć kod źródłowy, naciskając klawisze Ctrl + U. Przekonasz się, że strona jest wypełniona wieloma znacznikami HTML.

Cóż, myślę, że zorientowali się, że takie znaczniki HTML? Chociaż po tym artykule, nie nauczył się pisać strony internetowe (taki cel stawiamy sobie nie jest ustawiony), ale teraz, kiedy jesteś w swoim blogu będzie trzeba coś poprawić, na przykład, zaznacz tekst kursywą lub pogrubioną czcionką, można po prostu spojrzeć w Internecie co jest potrzebne do tego tagu, i jak go używać, to już wiem!