588 Shares 5032 views

Sałatka "The Goat". Sałatka w postaci kozła. świąteczne sałatki

Prawie wszystkie sałatki sylwestrowe mają szczególny wygląd. W tym roku – rok Kozła. Dlatego naczynie jest prezentowany, zdecydowaliśmy się odpowiednio wydać.


Pyszne sałatki „Goat”: przepis ze zdjęciem gotowego naczynia

Jest to chyba najbardziej lekkie sałatki jako zwierzę domowe. Aby zrobić to sam, musimy:

 • średnie ziemniaki – około 2 szt.;
 • ogórki ostre – 3 średnie kawałki;.
 • coli kraba – 200 g;
 • zielone jabłka i kwaśno-słodkie małe – 2 szt.;
 • ser twardy – 60 g;
 • Świeże jaja – 2 szt.;
 • mały tłuszcz majonez – użyj do smaku;
 • kalafior gotowane – 100 g;
 • puszkach oliwek (dekoracji) – 3 sztuki;.
 • Soczysty czerwony pieprz (do dekoracji) – 1/8 szt.

Wytwarzanie składnika

Nowy „Koza” sałatki powinny rozpocząć przygotowania do obsługi wszystkich wyżej wymienionych składników. Wymaga to medium ziemniaki i gotować jajka, a następnie schłodzić je, obrać i ruszt (białka oddzielnie od żółtek). Następnie pokroić w kostkę ogórek kiszony i kraba paluszków. Jeśli chodzi o stałej sera i zielonych jabłek słodko-kwaśny, oni też powinni zetrzeć na tarce dużych.

Nawiasem mówiąc, do sałatek, „koza” do jego nazwy, istotne jest, aby przygotować szczegóły oczy i nos puszkach oliwkami i papryką ustach.

Proces formowania naczyń

Po przetworzeniu składniki w misce, konieczne jest, aby wymieszać paluszki krabowe, żółtko jajka, ogórki, ziemniaki gotowane, tarty ser i zielone jabłko. Tuck w produktach majonez, muszą dokładnie wymieszać dużą łyżkę i umieścić na płaskiej płycie w postaci głowy koziego. Później w górnej części naczynia należy podłączyć z góry gotowany kalafior, który będzie pełnił rolę kręcone futro. Jeśli chodzi o resztę sałatki, to powinny być pokryte siatką z majonezem i posypać wiórkami białej. Pod koniec „kozy” jest konieczne, aby oczy, nos i usta.

Prawidłowo podawane do stołu

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić sałatkę w postaci kozła. Po diner danie będzie gotowe na stole noworocznym, musi on być umieszczony w zimnie i stanąć na kilka godzin. Spowoduje to, że sałatka bardziej nasączone i miękkie.

Robimy sałatkę ryb jako kozła

Sałatka «Koza” może obejmować całkowicie różne składniki. Najważniejsze, że wygląda to danie były maksymalnie zbliżone do wspomnianego zwierzęcia.

Tak więc, musimy:

 • Olej konserw rybnych (np tuńczyka albo Półdziobek) – 1 średnia słoik;
 • małych ziemniaków; – 2 szt.
 • Medium marchew – 2 szt;.
 • Największą cebula – 1 szt;.
 • ser twardy – 150 g;
 • niskotłuszczowe majonezy – 200 g;
 • Świeże jaja kurze – 4 szt.;
 • koper, oliwki i gotowana marchew – używane do dekoracji potraw.

składniki lecznicze

Powinny być traktowane z wszystkich składników gotować i zorganizować piękny sałatkowy „Goat”. Konserw rybnych muszą być usunięte ze słoja i puree z talerza razem z olejem do uzyskania jednolitej masy. wymaga również osobno ugotować ziemniaki, marchew i jajka. Później nazwane produkty muszą być chłodne i czyste. Po tym, należy je przetrzeć na małej trących (żółtek i białek osobno). W taki sam sposób chcesz zrobić i twardy ser. Co do cebuli, to powinno być łatwe do posiekać.

Powstawanie sałaty

dania przekąskowe jak koza zalecany w celu utworzenia warstwy. Aby to zrobić, należy wziąć płaski talerz, a następnie położyć go na ziemniakach w postaci wspomnianego zwierzęcia. W przyszłości musimy dokładnie w tym samym miejscu i następujące produkty: Konserwy rybne posiekaną cebulę, marchew i tarty ser. Wszystkie te warstwy należy obficie posmarować majonezem, sałatki nie tak okazało się suche.

Podsumowując, głowa kozła jest wymagane posypać tartym żółtka, a ciało – białko. Następnie, zwierzę powinno dokonać rogów i nogi gotowanej marchwi i okulary z oliwek. Uroda może być umieszczony na dole sałatkę ze świeżych gałązek koperku. W efekcie powstaje wrażenie, że koza Boże jakby chodzenie na zielonej łące.

Mamy służyć za obiad wakacje

Teraz, gdy wiesz, jak gotować świątecznych sałatek w postaci kozła. Po posiłku konserw rybnych będą całkowicie uformowane, konieczne jest, aby wysłać zimno. W tym stanie, pożądane jest stojak sałatka przez kilka godzin. Pozwoli to dobry moczyć we wszystkich segmentach potraw, które będzie bardziej kruchy i soczysty. Podawać do kolacji sylwestrowej jest zalecane przed gorącym obiadem.

podsumować

Jak widać, zrób to sam nie jest tak trudne, pyszna sałatka z 2015 znaków. Najważniejsze z tym – mają pewne umiejętności kulinarne i zachowania należytej twórczą wyobraźnię.

Jeśli chodzi o składniki, a następnie aby je zaznaczyć, że nie potrzebują specjalnej listy. Po sałatki jak koza może zawierać się całkowicie różne komponenty. Co więcej, można zrobić to danie, nawet przy użyciu długi znajomo receptur. Na przykład, sałatka „Olivier”. Biorąc to ze zwykłych składników, niezbędnych do podjęcia płaską płytkę, a następnie umieścić wszystkie mieszane produkty majonezowe (ziemniaków, kiełbasy, ogórki, marchew, cebula, itp D.). Ponadto, od „Olivier” wymagany formularz lub kozę, na przykład, jego głowę. Następnie forma powinna posypać tarty jaj i dowolnym sposobem narysować oczy, usta, rogi, i tak dalej. D. W rezultacie, można dostać zwykłe danie niezwykły design. Bon appetit!