427 Shares 9153 views

Danie z cukinii w piecu – dobre i smak w jednym warzyw

Danie z cukinii, piekarnik gotowane, może stać się ozdobą każdej świątecznym stole. Ta prosta roślinnego pozwala tworzyć ogromną liczbę nie tylko smaczne i piękne, ale w tym samym czasie i bardzo zdrowych potraw. Na przykład, estetycznie nadziewane warzywa pieczone w piekarniku. Opcjonalnie można użyć mielone ser, śmietanę, pomidory, zioła, czosnek. Cukinia z mięsem jest również bardzo dobre dopasowanie, a ponadto daje mięso pożywne. Pomimo faktu, że pub jest warta dość tanie, to jest od przygotowania ogromnej ilości potraw.

Przed pieczeniem trzeba przygotować jedzenie prawidłowo. Jeśli zdecydujesz się gotować potrawy z cukinii w piecu lepiej wybrać młode owoce. Różnią się one ciało i cienką skórkę przetargowe, które czasem nawet nie trzeba oczyścić. Można również korzystać z „dorosłych” squash, ale najpierw trzeba usunąć szorstką skórę i usunąć nasiona z Midway.

Danie z cukinii w piecu okaże się smaczniejsze i bardziej atrakcyjny jeśli wziąć pod uwagę kilka punktów. Surowe warzywa, gdy są one pieczone w piekarniku, ubrany dużo wilgoci. Czasami jest tak dużo, że po prostu trzeba być odprowadzana z patelni. W celu początkowo obniżenia poziomu wody w owocach, konieczne jest solnych plastrach cukinii. Po tym powinien on stać na około dwadzieścia minut. W tym czasie pub ma czas, aby dać sok być osuszone. Dalsze wciśnięty warzyw i używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Danie z cukinii w piekarniku lub na kuchence są gotowane – nie tyle ważne, może być opisana jako szybkie, proste i smaczne. olej praktycznie nie stosuje się do tego przepisu, a zatem uzyskany potrawa nie będzie pożywne. Cukinie, stosowanie sprawdzonych, przyniesie coś nowego do codziennego menu.

Cukinia, pieczone w piecu z sosem kremowo-serowym

Dwa cukinia (średni) muszą 4 łyżki oliwa z oliwek, łyżka posiekanej pietruszki i koper, czosnek 3, kielich śmietana, odmian sera (około 150 g), sól i pieprz.

Aby zaoszczędzić dodatkowy czas niezbędny, aby rozgrzać piekarnik do 220 stopni. Do ogrzewania przygotowywany warzyw. Cukinia pokroić w drobną kostkę. Jeśli używasz cukinię, można wyciąć i małe pierścienie, około centymetra grubości.

W normalnym pakiecie wysyłanym cukinia polietylen, ułożonych na posiekane pietruszki dodatku soli, pieprz i oliwa z oliwek. Pakiet jest skręcony tak, że powietrze pozostaje wewnątrz i dobry wstrząsanie. Cukinia następnie równomiernie prosolyatsya i pokryte pietruszki. W następnym kroku należy układać folię do pieczenia, równomiernie rozprowadzić na niej warzywa i piec je około 20 minut do pół gotowane stan.

Ser musi być ruszt z małymi otworami, miesza się z kopru, sól, pieprz, śmietana i włączyć do jednorodnej masy. Cukinie muszą wlać ten sos i piec w piekarniku, aż gotowane.