130 Shares 6416 views

Która jest najlepsza przeglądarka może wybrać

Konkurencja wśród przeglądarek są dziś bardziej zacięta niż kiedykolwiek. Chrome i Firefox są regularnie wydać nową wersję Microsoft Internet Explorer został przeprojektowany, aby nadawał się do ekranów dotykowych, i tak dalej. Ale to, co jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla ciebie, co jest najlepsza przeglądarka jest potrzebna do swojego sprzętu?


Najlepsza aplikacja dla prędkości

Obie wersje IE 10 jest bardzo szybki, ale nie mają poparcia niektórych zwykłych standardów. Na przykład, badania wykazały, że przeglądarka działa szybciej niż wszystkich innych, zwłaszcza w wersji do normalnego pulpitu. Drugie miejsce pod względem szybkości odbywa Chrome, a następnie przez Firefoksa. Pozostałe programy są daleko w tyle.

Co jest najlepszą przeglądarką dla wtyczek

Firefox zawsze była liderem pod względem ulepszeń i dodatków. Na przykład, AppTabs plug-in dla aplikacji internetowych i skryptów Greasemonkey są znane wielu użytkownikom. Do tej pory, Chrome szybko doganiają Firefoksa na liczbę przydatnych funkcji w swojej WebStore. Apple i Microsoft oferują skromny wybór wtyczek, Opera również stale oferuje taką funkcjonalność jak menedżerów haseł, blokowanie reklam, i tak dalej.

Opera zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest często określany jako najlepszy przeglądarki w tej klasie. Program posiada zintegrowany e-mail, grupy dyskusyjne i IRC-Chat, serwer plików OperaUnite, OperaTurbo, aby zwiększyć produktywność i panel boczny w stylu widżety dla aplikacji internetowych, gier i programów użytkowych.

Najlepsza przeglądarka na Windows 7

IE pozwala na dodanie wszystkich rodzajów pasków, natomiast posiadanie minimalistyczny interfejs. Jednak lepiej jest nie robić, tak jak pracować ze wszystkimi pobrań będzie bardzo niewygodne. Jednak szybkość i wydajność jest znacznie wyprzedza swoich konkurentów.

Safari po prostu nie wygląda w tej wersji systemu operacyjnego: przeglądarkę do poprzednich wersji. Pracuje bardzo powoli i nie jest bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs.

Najlepsza przeglądarka na Windows 8 2013

Jeśli zakupione urządzenie z Windows 8, Internet Explorer jest najlepsza przeglądarka, pomimo faktu, że nie obsługuje Flash. Nadaje się do tej wersji dystrybucji Firefox jest jeszcze w fazie rozwoju, a ostatnia wersja będzie wyglądać nieaktualne.

W trybie stacjonarnym, sytuacja jest podobna do Windows 7 – Safari znika pierwsza, czyli korzyści z najwyższą prędkością, Chrome i Firefox mogą być zalecane, ponieważ synchronizacja wsparcia i rozszerzeń.

Jaka jest najlepsza przeglądarka na Windows XP

Internet Explorer w tym przypadku – nie jest najlepszym wyborem, ponieważ jego nowe wersje nie są już obsługiwane przez system Windows XP lub Vista. Lepiej zdecydować się na Chrome – wymagania systemowe dla instalacji są minimalne (Pentium 4, 100 MB wolnego miejsca na dysku, 128 MB pamięci RAM), co czyni go szczególnie przydatnym dla przestarzałego sprzętu.

Jaka jest najlepsza przeglądarka na OS X

Pomimo faktu, że Safari została zaprojektowana specjalnie dla tego systemu operacyjnego, badania wykazały, że przeglądarka działa najwolniej. W pierwszej kolejności prędkości okazał Chrome, a następnie – Opera i Firefox. Ponadto, wydajność Safari jest znacznie zmniejszona, gdy jednocześnie otworzyć wiele kart, jak również problemy z załadunkiem „ciężkich” stron. Jednak ta przeglądarka oferuje kilka użytecznych rozszerzeń, które nie są dostępne od konkurentów. Dlatego tutaj, użytkownicy muszą dokonać wyboru na rzecz szybkości lub dostępności wtyczek.