293 Shares 1653 views

5 typów witryn, które nigdy nie mogą pochodzić

Internet jest nieskończony i pełne informacje o wszystko niż można myśleć. Jest to bardzo przydatne, ale może to być niebezpieczne. Również korzystać ze zniżek w czasie zakupów online, zaplanować wakacje lub szukasz recepty, ale są miejsca, które nie posiadają absolutnie żadnych korzyści. Są one wykorzystywane przez przestępców. Można wystawiać swoją bezpieczeństwa komputerowego poważnie zagrożona, jeśli nie jesteś zbyt ostrożny. Tutaj znajduje się lista stron, które lepiej nie uczestniczyć, jak również sposoby, aby pomóc jest już na adresu lub innych danych, aby zrozumieć, co należy unikać. Powodzenia w internecie!


Strony bez zabezpieczeń

Jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej, należy najpierw sprawdzić, jakie środki bezpieczeństwa są wykorzystywane przez właścicieli, aby chronić swoje dane osobowe. Po pierwsze, adres strony powinny być bezpieczne. Oznacza to, że na początku musi być litery https, a nie http. W przypadku udostępniania danych osobowych na stronie z najnowszymi adresów wersji, należy być przygotowanym na to, że można go łatwo kradzieży hakerów. Twoja przeglądarka musi także pokazać, gdzie jest ikona kłódki, zwykle pojawia się ona w pasku adresu. Możesz kliknąć na nią i zobaczyć certyfikaty bezpieczeństwa. Do ich produkcji witryn należy umieścić poważny wysiłek i poddawane szczegółowej kontroli, tak że można je nazwać dość dokładne dane dla zaufania do ich bezpieczeństwa. Pamiętaj, że czasami nawet najbardziej zaufanych witryn nie mają czasu do czasu aktualizacji certyfikatów. To nie może być oznaką niebezpiecznego stronie, jednak w takiej sytuacji lepiej jest pre-contact wsparcie techniczne, aby upewnić się, że nie należy się spodziewać żadnych problemów. Dopiero gdy są świadomi obecności certyfikatów, można bezpiecznie dokonywać zakupów na tej stronie.

Strony z nieparzystej adres

W dzisiejszych czasach, bardzo proste i tanie, można kupić domenę, więc bardzo adres strony mogą pomóc określić, czy jest to niebezpieczne odwiedzić. Bądź ostrożny z witryn utworzonych na darmowych platformach. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do miejsc, które nie kończą się w com lub net – zamiast na końcu nazwy są dwie, w którym litery będą w stanie określić, że należy do której kraj. Należy zwrócić uwagę na samej domeny – jeśli nazwa firmy lub witryny, którą szukasz, uzupełnionej za pośrednictwem innego słowa, to może być pułapka. Czasami jednak nie może oznaczać niczego, więc ta metoda nie działa z absolutną precyzją. Niemniej jednak, może pomóc.

Strony z dziwnej treści

Jeśli masz już stronę, która ma wątpliwości, nie bój się, może nadal być bezpieczne. Trzeba tylko uważnie spojrzeć na jego zawartość. Ludzie, którzy tworzą miejsca na oszustwa, nie spędzają czas próbuje doprowadzić wszystko do perfekcji. Oni są jak najmniej wysiłku w miejscu wyglądało normalnie. Poszukaj błędów ortograficznych i gramatycznych, ocenić jak niejasne informacje tam. Czy wiesz, że tu leży rodzaj pułapki prawda? Zawsze należy zachować ostrożność i ocenić sceptyczną stronę do instynktu pomóc utrzymać bezpieczny.

Strony z wirusami

Złośliwe strony w większości przypadków próby zainstalowania niebezpiecznego oprogramowania na komputerze. Takie programy są najbardziej prawdopodobne, aby być tylko strony, które są opisane w powyższych akapitach. Konieczne jest zatem, aby nacisnąć tylko na linki, które są pewni siebie i nie odwiedzają miejsca, które zostały wysłane do Ciebie pocztą lub wiadomościach od nieznanych osób. Jednak nie sądzę, że wirus może być uzyskane jedynie w wyniku niewłaściwego zachowania na komputerze. Zdarza się. Wystarczy włączyć oprogramowanie antywirusowe, które będą kontrolować informacje przychodzące z Internetu. W przyszłości, będzie chroniony przed wirusami, zanim będą mogły wpływać na stan komputera.

Strony, które przyciągają uwagę celowo

Eksperci pamiętać, że po każdym większym zasięgu wydarzenie, aktualności, istnieje duża liczba podejrzanych i szkodliwych stron internetowych, do których linki zalewają portale społecznościowe. Zazwyczaj te tereny przyciągają uwagę kontrowersyjne, szokujące informacje na temat imprez i gwiazd – nagłówki są w specjalny sposób, że można kliknąć na nich. Z reguły są słowa takie jak „exclusive”, „szok!” W nagłówku lub „czucia”. Najlepiej jest ignorować takiego związku lub analizować go w sposób opisany w powyższych akapitach. Jeśli znajomi w sieci społecznej rozprzestrzenia ten link, można skontaktować się z nimi, czy to nie jest pułapka. Wreszcie, jeśli link jest naprawdę niebezpieczne, zgłoś ją do wsparcia technicznego sieci społecznej, aby chronić je od innych użytkowników. Usunięto link, a strona zostanie zablokowana. Możesz pomóc zatrzymać oszustwa.