900 Shares 2886 views

Rozwój zdolności parapsychicznych

Nowoczesny telewizor jest wypełniona różnymi powiązanymi programami z nadprzyrodzonych ludzi, a to jest to, co prowadzi do mnóstwa pytań publiczności – może rozwijać szósty zmysł, a jednak dar jest dany z góry? Są tam ćwiczenia do rozwijania zdolności psychiczne? Jak zobaczyć psychiczny? Jak określić zdolności psychiczne? Postaraj się zrozumieć tych złożonych problemów.


Psychiczne – człowiek mający nadwrażliwość. Wszyscy ludzie zdobywają informacje z otaczającym światem za pomocą logicznego rozumowania i, oczywiście, narządy zmysłów. U niektórych osób, sama informacja pojawia się w umyśle. Że te osoby są nazywane psychika. Zostań psychiczny może prawie każdy, konieczne jest jedynie, aby dołączyć do swojego wniosku maksymalny wysiłek.
W dzisiejszym świecie istnieje wiele różnych książek i podręczniki mające na celu rozwój zdolności psychicznych. Co dokładnie należy zrobić, aby uczyć się i rozwijać extrasensory posiadają niezwykłe zdolności?

Aby rozpocząć, aby zrozumieć co dokładnie rodzaj informacji może być występujący w mózgu. Może on mieć charakter zdjęć, wszystkie rodzaje wizji, niektórzy twierdzą, że słyszy dziwne głosy, a nawet zapach. I czasami zdarza się, że ludzie po prostu uwierzyć, że jest to przypadek, to zjawisko można nazwać samoświadomość.

Konieczne jest, aby jasno określić, i nie należy ich mylić z pozazmysłowe halucynacje lub wyobraźni. Wszelkie informacje, które pojawiły się w mózgu, nie powinny być wymyślone, ale tylko autentyczne. Psychic intuicja posiadają od urodzenia wszystkich ludzi, ale powinny być rozwijane. Niestosowanie się do tego stopniowo zdolność do znikania pod wpływem innych, na przykład umiejętności logicznych. W celu rozwijania umiejętności i odkrywania ich sverhchuvstvovanie dajemy poniżej kilka porad i wskazówek, które z pewnością pomogą zobaczyć psychiczny!

Rozwój zdolności parapsychicznych: Energise

W celu identyfikacji zdolności psychiczne niezbędne, aby nauczyć się zrelaksować, a także naładowany energią do maksimum. Na początek może być również odpowiedni jogi, to bardzo pomaga pozbyć się negatywnych emocji i myśli. Pierwsze zastrzyk energii jest najlepszy z ziemi i słońca. Biorąc swoją energię, trzeba mieć jasne pojęcie o tym, jak to zrobić, aby poczuć, jak to jest rozprowadzana po całym organizmie.

Rozwój zdolności parapsychicznych: napełniania zbiornika pragnień

Zarządzanie swoje życie i spełnić się cenionych pragnienie możliwe. W tym celu, opracowuje się koło i dzieli na 8 równych części. W każdej z tych części powinna być napisana w jednym żądaniu, od góry do podpisania imię i nazwisko, datę i 2 frazy: „z wyższego źródła” „Nie, nie szkodzić” i Zamykając oczy, powiedział na głos ich pragnienia, który został nagrany w jego własnych pragnień ciała. Pod koniec rytuału, poprosić o wyższej świadomości ci pomogła, i popchnął do spełnienia pragnień.

Ukrywając swój statek pragnień, nie zapomnij, tak często, jak to możliwe do odczytania na głos to, co zapisane. Wkrótce zauważysz, że wyższa świadomość pomaga i proponuje właściwe decyzje w pewnych sprawach, więc pragnienia zaczynają powoli biegać.

Rozwój zdolności parapsychicznych: dziennik snów

W rozwoju ESP wymaga wysiłku i praktyki. Nie jest konieczne, aby zastanowić się nad znaczeniem jego śnie, to również nie powinny być badane. Wystarczy opisać. Położyć przy łóżku kartkę papieru i ołówek, aby zawsze byli w stanie nagrać swój sen, bo rano może być zapomniane. Jest to marzenie wielu ludzi odkryć swoje zdolności psychiczne.

Na szkolenia extrasensory niewątpliwie trzeba czytać dużo literatury i konkretne, jak to możliwe, aby przejść kilka testów w celu identyfikacji swój profil psychiczny. Jednak, kiedy czujesz, że twoje myśli mogą zmaterializować, że wiele można przewidzieć, warto zastanowić się, że w dowolnym kierunku, aby skierować swoje zdolności psychiczne. Należy uważać, aby słuchać jego szósty zmysł, a po nowe funkcje, nie zapomnij o moralności, obyczajów, wartości i uczciwości.