337 Shares 9723 views

„Samsung Galaxy C4”: funkcji telefonu, opinie i zdjęcia

Firma Samsung od dawna zdobył reputację wśród klientów, a nawet ma swoich wiernych fanów. W wierszu istnieje wiele modeli z szerokiej gamy urządzeń. Szczególnie popularne są smartfony tej znanej firmy. W tym artykule przyjrzymy się jednym z najbardziej popularnych modeli na dziś – „Samsung Galaxy C4”, którego cechy techniczne są nadal przedmiotem zainteresowania wielu, pomimo faktu, że telefon nie jest nowością w tym sezonie.


wygląd

Że konstrukcja urządzenia jest bardzo kontrowersyjny temat. Po premierze modelu na rynku światowym, mnóstwo zastrzeżeń do koreańskiej firmy, producent o wyglądzie urządzenia. Chodzi o to, że nowość wizualny jest praktycznie nie do odróżnienia od swojego poprzednika. W rzeczywistości jest to jeden z głównych problemów, z całej serii smartfonów „Samsung”. Każdy projekt nie istnieje, wszystkie produkty wykonane są w tym samym stylu, jeżeli producent celowo dąży do depersonalize swoje modele. Funkcja telefonu „Samsung Galaxy C4” w odniesieniu do wykonania zewnętrznego, pod wieloma względami podobny do opisów wszystkich urządzeń z firmy projektowej. Flagowy ma prosty, opływowy ze wszystkich stron, formy nieskomplikowane. Urządzenie gładkie jak morze żwiru. Jego ciało plastyczne i połysk, tak niekochana przez użytkowników ze względu na ciągłe drapanie, nie odstrasza od jego nabycia. Zaskakujące jest to, że nawet jeśli taki projekt bez twarzy „Samsung Galaxy C4” (specyfikacje techniczne, które obejmują wszystkie defekty ciała) odbywa się w czołówce najlepszych modeli sprzedaży na całym świecie. Sly koreańskich producentów jak wszyscy wiemy, że wygląd – nie najważniejszym czynnikiem przy wyborze telefonu. Firma otwarcie stwierdza, że w najbliższej przyszłości nie zamierza zmienić swoją strategię. Jednak może to powinien zrobić, zwłaszcza gdy takie zakłady produkcyjne. W porównaniu do swojego poprzednika, „Samsung Galaxy C4”, którego cechy są identyczne pod wieloma względami, jest to trochę mniej zaokrąglone narożniki, nieco szerszy oprawę i inny układ lampy błyskowej. Wymiary i ciężar urządzenia pozostają niezmienione. Poprzez innowacje obejmują materiały: do zastąpienia zwykłego tworzywa poliwęglanowego przyszedł modne. To dobra wiadomość, ponieważ istnieje możliwość, że nowy organ będzie bardziej odporny na zarysowania.

Łatwość obsługi

Klawisze i złącza Model pozostał na swoim miejscu. Rama boków obramowania wyświetlacz, nieznacznie spadła, które mogą zmieścić się w tej samej wielkości „Galaxy C4” Dane o dużym ekranie. Jest to z pewnością godne pochwały, ponieważ duży ekran będzie cieszył przez wszystkich, ale ogromna wielkość wiele mylić. Dobrą wiadomością jest fakt, że tylna pokrywa jest zdejmowana pozostał, to znaczy, że użytkownik ma możliwość wymiany baterii, włóż kartę SIM bez dodatkowych urządzeń, etc. Początkowo telefon został wydany w dwóch kolorach (czarny i biały), później pojawił kolorze obudowy, która pozwala każdemu wybrać ulubiony gadżet w kolorze.

pokaz

Raz wszedł na ścieżkę, Koreańczycy zawsze podążać za nim. Nowy „Samsung Galaxy C4” (rozmiar ekranu 1920×1080 pikseli) wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED. Przekątna – 126 mm, pełna. Rozdzielczość HD i ponad 441 punktów – gęstość pikseli, naprawdę zadowolony klient. W ogóle, ekran jest dość dobra, jasność jest wystarczająca, szerokie kąty widzenia – zdecydowanie plus, najmniejsze elementy ekranu są rysowane wyraźnie. Ekran jest wrażliwy na dotyk. „Samsung Galaxy C4”, którego cechą charakterystyczną jest uważana w tym artykule, inna kolejna ciekawa funkcja – możliwość kontrolowania rękawice czujników. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę ostrą rosyjskiej zimy.

kamera

Wystarczy pamiętać, że doświadczenie zdobyte tworzenia kamer koreańską firmę od wielu lat, nie poszły na marne. Nowy smartfon uzyskał dobry aparat. Oczywiście, dotyczy to najbardziej bezpośrednio do algorytmu przetwarzania zdjęcia, jak Exmor R (moduł kamery) z „Samsung” opracowanej przez firmę Sony. Używa się matrycę o odwróconej BSI pochodni 13 i o rozdzielczości Mn. Istnieje również przodem kamera skierowana, co do zasady, do tworzenia autoportretów i połączeń wideo (rezolucję – 2 megapiksele). Producent obiecuje użytkownikom możliwość jednorazowej strzał z obu kamer. Zabawny i będzie uzupełniać oprogramowanie, zdolne do zmontowania i przetwarza otrzymane materiały, tworząc całą historię, wraz z ścieżką dźwiękową. Specjalny przycisk na zdjęciu w organizmie nie jest, ale nie jest to wymagane, ponieważ można zwolnić migawkę za pomocą klavischi głośności. W ogóle, aparat jest wyposażony w wystarczającą jakość „Samsung Galaxy C4”. Charakterystyka w liczbach dla wielu nie przyjmuje praktyczne informacje, dzięki czemu można zobaczyć zdjęcia zrobione przez lidera na ulicy i we wnętrzach.

produktywność

Smartphone platforma sprzętowa oparta jest na mocnym SoC Exynos 5410 Octa. Składa się on z dwóch Quad (ARM Cortex – A15 c częstotliwości 1,9 GHz i ramię Cortex. – A7 o zmniejszonej częstotliwości 1,2 GHz). Wariant aplikacja oferowana przez oczywista: kiedy ciężki ładunek jest aktywowany pierwszy, a za wykonywanie tych zadań, które nie przewidują znaczną moc obliczeniową, aby zastąpić energię top-end wydajne rdzenie są zlokalizowane. Jeśli chodzi o przetwarzanie obrazu tutaj „Samsung Galaxy C4” (wykres charakterystyki, jak już wspomniano, przyzwoity) obsługuje dedykowany rdzeń graficzny PowerVR SGX 544MP3.

Stand-alone

Flagowy model jest wyposażony w wymienny akumulator, który może być bardzo potrzebne, na przykład w sytuacjach z obrzękiem baterię (co czasem zdarza), lub w przypadku podróży na długich dystansach, kiedy dostać drugą baterię na pewno nie zaszkodzi. Smartfon obsługuje również niezbędna dla wszystkich zaawansowanych użytkowników funkcji ładowania bezprzewodowego. Bardziej szczegółowo opowiedzą o możliwościach baterii funkcje „Samsung Galaxy C4”:

  • Internet. Kiedy Wi-Fi i każda zmiana minut gadżet przeglądanej strony może wytrzymać około 8,5 godziny. Wszystko to przy 70% jasności i wyłączane oszczędności.
  • Czytanie. W związku z odłączonym telefonów bezprzewodowych jest pobierana 10,5 godziny dla automatycznych obrotów stronie.
  • Wideo. Może nieprzerwany reprodukcji 10,5 godzin, w przeciwieństwie do „telefonu Galaxy C4 mini”, które jest nieco niższe cechy (6 godzin życia baterii w tym trybie).

Na ogół można zauważyć, że podczas gdy lider baterii jest zadowalająca. Jednak musimy stale monitorować i wyłączyć niepotrzebne usługi. W związku z tym, że telefon jest podobny do high-endowych smartfonów innych znanych producentów. Jeżeli zachować wszystkie zawarte aplikacji i usług, ładowanie tylko trzymać się aż do wieczora.

Galaxy Duos "C4" (charakterystyka)

W rzeczywistości jest to mała kopia „Galaxy C4”. Wszystko tutaj jest trochę mniejszy, a ekran i ciało, a rozdzielczość kamery i wydajności. Główne zalety modelu – kompaktowy, bardziej przystępne ceny oraz, oczywiście, możliwość zainstalowania jednocześnie dwie karty SIM. Ten punkt jest często decydującym w wyborze smartfona. W nowoczesnych warunkach, gdy jest to niezbędne, aby być w stałym kontakcie, jest to bardzo wygodne mieć pojedyncze urządzenie i kilka kart SIM w nim. Pozwala to zaoszczędzić na połączeniach pomiędzy różnymi operatorami i nie nosić ze sobą wielu urządzeń.

uwagi

Przy stałej eksploatacji inteligentny telefon „Samsung Galaxy c4” (charakterystyka zostały uwzględnione w szczegółach) wyprowadza awarię aparatu, które następnie zostały skorygowane w nowym firmware.

Podobnie jak większość zaawansowanych telefonów, nie ma ogrzewania górną część pokrywy, ale dopiero wtedy, gdy ciężkie ładunki.

Istnieją również pewne niezadowolenie związane z wyświetlaczem Super AMOLED oraz trudności z ich wykorzystaniem w słoneczny dzień.

odkrycia

„Galaxy C4”, jako „telefonu Galaxy Mini C4”, właściwości, która jest nieco niższa, oczywiście, to smartfony wysokiej klasy. Spółka nie zawieść swoich fanów i nadal produkować wysokiej jakości produkty. Jeśli chodzi o ceny, wszystko jest tutaj norma: cena już od początku sprzedaży – 30.000 rubli, ale szybko spada wraz z wydaniem nowych modeli. Nawet jeśli nie jesteś wygląd urządzenia, a jego praktyczność i „wypychania”, można bezpiecznie zakupić „Samsung”. Przez wiele lat telefonów tej firmy odbywają się w czołówce najlepszych i są główni konkurenci iPhone, Sony, HTC i innych.