636 Shares 5511 views

Jak zrobić huśtawkę własnymi rękami: Proces

Mężczyźni, którzy mają dorastających dzieci, to jest czas, aby pomyśleć o prawidłowej i ich aktywnego wypoczynku dzieci. Oczywiście, huśtawka – najczęściej gra wśród młodych mieszkańców stoczni. Nie tylko dzieci uwielbiają spędzać czas na huśtawce, ale dorośli czasami są one aktywnie odpocząć. Dlatego przed głową rodziny rodzi się pytanie: „W jaki sposób swing?” Z rękami, aby wykonać tę użyteczną rzeczą jest to dość proste, jeśli mamy pomysł od czego zacząć i co jest potrzebne do tego.

Do produkcji swing będzie wymagać następujących czynności:

  • Pasek (wielkość – 100 x 100 mm) i dobrze wysuszono;
  • Naroża na bazie metalu;
  • Elementy mocujące, śruby i nakrętki.
  • śrubokręta;
  • szyny, pręty do sklepów produkcyjnych.

W przypadku podłączenia do sklepu i elementu nośnego huśtawka potrzebne do Urządzenie dvesnoe. Pytanie, które przychodzi do jak zrobić huśtawkę własnymi rękami, dość zróżnicowany, ale nie niemożliwe. Jako liny holowniczej może służyć kosmków i bez odprysków lub specjalnym urządzeniem hak.

Zatem materiały są gotowe, można wziąć na gotowych huśtawki. Należy zacząć od dołu i uświadomić sobie, konstrukcje wsporcze. W tym celu, najpierw skonstruowany ramę dolną, która jest mocowana do prętów podtrzymujących. W większości przypadków wielkość wiązki zakręcony na huśtawce rozmiar ławce. W drugim etapie płyty są zamocowane do dolnej ramy pionowe (śruby lub śrub). Po zamocowaniu płyt tworzą trójkąt, który jest zamocowany do poziomej belki. Opiera się na, można zacząć sklepy produkcyjne huśtawki. Run ramki trzeba dwa, jeden do tyłu, a drugi posiedzenia. Do gotowych ramowych przyłączone lub przymocowane listwy ze sklejki, w razie potrzeby. Ponadto, gotowe ramy zamocowane do siebie gotowanych narożach metalu. Dla wygody, trzeba kąt między nimi jest równy 120 stopni. Podłokietniki wykonane są z prętów. Są one montowane na ramce projektowania sklepów i przykręcone.

Tu są prawie odpowiedział na pytanie, jak zrobić huśtawkę własnymi rękami. Pozostaje tylko ustalić górną urządzenia hakowego dźwigar, który będzie służył jako sklep zawieszenia, tuż za pomocą specjalnych klamer rozciągnąć kabla lub specjalnego obwodu. Wysokość ławki jest regulowany przez ziemię, tak aby ludzie mogli łatwo dotrzeć do ziemi. Optymalny wariant siedziska – głębokość od 60-70 cm, a długość powinna być 170-180 cm.

Dziś można znaleźć wiele huśtawkami w sklepach. Wygląda całkiem atrakcyjna huśtawka ogrodowa „Tornado”. Przez ich wygląd bieżnika one również innym. Nieźle varinant własnym ogrodzie – ogród huśtawka „Varadero”. Można wziąć je jako model i mieć je majstrować własny produkt. Po tym wszystkim, to już nie jest tajemnicą dla Ciebie, jak zrobić huśtawkę własnymi rękami w domu.

Do uzupełnienia huśtawce zbudowany specjalnym namiocie lub małego dachu. Aby to zrobić, trzeba tylko rozwiązać struktury na wierzchu produktu podstawowego. Dach może być wykonana z tych samych szynach jak w sklepie. Namiot znacznie łatwiejsze: wyciągnąć żadnej silnej tkaniny na barów i zabezpieczyć na górnej części deski parą. Swing będzie nie tylko rozrywki dla dzieci, ale również wspaniałą ozdobą dla stoczni lub w ogrodzie.