805 Shares 2936 views

Sałatka „Snow Maiden”: przepis ze zdjęciem

Menu noworoczny, naczynia muszą być nie tylko smaczne, ale również eleganckie. Pomyślmy o tym, jak udekorować stół na święta. Co za Nowy Rok bez Snow Maiden? A jeśli nie zaprosić Santa Claus z wnuczką cię odwiedzić, zrobić sałatkę z jednym z tych bajkowych bohaterów. To nie jest bardzo trudne do przygotowania. Powiedzieć więcej: sałatki mogą być wykonane z różnych produktów. Osoba, która pełni funkcję można stosować do składników spożywczych, takich jak czerwone ryby lub owoce morza (kalmary i krewetki). Bardzo smaczne sałatki „Snow Maiden” z wędzonym kurczakiem. Główną trudnością w przygotowaniu danie jest w projekcie. Po tym wszystkim, Snow Maiden powinno być jej tradycyjny niebieski płaszcz z furry. I jej ramię w dół złoty warkocz. W tym artykule opisano krok po kroku, jak zmontować i miejsce puff Boże Narodzenie sałatkowym. Zdjęcie będzie bardziej oczywiste narracja.

Boże Narodzenie sałatka z kalmarów

Cebula drobno pokrojone i zalać wrzącej wody. kalmary kilogram pominięty w zimnej wodzie. Doprowadzeniu do wrzenia, a następnie usunięcie ciepła z Gat, chłodny, usunąć folię, tnie się na paski. Podobnie, w dwa oddzielne pojemniki rozdrabniania nasionach paprykę i pomidor. Sechem pęczka pietruszki. Ugotować na twardo trzy lub cztery jajka. Oddzielić żółtka, rozgnieść je i wymieszać z majonezem. Okazuje się impregnacji. Białka również sechem małych pasków. Niewielka część zastrzeżeń. Pozostały sok fill z kapustą to trwa około trzy łyżki tego płynu. Po pewnym czasie, sok uczyni białka niebieski. będą one również służyć jako „futra” Snow Maiden. Połącz wszystkie składniki z wyjątkiem jaj. Mamy ugniatać, sól. Układać w naczyniu. Top impregnacja smar. Teraz pozostaje tylko ozdobić naszą sałatkę „Snow Maiden”. Ale mówimy o później. Wszakże różne recepty sałatki. Ale ten sam projekt. Spójrzmy, z której wciąż można przygotować świąteczny posiłek.

Sałatka z ryby „Snow Maiden”: przepis ze zdjęciem

Wyślij gotować ziemniaki w mundurkach trzech i sześciu jaj. Gdy są gotowane, cool. Robimy impregnacji (jest to konieczne, aby dodać trzy lub cztery występy przeszły przez prasę czosnek) i niebieską kurtkę dla Maiden, jak w poprzednim przepisie. Weź piękny talerz, umieścić go w postaci kartonu i zaczynają rozprzestrzeniać sałatkę. Warstwa spodnia – jest ziemniaczana wytartym dużych wiórów oraz solone. Smaruje jego impregnację. Druga warstwa – solone łososia (lub inne czerwone ryb), pocięto na cienkie paski. Stawiamy na szczycie słodkiej kukurydzy w puszkach. Potem – tarty odmian jabłek i sera. Nie zapomnij wszystkie warstwy nakładania kolejnej warstwy impregnacji. Sałatka w zasadzie gotowy. Pozostaje tylko go udekorować.

Sałatka z wędzonym budżet makreli

Umieścić gotować dwa ziemniaki w łupinach i trzech jaj. Jeden czerwony cebuli i zalewa sechem w ćwierć kubka wrzącej wody, szczypty soli łyżka cukru i 2 łyżki. l. ocet. Kilka jąderek orzecha prażono w suchej miski grubo tłoku. Tuszy wędzone makrele (może on być zastąpiony solone śledź) rzeźbią cięte w cienkie paski. Trzy oddzielne duże wióry obrane gotowane ziemniaki, dwieście gramów sera i jedno duże jabłko. Zrób szablon karton w postaci śniegu Maiden. Kładziemy go w płaskim naczyniu. Zaczynamy układać sałatkę „Snow Maiden”. Każda warstwa ponownego malowania konwencjonalny majonez. Warstwy są w następującej kolejności: ziemniaki, ryby, cebula, jabłka, orzechy, ser, żółtka.

Sałatka „Snow Maiden”: recepta z kurczaka

Przede wszystkim, gotujemy ziemniaki i dwa do czterech jaj. Żarówka czysty, drobno sechem słone i, podobnie jak w poprzednim przepisie. Oddzielamy biele, cięcie, zestaw malowane w kolorze niebieskim. W oddzielnych pojemnikach trzy ziemniaki, żółtka jaj, wciśnięty przez prasę jeden lub dwa serów topionych. Szczep off łuk marynaty. Trzysta gramów wędzonego kurczaka bez skóry i żył cięcia wzdłuż włókien na małe kawałki. Ziemniaki są trochę soli i pieprzu. Warstwy zaczynają rozprzestrzeniać sałatkę. „Snow Maiden” z kurczaka okazuje soczyste, zwłaszcza jeśli każda warstwa hojnie z majonezem puchu. Na dole kładziemy wędzonego myasko kurczaka. Następnie przejdź jeden po jednym kiszonych cebula, ziemniaki, ser topiony i żółtek jaj. Przyozdobionym z sałatką, należy umieścić na moczenie w lodówce przez dwie godziny. I zanim przejdziemy do projektowania, przyjrzyjmy się innym przepisem.

„Snow Maiden” z boczkiem

Ten przepis jest trochę inny od poprzedniego. Jedynie jako podstawa do takich potraw jak „Snow Maiden” sałatki, wziąć trzystu gramów bekonu. Należy pokroić w drobną kostkę i umieścić go równomiernie na płaskim naczyniu. Puch z majonezem. Dalej – wszystko to w taki sam sposób jak w sałatkę z kurczaka. Jest tylko jedna różnica: zamiast śmietany trzeba wziąć ser wędzony (150-200 gramów). Zapach dymu nada potrawie niepowtarzalny urok. Ułożone warstwy sałaty, umieścić go w lodówce do impregnacji. Niektóre gospodynie przygotowują podobny sposób innych mięs. Można wziąć zamiast bekonu lub kiełbasy gotowane wędzone językiem. Jak już wspomniano, liczne i zróżnicowane przepisy na „Snow Maiden” sałatką wspólnego tylko jedno – wykonania.

Dekoracja żywności. Pomysły na sałatkę z ryb lub owoców morza

Tak, jesteśmy w lewo z kolorowym soku z kiszonej kapusty białej jaj. Jeśli nie podoba Ci się zapach z nim, można posypać je sokiem z cytryny. Jednakże, to błękitny kolor rozjaśnić blado niebieski. Po umieszczeniu sałatkę w warstwach prosty okrąg, umieścić na górze ekranu w formie stylizowanej choinki. My jednak nie będziemy rysować drzewo, i bardzo podobny sylwetka dziewczyny w futrze. Możesz zachowały pewną nielakierowanej białka. powinny zużywać płaszcz, w którym krawędź naszym śnieg jest klejony. Sałatki, zdjęcia widać, wygląda bardzo uroczysty. Nie bój się eksperymentować. Najważniejsze jest to, że wystrój składniki nadają się do części składowych sałatki. Jeśli używany w czerwonym danie rybne, zostawić ją kawałek do dekoracji. Od jego usta wyciąć, mitenki, przyciski na płaszczu. Startej gotowane krewetki są odpowiednie do krawędzi. Brwi i nos może być wykonana z pietruszki i drobno pociętych oliwek. Scythe make kukurydzy.

Sałatka wystrój z makreli i śledzia

W tej potrawy używa ser. Główną część subtelnie Potro. Oddzielna płyta wyciąć okrąg na twarz. Przycięte na niebieskie warstwami kolorowych białek będzie startego twardego lub sery topione. Oczy Maiden wyda z czarnymi oliwkami i brwi – dwóch igieł rozmarynu. Usta będziemy mieli kawałek czerwonej papryki. Sałatka „Snow Maiden” będzie wyglądać niesamowite, jeśli twoje włosy niepowtarzalny charakter my oplatania z Ser Suluguni lub wędzonego sera „Braid”. Można ubrać Śnieżka nie jest czapka, i ładne kokosznik. Łowić odpowiednie nasiona granatu, który będzie świecić na nakryciu głowy, jak rubiny. Możesz też ozdobić swój płaszcz. Należy zaprojektować sałatkę Fish „śnieg” paluszki krabowe. Muszą być dokładnie wcierać, a następnie dokonać krawędzi, rękawice i buty niepowtarzalny charakter.

Dokonywanie sałatki mięsne

Kurczak pójdzie dobrze z keczupem. I dlatego może być stosowany do dekoracji rotika Snow Maiden, jej rękawicach i butach. Zostawić kawałek kurczaka i podzielić mięso na włókno. Z nich może splot warkocz do wnuczka Mikołaja – będzie niesamowite realistyczne. Mięso sałatka „Snow Maiden” oferuje recepturę do produkcji serów. Składnik ten może być również stosowany do dekoracji. Ser topiony, przepuszcza przez prasę, i miesza się z niewielką ilością majonezu, może stać twarzą Snow Maiden. Na płycie będzie dobrze, aby utrzymać małe części twarzy – usta, oczy i brwi. W skrócie, projekt sałaty zależy wyłącznie od bogactwa wyobraźni i dostępnych narzędzi. Można również dokonać danie „Santa Claus”. W tym przypadku możemy pomalować białek buraków i wyrozumieć brodę włókien żółtek lub sera „warkocz”. Jeśli pokażesz twórczą wyobraźnię i mieć przynajmniej podstawowe umiejętności artystycznych, goście będą mile zaskoczeni na świąteczny stół.