431 Shares 5836 views

Fedor Nikitycz Dvinyatin – ekspert, który jest na drugim miejscu w liczbie udanych gier

Fedor Nikitycz Dvinyatin – długoterminowy stałym członkiem gry telewizyjnym „Co Gdzie Kiedy ???”, który uzyskał uznanie widzów i fanów serialu dzięki swej erudycji i wszechstronnego rozwoju. Po raz pierwszy udział w projekcie ponad 25 lat temu. Poza tym, on jest autorem i prezenterem programów kulturalnych, które przyciągają studentów z jego fascynacją.


biografia

urodzony Fedor Nikitycz Dvinyatin 28 października 1968 w Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg). Jego rodzice pracowali jako ojciec inżynier miał radiową zawodu inżyniera, a matka – metalurg. Wiadomo, że w ich rodzinie byli chłopi, padre i kupiec, który pełnił dość wysoką pozycję w społeczeństwie.

Po ukończeniu szkoły średniej, kiedy miał 18 lat, wszedł Fedor Leningrad State University na wydziale filologii. Po 5 latach ukończył ze stopniem „uczonego języka rosyjskiego”. W tej samej szkoły wstąpił do szkoły absolwent języka rosyjskiego. Po kolejnych 5 lat do napisania i obrony pracy magisterskiej kandydata na „Analiza Lingvopoetichesky uroczystymi słowami św Kirilla Turovskogo”. Już w 1992 roku rozpoczął pracę jako nauczyciel.

działalność naukowa

Fedor Dvinyatin ma stopień profesora nadzwyczajnego na Wydziale języka rosyjskiego w Petersburgu State University, pracuje w Canadian College. Ponadto, pracownik Zakładu Badań Interdyscyplinarnych języków i literatury w Petersburgu. Prowadzi kursy mające na znajomości języka rosyjskiego i literatury. Również Fedor Nikitycz Dvinyatin Jest specjalistą w literaturze rosyjskiej różnych wieków paleoslavistiki łącznie poetyki opowiadań i metodologia filologii.

Przez cały okres swojej kariery naukowej jest autorem ponad 20 prac na temat kulturoznawstwa i analizy Lingvopoetichesky dzieł rosyjskich pisarzy. Niektóre z nich są wymienione poniżej:

  • „Z informacji dodatkowej poetyki Anny Ahmatovoy”.
  • „N. Nabokov i futurystyczny tradycja: Uwagi na temat ".
  • „Trzy etiudy na imię poetyka”.

Udział w grze intelektualnej

Jest jednym z najbardziej uznanych gier koneserów „Co? Gdzie? Kiedy?”, Jest jedynym właścicielem czterech czas „Kryształowej Sowa”. To właśnie w tym czasie, kiedy zacząłem grać Fedor Dvinyatin, zespół oraz ogólne zasady gry kilkakrotnie został poddany zmianom i reformacja. Po raz pierwszy wziął udział w grze „Co? Gdzie? Kiedy?” w 1990 roku pod kierunkiem Iriny Gandelyan. Ze względu na jego 47 gier i 33 zwycięstw, zwiększając współczynnik ma tylko Aleksandr Abramowicz Druz (regularnie bierze udział w grach od 1981 roku).

Dvinyatin był pierwszym mistrzem świata w projekcie sportowym „Co? Gdzie? Kiedy?”, Która odbyła się w 2002 roku. Grał w poleceniu „Troyanda”. Zdobył z „czerwonej kurtce nieśmiertelność” i ma najlepszy zawodnik w tytule 2000. On zaangażowany w działalność gier przez 15 lat, od 1990 roku.

Zasługi i osiągnięcia koneser

Poza wybitne osiągnięcia w działalności naukowo-gier, Fedor Dvinyatin jest wiodącym programy kulturalne, w tym „horyzontu” w „Radio Rosji”. Ze względu na popularność i uznanie tej samej nazwie zespół KVN został nazwany na jego cześć, która w 2009 roku dotarł do finału i zajął trzecie miejsce wśród zwycięzców klubu Premier League. Do pewnego stopnia, z uwagi na fakt, że publiczność jest bardzo lubiący eksperta Petersburg i uczonego Theodore Dvinyatin „Co? Gdzie? Kiedy?” Stało się ulubiona gra wielu telewidzów na całym świecie.

Co, oprócz tytułów, wciąż jest sławny?

Pod wieloma względami Fedor Dvinyatin zyskał popularność po tym jak stał się pierwszym graczem, który odważył się wejść w dyskusję z Boris Kryukov, który był w tym czasie prowadzący grę „Co? Gdzie? Kiedy?”, I był w stanie wydostać się z niego zwycięzcę. W jednym z lato 2006 emisyjnych koneserów Otrzymałem pytanie, w którym poproszono ich odgadnąć zawartość czarnej skrzynki, a na stole nie ma pojemność z prosa, mięsa i koła od roweru.

Ołów, a także telezritelnitsa wysyłając pytanie, myślałem, że w języku rosyjskim ma więcej słów do końca „oo”, więc pole było puste. Jednak Fedor Nikitycz Dvinyatin, którego rodzina miała zawsze z niego dumny i podziwiany, zasugerował, że w pudełku znajdują się urządzenia do odtwarzania obręcze. Ołów był pewnie w obcym pochodzeniu tego słowa, ale zespół udowodnił ekspertom możliwość spojrzenia na słowa w słownikach rosyjskojęzycznych. Wynik dobro graczy.

Jest również mało znane, że Fedor Dvinyatin „Co? Gdzie? Kiedy?” w którym zdobył najbardziej popularność w okresie studiów uniwersyteckich składał w zespole rockowym studenta. Wie też pamięć stanu i historii główne marki krymskiej wina i winogron odmian. Ponadto, gracz stał się jednym z tych, którzy protestowali przeciwko „monetyzacji” telewizyjnym „CPP” pod Vladimir Woroszyłowa.

dzisiejsze działania

Fedor Nikitycz Dvinyatin – osoba, która zawsze będzie dla publiczności ulubionego zawodnika i erudyta konesera teleturnieju. On stara się unikać uwagę prasy. Zakończono swoje działania gier, poświęcając się swoim ulubionym zajęciu: rozpoczęła się kilka ciekawych i pouczające kolumn, które mają na celu edukowanie odbiorców o aktualizacji i rozwoju w dziedzinie literatury i pisanie.

Fedor Nikitycz Dvinyatin którego rodzice nie mieli pojęcia, że syn zwykłych inżynierów radzieckich się niemal najbardziej nagradzana ekspert w projekcie „Co? Gdzie? Kiedy?”, Kocha swoją rodzinę. W tej chwili mieszka w Petersburgu z żoną Dzhamiloy Ruzmatovnoy Dvinyatin (Sadullayev) działa tak dobrze jak on na „Radio Rosji”.