528 Shares 5437 views

Jak kupić i jak sprzedać samochód w „Sampo”

Multiplayer tryb "GTA: San Andreas", co jest skrótem "Sampo" ( "San Andreas Multiplayer"), jest bardzo popularne na całym świecie. Faktem jest, że w tej grze masz szansę wygrać z powrotem wybraną rolę w pełnej życia miasta. Nie zawsze będzie taka sama jak ty, graczy, którzy będą również dążyć do osiągnięcia swoich celów. Oczywiście, to wszystko bardzo poważnie monitorowane – Jest to imponujący zbiór zasad, które muszą być przestrzegane. Zostało to uważnie obserwując administracji, tak, że zaburzenia są praktycznie nie ma, i można cieszyć się drugie życie, pracuje w wirtualnym świecie San Andreas. Jak wiecie, we wszystkich grach z serii maszyn „GTA” były wielkie znaczenie – oczywiście w „Sampo” Takie podejście pozostaje ważne, ale tutaj wszystko jest nieco trudniejsze – trzeba myśleć o tym, jak sprzedać samochód w „Sampo”, jak to kupić, jak uczynić go bardziej opłacalna.


Różnice w stosunku do standardu „GTA”

Jak wszyscy wiemy bardzo dobrze, w serii gier, automaty „GTA” to rodzaj materiału eksploatacyjnego. Można chodzić ulicą, aby zobaczyć podoba Ci się samochód, wyrzuć go do sterownika i go o swojej działalności. W „Sampo” bardzo różne, ponieważ gra toczy się według zasad, blisko rzeczywistości, tak że za podobną sztuczkę można natychmiast aresztowany. Więc trzeba myśleć o tym, jak kupić opłacalne lub jak sprzedać samochód w „Sampo”, bo nie jest sztuką. Faktycznie, jak w życiu – można kupić samochód od państwa w standardowej cenie, można też zajrzeć do każdego użytkownika, który chce dać do ciebie pewną ilość lub kupić coś w zamian. W ogóle tu maszyny, rzeczy są o wiele bardziej skomplikowane niż w pojedynczej wersji. W związku z tym będzie dalej omówione bardziej szczegółowo, jak kupić i jak sprzedać samochód w „Sampo”.

Zakup samochodu

Pierwszą rzeczą, którą trzeba wiedzieć – jest to, że wszystkie działania w grze są wykonane przy użyciu specjalnych komend konsoli. Jak kupować, jak w handlu, jak sprzedać samochód w „Sampo”? Za to wszystko, będzie trzeba tylko wprowadzić odpowiednią kombinację z rzędu, a otrzymasz to, czego chcą samochód lub pozbyć się nudny. Więc, co należy zrobić, aby kupić samochód, by tak rzec, od producenta, to znaczy bezpośrednio od państwa, bez uciekania się do innych graczy? Aby to zrobić, trzeba będzie znaleźć miejsce parkingowe, które zawiera urządzenie nie zostało jeszcze nabyte przez innych graczy, wybierz ten, który Ci się podoba i zarejestrować się w linii poleceń „buycar” – konto zostanie obciążony kosztami samochodzie, i można swobodnie korzystać. Nie zapomnij, że trzeba wiedzieć , jak blisko samochód w „Sampo”, ponieważ jeśli pozostawić ją bez nadzoru, może łatwo nadążyć, a ledwie można znaleźć złodzieja.

samochód na sprzedaż

Teraz już wiesz, jak kupić samochód, a także, jak blisko samochód w „Sampo” zamku, że nikt nie ukradł. Ale można i sprzedać swój samochód, odsyłając go do parkingu – ta akcja ponownie, nie wymaga udziału innych graczy, jak sprzedać swój samochód do stanu. Aby wykonać żądaną czynność, należy zarejestrować team „sellcar”, po której konto zostanie przelana na odpowiednich funduszy, a ty stracisz dostęp do swojego samochodu. Jak widać, problem jest rozwiązany w bardzo prosty sposób i bez żadnych problemów. Ale w tym samym czasie można dokonać transakcji wyłącznie z państwa, a jak zrobić maszynę w „Sampo” aktywności znacznie bardziej opłacalne? Aby to zrobić, trzeba zwrócić się do innych graczy.

Kupno / sprzedaż samochodów z udziałem graczy

Oczywiście, można sobie z wszystkimi komputera – więc będzie to bezpieczne. Jednakże, można również grać na serwerach multiplayer nie do zrobienia! Więc można spróbować kupić i sprzedać samochody z żywych ludzi – to jest o wiele bardziej interesujące, a takie podejście może zarabiać nawet jeśli prawo do prowadzenia działalności gospodarczej. Ale teraz mówimy o komponencie technicznym, dlatego warto dowiedzieć się, jak postawić samochód w „Sampo” na sprzedaż. Aby to zrobić, trzeba znaleźć kupca i zaoferować mu kontrakt, uzgodnienie warunków – i nawet wtedy można użyć polecenia „cara”, po którym trzeba podać numer identyfikacyjny gracza, który masz zamiar sprzedać swój samochód, a potem, że kwota, o której uzgodnione. Gracz musi zgodzić się, a samochód będzie jego własność i jego pieniądze zostaną przelane na konta. Teraz, gdy wiesz, jak zainstalować samochód w „Sampo” jako przedmiotu transakcji i dostać za to pieniądze. W rzeczywistości, jeśli nie zamierzamy sprzedać i kupić samochód, to zasada jest taka sama – poszukaj sprzedawcy zgadzają się na cenę i czekać, aż aktywuje vysheoboznachennyh zespół.

Zmiany w cenie

Istnieją sytuacje, gdy jesteś w ostatniej chwili zdecydują się wycofać z transakcji, lub zauważyć, że cena jest niepoprawnie. W tym przypadku nie jest to komenda „cZmień”, który pozwoli Ci dokonać zmiany w zapytaniu, które wysłał do odtwarzacza. Oczywiście, może on odmówić, ale jest przedmiotem swojej kolejnej umowy – zespół powinien zawsze pamiętać i używać razem.

utrzymanie samochodu

Nie myśl, że zakup samochodu – to wszystko trzeba. Nadal musi zapewnić benzyny, okresowo naprawiane, a zwłaszcza serwery Hardcore może być zmuszony do przekazania kontroli. Ale masz możliwość swobodnego poruszania się, a nawet zarobki, na przykład, jako taksówkarz.