742 Shares 8050 views

Szczegóły na temat jak otworzyć uszkodzony Słowo (File)

Dzisiaj mówimy o tym, jak otworzyć uszkodzony Word (plik). Będziemy także dyskutować, jak zidentyfikować różne problemy w dokumentach tego typu. Materiał będzie przydatna dla początkujących użytkowników komputerów osobistych, jak i tych, którzy mają już doświadczenie w komunikacji z komputerem.


Sprawdzić prawidłowe działanie

Jeśli jesteś zainteresowany w kwestii jak otworzyć uszkodzony plik programu Word (), to powinieneś wiedzieć, że często uszkodzone materiały zachowują się bardzo niespodziewanie. Zauważ, że problem może się zdarzyć nie tylko na papierze, ale również w szablonie, na których jest oparta. Następnie omówimy niektóre rodzaje uszkodzeń. można napotkać powtarzające się numeracji istniejących stron materiału. Może powodować przerwy w dokumencie. Formatowanie i struktura może być również naruszone. Na ekranie pojawiają się niekiedy znaki nieczytelne. może pojawić się komunikaty o błędach w przetwarzaniu danych. Podczas otwarcia komputer może się zawiesić pliku.

Analizujemy pracę innych instrumentów i programów

Zanim przejdę do kwestii, jak otworzyć uszkodzony Słowo (plik), musimy wykonać szereg ważnych działań. Sprawdzamy, czy występują podobne problemy w przetwarzaniu innych dokumentów. Jeśli tak, to szkoda nie należy szukać w dokumencie, w pakiecie Microsoft Office i systemu operacyjnego.

Może zwiększyć wykorzystanie szablonów dokumentów

Jak otworzyć uszkodzony plik Word? Istnieje kilka metod, które powinny być wybrane na podstawie wagi problemu. Tak więc zdefiniować szablon stosowany dokument. Staramy się otworzyć uszkodzony dokument Word. Wcisnąć przycisk „Microsoft Office”, wybierz „Ustawienia” opcji. Wybierz „Dodatki”. Następnie kliknij „Szablony” w polu oznaczonym „Control”. Wcisnąć przycisk „Transition”. Pojawi się kolejne okno listę szablonów dokumentów. Przy użyciu atrybutu Normal.dotm, musi ona zostać zmieniona. Jeśli używasz systemu Windows Vista lub Windows 7, wykonaj następujące czynności. Zamknij aplikację programu Word. Naciśnij przycisk „Start”. Następnie w polu „Szukaj”, wprowadzić szablony komend i naciśnij klawisz „Enter”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik Normal.dotm, wybierz polecenie „Zmień nazwę”. Wpisz nazwę Oldword.old, naciśnij klawisz „Enter”. Zamknięcie przewodu. Uruchom program Word, otwórz dokument.

Zmienić szablon dokumentu

W następnym kroku, aby rozwiązać problem, jak otworzyć uszkodzony plik programu Word (docx) należy przejść do menu „Opcje” ponownie. Nacisnąć przycisk „Dodatki”. Następna na liście zatytułowanej „Zarządzanie” wybierz pozycję „Szablony”, klikamy „Go”. Używamy funkcji „Wstaw”. Katalogu „szablony” wybierz Normal.dotm, a następnie kliknij przycisk „Otwórz”. "OK" kliknięć. Mamy zamknąć aplikację Word sprawdzić wzorców zmian.

Po raz kolejny, Słowo rozpocznie. Ponownie, należy przejść do „Ustawienia”. Punkt do uszkodzonego dokumentu, należy wybrać funkcję „Open”. Jeśli problem będzie się powtarzał, należy uruchomić program Word z oryginalnymi parametrami. Aby to zrobić, należy użyć elementu wiersza polecenia typu: / a. To pozwala na czyszczenie aplikacji Word z dodatków i wyłączyć szablon Normal.dotm. Tak, zrestartuj dokumentu przy użyciu / rok. Zamknij aplikację programu Word. Naciśnij przycisk „Start” .W kolumnie „Rozpocznij wyszukiwanie”, wprowadź winword.exe polecenia, a następnie użyj klawisza „ENTER”. Otwórz dokument.

Jeśli sytuacja nie uległa zmianie, to konieczna jest zmiana sterowników drukarki. W systemie Windows nie jest specjalnym narzędziem do tego. To się nazywa „Dodaj drukarkę”. Tak, kliknij „Start”, wybierz „Drukarki” opcji. Przejdź do następnego kroku. Kliknij „Konfigurowanie drukarki”. Otworzy się nowe okno. Korzystanie z funkcji dodawania drukarki lokalnej. Zadaj systemu do wykorzystania istniejącego portu, kliknij przycisk „Dalej”. Jako producent określił Microsoft. Teraz, gdy wiesz, jak otworzyć uszkodzony Word (plik).