524 Shares 7542 views

Audi A5 Sportback – zaawansowany i prestiżowy samochód klasy średniej

Audi A5 Sportback 2012 – jest to jeden z najlepszych czterech drzwi coupe. Wyrafinowany design, gwałtowny wygląd, rozdrobniona optyka, kratka sześciokątna , jasne diody LED, nowoczesne felgi – to jest recepta na samochód do przodu i atrakcyjny. Nie bądź ekspertem w samochodach, aby ocenić Audi A5 Sportback. Jest to wyłącznie w stylistycznych standardach marki, a ścisły wygląd jest ważnym argumentem na rzecz prestiżu. Czy to nie jest w przypadku samochodów Audi?


Cztery drzwi A5 po restylingu wygląda trochę inaczej, jeśli porównać go z poprzednim. Światła z wbudowanymi diodami LED zmieniły się, a zderzak stał się bardziej dokładny. Ciekawe są eleganckie światła przeciwmgielne umieszczone w środku ozdobnych kratownic przedniego zderzaka. W tylnej części jest mniej zmian. Dotyczą optyki, która nabrała teraz jasnych i wyrazistych diod LED. Dzięki wielu małym żarówkom, Audi A5 Sportback jest łatwo rozpoznawalny. Trudno mylić z samochodami innych marek. Ale z A4 coupe ten model ma wiele podobnych szczegółów. To jak optyka i zderzaki. To tylko Audi A5 Sportback jest bardziej odpowiedni dla młodych i dynamicznych ludzi, a sedan jest skierowany do zamożnych i dojrzałych klientów. A modele te znajdują się w tej samej kategorii cenowej.

Rodzina Audi Sportback obejmuje cztery modele: A1, A3, A5 i A7. I ten coupe jest średnio w skład takich modeli. Jedynym luksusem jest A7 Sportback, ale należy do segmentu biznesowego, w którym zasada Audi A6 i BMW 5. Ale A5 jest znacznie bardziej dostępny niż "duży brat". Ten coupe z silnikiem o mocy 170 KM kosztuje tylko 1,6 miliona rubli. Jeśli jesteś zainteresowany wersją o mocy 211 KM, musisz za nią zapłacić prawie 150 000. Ale dla czołowego Audi A5 zaprosić 2,3 miliona. W tej kwocie nabywca otrzymuje prestiżowy coupe z silnikiem o mocy 272 KM, napęd na wszystkie koła i automatyczną skrzynią biegów. Dla tych, którzy chcą poprawić komfort i status, oferowane są opcje, których łączny koszt wynosi około 1,2 miliona rubli. Po zainstalowaniu całego urządzenia włącza się Sportback do samochodu klasy biznesowej i będzie można porównać z A6. Ponadto silnik A5 pozwala przyspieszyć do 100 km / h przez około 6 sekund, a maksymalna prędkość samochodu wynosi 250 km / h. To prawda, potencjał Sportback jest ograniczony przez elektronikę. Jest możliwe, że ten coupe jest w stanie więcej. Jeśli chodzi o zużycie benzyny, "apetyt" A5 jest umiarkowany. Osiem litrów na sto kilometrów – to właśnie zostały osiągnięte przez inżynierów Audi. I pytanie o to nie powstaje.

W rzeczywistości Audi A5 Sportback to zaawansowany i prestiżowy samochód klasy średniej, który po zainstalowaniu dodatkowego wyposażenia staje się tak komfortowy i luksusowy jak A6. Ale jeśli mówimy o regularnej wersji coupe, to nie różni się zbyt dużą listę zainstalowanych urządzeń. Ten Audi, więc w podstawowej konfiguracji jest zbierany tylko minimalny zestaw, a wszystko inne jest dostępne na zamówienie.

Jeśli chodzi o główną zaletę Audi A5, jest to wysokiej jakości montaż. Jest to niemiecki samochód, a producent zwraca uwagę na dopasowanie części i jakości materiałów. Niewątpliwie, dzięki uwagi na montaż, samochody Audi stały się prestiżowymi i luksusowymi.