779 Shares 5399 views

Luke Shaw – obiecując pełnego wstecz

W nowoczesnym futbolu, istnieje wyraźna niedobór centrum wysokiej jakości z powrotem. Luke Shaw – jest to jeden z tych młodych graczy, którzy mogą dołączyć do grona gwiazd vingbekov. Młody Anglik ma tylko 21 lat, a on jest już pokazując niesamowite piłki nożnej jako defensywie i ofensywnie. Jako jeden dostaje swoją karierę? Który w tej chwili może dostać Luke Shaw, mimo bardzo młodego wieku?


Początki kariery

Luke Shaw urodził się 12 lipca 1995 roku w Anglii, wstąpił do akademii piłkarskiej „Hershema” w ciągu sześciu lat, ale to było dość szybko w drugiej Akademii związane z klubu „Molesey”. Przez dwa lata spędził w „Molesey Juniors”, przed harcerzy z „Southampton” zauważył młodego talentu. W 2003 roku chłopiec przeniósł się do wielkiego klubu, gdzie aktywnie rozpoczęła przygotowania do coraz to wysokiej jakości odtwarzacz. Profesjonalny kontrakt otrzymał w 2013 roku, gdy miał 18 lat, ale do czasu miał aktywną kampanię dla drużyny seniorów i stał się jej integralną częścią. Debiutował w klubie jest on już 16 lat, a 17 zostały już wydane 29 gier w „Southampton”. W sezonie 13/14 po prostu świeciło, mieszczących się w zakresie 38 razy i wrażeniem wszystkich, w tym harcerzy, którzy ściśle poszli za Nim. Nikt nie wątpił, że show będzie wielka przyszłość i że będzie go do wielkiego klubu. Jednak niewiele osób myśli, że to nastąpi tak szybko i tak dużo pieniędzy.

Przejście na „Manchester United”

Już w 19 lat Luke Shaw otrzymała zaproszenie od jednego z największych klubów w Anglii – „Manchester United”. „Southampton” dla tego transferu było rekordową kwotę – 37 i pół miliona euro. To było zupełnie szalone, tak dużo pieniędzy dla takiego młodego zawodnika! A jednak, z uwagi na brak doświadczenia, Shaw nawet nie dostać się w samym sercu klubu. w „Manchester United”, spędził w sumie 28 meczów bez strzelenia jeden cel do tej pory w ciągu dwóch lat. W tym sezonie, Luke Shaw, piłkarz, który ma nadzieję, że wszystko z Anglii, grał sześć spotkań, w których dał jeden pomagać.

Przedstawienia dla Anglii

Co do Anglii, pierwszy pokaz był spowodowany w czerwcu 2014, kiedy udał się pierwszym składzie na mecz towarzyski z Ekwadorem. Po zagraniu tylko jeden mecz, pojawił się we wniosku do mistrzostw świata 2014. Brytyjczycy tam zawiódł, ale pokaz udał się na pola w jednym z trzech meczów – przeciwko reprezentacji Kostaryki. Razem najświeższe młody piłkarz grał sześć mecze dla reprezentacji, który zdobył dwie asysty.