339 Shares 3597 views

Zobacz zdjęcia z systemem Windows 10

Fotografia została wymyślona dawno temu, ale mimo tego, popularność to Zgłosiliśmy tylko. A jeśli przed tym „luksusowy” sama mogła sobie pozwolić na jeden, ale teraz każdy student to znaczy, mój aparat.


Ale pytanie w artykule idzie na urządzeniach, które można robić zdjęcia i urządzeń, które są zdolne do otwierania obrazów. Lub być bardziej precyzyjne, o wnioskach z którego można przeglądać w systemie Windows Photo.

„Fotografie”

Pierwszym z nich jest, aby powiedzieć, jak przebiega zobacz zdjęcia Okienka 10. Standardowe narzędzie do tego tak zwane – „Pictures”. Jest nieskomplikowana czynność, która jest w większości i jest przeznaczony wyłącznie do otwierania obrazów w różnych formatach. Dla bardziej od niej i nie liczą. Oczywiście, można edytować zdjęcia, ale funkcje to bardzo małe, a co najwyżej korekty niż pełnoprawny edycji. „Zdjęcia” jest w stanie zapewnić takich narzędzi do wyboru:

 1. „Poprawa”. Po kliknięciu na tę pozycję program będzie próbował ustawić bardziej odpowiednie parametry obrazu. Oczywiście, duża część z tego, co ci się nie podoba korekty, więc zawsze można z niej zrezygnować i skorzystać z innych możliwości.

 2. „Obrót”. Wszystko jest proste. Po wybraniu tej opcji można obrócić zdjęcie dokładnie 90 stopni. Wykonywania manipulacji na danych kilka razy, i może być obracany o 180, 270 i 360 stopni.

 3. „Uprawy”. Dzięki tej opcji można na kilka sekund przycięcie zdjęcia tak, jak chcesz.

 4. "Align". Eliminuje blokadę horyzoncie.

 5. „Usuwanie efektu czerwonych oczu”. Jeśli wybierzesz tę opcję i nacisnąć kursor na „czerwonych oczu”, efekt ten znika.

 6. „Retusz”. Użytkownicy „Photoshop” z znajome. Dzięki temu narzędziu możliwe jest gładka różne defekty skóry.

Można również skorzystać z gotowych filtrów lub taką samą korekcję kolorów.

malować

Jeśli zaczęliśmy ze standardowych programów, które są w stanie wdrożyć Windows Photo Viewer, nie można ignorować oryginalnego edytora o nazwie Paint.

On, oczywiście, nie może pochwalić się bogactwem jego funkcji i narzędzi, ale jeszcze przez minimum manipulacji nadaje. Podczas gdy on nie będzie w stanie prowadzić w osłupienie niedoświadczonych użytkowników, a jego interfejs jest boleśnie prosta.

Za pomocą programu Paint można:

 • Otwórz zdjęcia do oglądania.

 • Zmiana rozmiaru.

 • Dokonywanie perspektywy.

 • Zastosuj elementy i geometrię linii kursora.

 • Przyciąć obraz.

 • Zapisać w innych formatach.

 • drukuj tekst na zdjęcie.

Jak widać, opcje w programie trochę, minimalny zestaw. W ogóle, to nie pozycjonuje się edytor ociężały, co najważniejsze, że jest to jeden program, który zapewnia Windows Photo Viewer.

Picasa

Jeśli mówimy o bardziej poważnych produktów, należy zauważyć, Picasa. Twórca tego oprogramowania jest wszystkim znany przez Google. I w przeciwieństwie do powyższych programów, to nie jest tylko w stanie przeprowadzić korekcję zdjęć, ale również do zapisu nośników CD i DVD.

Nie możemy ukryć fakt, że obsługuje ogromną liczbę formatów, takich jak JPG, PNG, GIF, BMP i TIF. Możliwe jest również, aby obejrzeć film, ale to nie o to chodzi.

Jeśli specjalną zdolność do przenoszenia PICASO, lista będzie wyglądać następująco:

 1. Etykieta. Funkcja, która jest w stanie w krótkim czasie podkreślić zdjęć z różnych albumów w różnych tematów.

 2. Możliwe jest ustawienie hasła na płycie lub kolekcji.

 3. Jest to zestaw standardowych narzędzi, które mogą zarówno usuwanie efektu czerwonych oczu, i zmienić kolor, rozmiar i nachylenie zdjęcia.

 4. Z cech programu podkreślono możliwość automatycznego zmniejszania obrazu podczas wysyłania go pocztą elektroniczną. Ma to zapewnić, że człowiek był w stanie łatwo otworzyć.

 5. Możliwe jest również, aby stworzyć kolaż , a nawet przekształcić zdjęcie na stronie internetowej.

FastStone Image Viewer

Jeśli przejdziemy do bardziej potężnego oprogramowania, FastStone Image Viewer w czasie. Zobacz zdjęcia Okna 10 – to tylko jedna z jego funkcji. Ona również konwersję dokumentów w niemal dowolnym formacie, i dość elastyczne narzędzia do edycji zdjęć. I, co ważniejsze, oprogramowanie może być używane jako menedżer.

Między innymi, możliwe jest zastosowanie warstwy obrazu. To będzie bardzo przydatny w znalezieniu jeśli chcesz zrobić przetwarzania obrazu w pełnej skali. I nawet trochę bonusem jest możliwość zrobić zdjęcie ekranu.

PhotoShop

To znaczy, z programów zapewniających wyświetlaniem w systemie Windows 10, rozumiemy zdjęcie, ale teraz pomówmy o potężnego edytora. Imię PhotoShop niego. Każdy, kto ma do czynienia z koniecznością przetwarzania obrazu, jak tylko chcesz, to przyszedł do tego programu. I nie bez powodu: na pokładzie miała tak wiele narzędzi i funkcji, które ich wystawianie zajęłoby dużo czasu i Windows Photo Viewer – to tylko jeden z nich.

Możemy wymienić tylko kilka cech, mianowicie nakładanie warstw i masek. Takie narzędzia, nie ma praktycznie żadnych innych analogów, a korzystanie z nich okaże się dowolne zdjęcie, aby słodycze.

Warto też wspomnieć, że w tej chwili to PhotoShop jest liderem wśród innych redaktorów. Ponadto, jest ona stale aktualizowana. Ale czy program nadaje się do przeglądania zdjęć? Oczywiście, tak! Jest to łatwe do otwarcia obrazu w dowolnym formacie. Ale to rodzi kolejne pytanie: „Czy warto ją wykorzystać do tego celu”

wniosek

Podsumowując, chciałbym wskazać, który program jakim celu najlepiej jest zastosować. Nad nim był tylko pośrednio dotknięte tym problemem.

Tak więc, jeśli trzeba tylko Przeglądarka fotografii systemu Windows 10, jesteś idealny dla domyślnego prostego programu. To jak „Zdjęcia”, a Paint. A potem, drugi – najbardziej redaktor, ale jeszcze o tym nie należy zapominać. Jeśli mówimy o nietypowych produktów, Picasa również wspaniale spędzić przeglądania zdjęć Windows, 10. Gdzie jest ten program – wiesz bardzo dobrze: jest pobierane z Internetu.

W odniesieniu do konieczności edycji zdjęć, tutaj również nie ma opcji. Oczywiście, jeśli masz zamiar zrobić edycji zdjęć na wysokim poziomie, to po prostu trzeba Photoshop. On, oczywiście, trudne w obsłudze, ale gdy nauczysz się je dzierżyć, wówczas nie będzie mógł go wymienić na inny program.

Ale, jeśli chcesz wydać małą korektę zdjęć, najlepiej jest wybrać FastStone Image Viewer. Jest prosty w obsłudze i nie wymaga mało zasobów z komputera, i jest w stanie przeprowadzić dość wyrafinowany operację korekcji obrazu.