132 Shares 6340 views

Co to jest "Vatsap" i "Weiber"? Który posłaniec powinienem wybrać?

Komunikacja z innymi ludźmi jest dużą częścią naszego życia. Bardzo ważne jest, aby komunikacja była jak najwyższej jakości i niedroga. Ostatnio mobilna komunikacja stopniowo staje się przeszłością. Rzecz w tym, że komunikacja przez Internet jest znacznie korzystniejsza, zwłaszcza jeśli używasz komunikatorów. A ten artykuł poświęcony jest tylko takim programom. Dowiesz się, co to jest "Vatsap" i "Weber", jak korzystać z tych aplikacji i jakie funkcje mają.


Czym są posłańcy?

Posłańcami są małe programy zainstalowane na urządzeniu przenośnym. Za pomocą takich aplikacji można komunikować się z przyjaciółmi, prawodawcami, kolegami, pod warunkiem, że mają zainstalowaną tę samą aplikację. Aby korzystać z komunikatora, potrzebujesz tylko połączenia z Internetem. W większości przypadków można korzystać z tych programów za darmo, z wyjątkiem niektórych usług, na przykład połączeń z numerami stacjonarnymi.

"Weiber"

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów do tej pory. Pobranie programu nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. W tym celu przejdź do sklepu z treścią (dla użytkowników, "Android" jest "Google Play", a dla właścicieli iPhone – "App Store") i wprowadź nazwę aplikacji w łańcuchu wyszukiwania. Potrzebny posłaniec będzie jednym z pierwszych na liście. Możesz go pobrać bezpłatnie. Charakterystyczną cechą "Vaiber" jest uproszczona rejestracja. Nie musisz wprowadzać adresu e-mail, podać danych osobowych, podać hasła i tym podobnych. Wystarczy wprowadzić prawidłowy numer telefonu. Otrzyma krótki kod potwierdzenia w formie wiadomości SMS. Musisz wpisać go w określonym polu, a przy tej rejestracji zostanie zakończona. Kontakty z kontaktami "Vaibera" w telefonie. Skontaktuj się z aplikacją, którą możesz z tymi, którzy również korzystają z Viber. Główne cechy komunikatora – korespondencja tekstowa i możliwość nawiązywania połączeń. W tym przypadku jest funkcja łącza wideo. Jednym z najważniejszych konkurentów Vaibery jest Vatsap. Spójrzmy na funkcjonowanie Whatsapp i dowiedz się, co oznacza "VibER" różni się od "Vatsap".

"Vatsap"

Proces instalacji "Vatsapa" praktycznie nie pozostaje taki sam jak proces instalacji "Weiber". Ta sama rejestracja i synchronizacja numerów z książki telefonicznej. Pierwszą rzeczą, która przyciąga oko to inny projekt i interfejs dwóch posłańców. Głównym kolorem Viber jest fioletowy (liliowy), Whatsapp jest zielony. Jednak oba aplikacje umożliwiają zmianę avatara lub, na przykład, tło dla każdej korespondencji. Możesz umieścić jako tło zdjęcie osoby, z którą rozmawiasz. Różnica między "Weiber" a "Vatsap" jest również taka, że pierwsza aplikacja umożliwia ustawienie małego statusu, podobnie jak w sieciach społecznościowych. Dzięki temu możesz powiedzieć swoim przyjaciołom o tym, co robisz w tej chwili lub wskaż, że jesteś zajęty i nie musisz się martwić. Aplikacja "Vatsap" umożliwia wymianę wiadomości tekstowych. Ponadto można wysyłać małe wiadomości głosowe. Dowiedzieliśmy się, jak zainstalować "VibER", "Vatsap" i zbadać podstawowe funkcje tych posłańców. Pozostaje dowiedzieć się, które z aplikacji jest lepsze.

Co lepsze: "VibER" lub "Vatsap"?

Odnaznachno nie mówi. Wszystko zależy od Twoich osobistych wymagań dla posłańca. Najważniejszą różnicą jest to, że "Weiber" umożliwia wykonywanie połączeń w formie prostej rozmowy telefonicznej i komunikacji wideo. "Vatsap" nie daje takiej szansy. Wydaje się, wychodząc z tego czynnika "Weiber" znacznie przyznaje się do swojego głównego konkurenta. Ma jednak swoje niezaprzeczalne zalety. Oba te programy działają bez zatrzymywania się, gdy Internet jest włączony. W zależności od potrzeb możesz otrzymywać powiadomienia o nowych połączeniach (jeśli dotyczą "Weiber") lub wiadomości. Jednak w oparciu o rozległe funkcje Vibera, ten komunikator korzysta z dużej ilości pamięci w telefonie. Ponadto, gdy pracuje on ciągle, akumulator wyładowuje się bardzo szybko. Pozostaje tylko na chwilę, aby odłączyć połączenie z Internetem, co nie jest bardzo praktyczne, ponieważ często trzeba czekać na ważne połączenia i SMS. Jeśli korespondencja tekstowa jest wszystkim, czego chcesz od posłańca, "Vatsap" jest idealną opcją. Jeśli chodzi o baterię i pamięć, aplikacja ta prawie nie ładuje systemu. Ponadto ten posłaniec popiera wiele więcej niż "Weber". Inną zaletą Whatsapp jest możliwość dodania do 256 użytkowników do czatu grupowego naraz. Ilu z was może pochwalić się tak wielu przyjaciół, którzy prowadzą jedną rozmowę? Viber ustawił limit trochę mniej. Więc zrozumieliśmy, co to jest "Vatsap" i "Weber" i omówiliśmy główne różnice. Jaka jest różnica między tymi dwoma programami?

Różnica między "Vaibera" a "Vatsapa"

"Weiber" może pochwalić się obecnością oryginalnych naklejek, śmiesznych zdjęć w rodzaju dużych emotikonek, które można wstawić podczas korespondencji. Niektóre kolekcje naklejek są bezpłatne, ale za dodatkowe trzeba płacić. "Vatsap" może pochwalić się tylko obecnością standardowego "emoji". "Weber" – aplikacja jest zupełnie bezpłatna, ale w drugim roku korzystania z "Vatsap" zostaniemy poproszeni o niewielką opłatę w wysokości 99 centów. Cosapp kompresuje obrazy podczas transmisji, a Viber nie, więc szybkość wysyłania wiadomości z takimi załącznikami jest nieco większa. Co to jest "Vatsap" i "Weiber"? Posłańców, z którymi możesz wysyłać wiadomości z załącznikami. Tymczasem dokumenty nie są w stanie wysłać żadnego z tych programów. Ale w tym samym czasie, nawet w trybie offline, możesz otrzymywać powiadomienia.

Wnioski

Powiedzieliśmy Ci, co to jest "Vatsap" i "Weber". Każdy z was może wybrać odpowiedniego komunikatora, a nawet ustawić, jeśli to konieczne. Nie ignoruj tego rodzaju połączeń, ponieważ jest to bardzo wygodne i ekonomiczne.