499 Shares 1183 views

kredytów konsumpcyjnych o niskiej stopie procentowej. kredyty konsumpcyjne Oszczędności Banku z niskich stóp procentowych

Dla wielu z nas, kredyt konsumencki – jest to prawdziwa okazja, aby szybko rozwiązać ich problemy lub uczynić ich życie bardziej wygodne i dobrze utrzymane. Ale brak wymaganej ilości – nie jest to powód, aby wziąć pieniądze na wysokie i czasami bardzo ciężkich procentach. Pomimo wielu ofert z różnych banków, aby znaleźć taki, w którym można wziąć pożyczkę konsumentów o niskim oprocentowaniu, nie zawsze szybko. Jest rozwiązanie! Dokładniej, istnieje kilka tajemnic, jak wybrać bank, a niektóre z nich są mądre, aby zwrócić.


Co jest wliczone w oprocentowanie

Gdy klient idzie do banku w określonym celu – aby otrzymać kredyt gotówkowy konsumentów o niskim oprocentowaniu, dopasowuje swoje możliwości fizyczne i uważa propozycje. Do pewnego stopnia sam klienta, jego reputacja i więcej może mieć wpływ na stopę procentową, ale składały się głównie z różnych innych czynników:

  • inflacja;
  • koszty utrzymania depozytów od ludności;
  • sytuacja gospodarcza w kraju;
  • koszty utrzymania biura banku i jego pracowników.

Wszystkie te czynniki nie są powiązane z kredytobiorcą, odpowiednio, do wpływania na nich w żaden sposób klient nie może. Ale istnieje wiele okoliczności, które dostanie kredytu konsumenckiego na korzystniejszych warunkach dla siebie.

Jak zmniejszyć oprocentowanie kredytu

Uzyskaj konsumpcyjnych kredytów o najniższym oprocentowaniu w kliencie banku może z doskonałą historią kredytową. Oznacza to, że w momencie rejestracji pożyczki pieniędzy od klienta powinien być zamknięty pożyczki bez zwłoki. Brak historii kredytowej może wpłynąć na obniżki stóp.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby zmniejszyć oprocentowanie kredytu – udziałem w projekcie wynagrodzenia. To nie potrzebuje informacji na temat dochodów i poręczycieli. Czyli kredytów konsumpcyjnych Sberbank o najniższej stopie procentowej dostępnej dla klientów, którzy otrzymują wynagrodzenia na karcie plastikowej organizacji i dokumenty dodatkowe nie mogą reprezentować podczas dokonywania kredytu.

Ostatnia opcja – to wydać kredyt zabezpieczony, to zostawić depozyt lub przyciągnąć gwaranta. W tym przypadku, bank zmniejsza ryzyko niespłacenia pieniędzy do minimum i obniża oprocentowanie kredytu. W przypadku niewypłacalności klienta, on zbiera dług od gwaranta lub sprzedaje nieruchomość w lewo jako zabezpieczenie.

Na co zwrócić uwagę

Jest rzeczą naturalną, że klient dzisiaj szuka najniższych stóp procentowych na kredyty konsumpcyjne w różnych bankach za pośrednictwem Internetu i porównać oferty. Ale co do zasady, banki są reklamy przyciągają uwagę potencjalnego klienta tylko, obiecując dużo pieniędzy, „prawie nic”.

Pod każdą reklamę w małej typu opisanego, na jakich warunkach i jakie grupy ludzi będzie w stanie uzyskać kredytu preferencyjnego. Sugeruje to, że nie każdy klient może uzyskać niski kredyt procentowej, jednak może on mieć zastosowanie i może być zatwierdzone, ale kwota rekompensaty mogą się znacznie różnić od tych zawartych w reklamie.

Ostatnia sztuczka banków – jest aplikacją online bez wizyty w urzędzie. Oznacza to, że klient wypełnia kwestionariusz na stronie internetowej organizacji, a do niego jego wstępnie zatwierdzić. Ale po tym, jasno, że musi przyjść z dokumentami w biurze, gdzie warunki kredytowe mogą być nieco inna.

Jak wybrać bank

Więc teraz trzeba zdecydować, jak wybrać kredyt konsumentów o niskim oprocentowaniu. W każdym mieście istnieje wiele oddziałów różnych banków, a na każdej z nich wisi jasne i atrakcyjne reklamy. Ale nie trzeba zabrać ze sobą paszport i uciec do pierwszego przedziału. Najbardziej rozsądny korzystać z internetu i porównać wszystkie oferty w Internecie.

Wyszukiwanie może zająć trochę czasu, ponieważ nie tylko zobaczyć wiele sugestii, ale również, aby dokładnie zapoznać się z warunkami. W niektórych bankach wymagane dla klienta jest ubezpieczenie, które wynosi nie mniej niż jeden procent kwoty kredytu. W innych bankach tylko korzystne warunki dla kredytobiorców, którzy wielokrotnie zająć.

W ogóle, to lepiej radzić sobie z każdym banku osobno, oblicz swój potencjał i skorzystać z kalkulatora kredytowego. Często zdarza się, że pożyczka z wyższym oprocentowaniem w wyniku jest bardziej korzystna dla kredytobiorcy sam.

Teraz konieczne jest rozważenie Ranking najbardziej popularnych banków i warunków kredytowych w nich, porównać warunki i ustalenia, które z nich jest najbardziej korzystny do pracy i dlaczego.

Sbierbank Rosji

Oczywiście, dziś jest liderem na rynku rosyjskim, wśród konsumentów jest ona umieszczona jako solidnego i uczciwego partnera dla kredytobiorcy. Więc, jakie są kredyty konsumpcyjne Sberbank o najniższym oprocentowaniu możliwość wystawienia dzisiaj?

  • Kredyt „No security”: kurs rozpoczyna się o 17,5% rocznie. Maksymalna kwota kredytu z 1,5 mln rubli na okres do 5 lat.
  • „Kredyt z poręczeniem” do cięcia stóp procentowych o jeden procent w porównaniu do poprzedniego wniosku oraz zwiększa kwotę kredytu do 3 milionów rubli.
  • Kredyt zabezpieczony na nieruchomości będącej własnością, daje prawo do ubiegania się kwoty pożyczki wynosi nie więcej niż 60% szacowanej wartości nieruchomości przy oprocentowaniu 15,5% do 20 lat.
  • Uczestnicy systemu hipotecznego finansowane mogą wydać kredytu do 500.000 rubli bez kaucji 18,5% lub 19,5% rocznie. Z kwoty poręczenia podwoi.

Ponadto Oszczędności Bank posiada regularne imprezy, tworzenie nowych produktów kredytowych, zmniejszenie oprocentowania kredytów do pewnych grup ludzi. Szczegóły propozycji można obejrzeć na stronie internetowej Banku.

Gazprombank

Ta instytucja finansowa zapewnia także dla osób fizycznych dochodowych kredytów konsumenckich. Niskie stopy procentowe, banki, które zapewniają zdecydowanie każdy klient zaczyna się o 16,5% do 21,79% w roku końcowym. Jest ona obliczana indywidualnie, w zależności od wymagań, gwarancja nie jest warunkiem koniecznym dla kredytobiorcy.

Kwota pożyczki od 30.000 rubli. Możliwe jest zorganizowanie i 2 miliony rubli, ale tylko z oprogramowaniem, to znaczy, ze gwaranta. Maksymalny termin płatności długu w ciągu 5 lat. Termin rozpatrzenia wniosku do 5 dni.

VTB 24

Ten bank oferuje kredyt konsumencki z niższym oprocentowaniem – od 20,5 do 23,5%. Kwota pożyczki do 1 mln rubli na okres 5 lat. Stopa nie zależy wyłącznie od reputacji klienta, ale również od jego chęci emitować dwa rodzaje ubezpieczenia. Nawiasem mówiąc, tu dla potencjalnych kredytobiorców przedstawienia dostatecznie wysokie standardy, i uzyskać kredyt, trzeba świadectwo płac wysokich dochodach.

Bank of Moscow

Oferuje on kredytów konsumpcyjnych o niskiej stopie procentowej – od 19,9%, maksymalną ilość – 299 tysięcy rubli. Ale takie uprzywilejowane warunki dostępne tylko dla klientów płac, reszta stawki wzrasta do 26,5% rocznie. Aby pożyczkę, koniecznie potrzebny jest rachunek zysków i strat.

wniosek

kredyty konsumpcyjne z niskich stóp procentowych są obecnie oferuje setki banków, a wszystkie one mają pewne korzystne warunki. Ale nie licz na to, że instytucje finansowe będą ponosić straty. Konieczne jest, aby właściwie ocenić sytuację i ewentualnie zastosować do tych banków, które miały już doświadczenie udanej współpracy.