693 Shares 3577 views

Aktor Dzhon Ritter: biografia, filmografia, zdjęcia

Dzhon Ritter – utalentowany amerykański aktor, który zmarł wcześnie. Dyrektorzy docenili człowieka na jego zdolność do uzyskania w każdym obrazie. Publiczność dał bezcenne chwile śmiechu, jak wolą pojawiać się w taśmach, gdzie mógłby wyświetlać swój talent komiczny. Więc jakie są filmy w filmie, który uczestniczył tego wspaniałego aktora, szczególnie godnego uwagi?


Dzhon Ritter: nota biograficzna

W 1948 roku, z siedzibą w Burbank w Kalifornii, w rodzinie znanego muzyka i aktorki urodziła dziecko. Było przyszły aktor Dzhon Ritter. Biografia chłopiec zawiera niewiele informacji na temat pierwszych lat swojego życia. Wiadomym jest, że inni nie mieli wątpliwości, że artystyczny i uroczy chłopak, obdarzony talentami parodysty, wybrać odpowiedni dla siebie zawód twórczy.

Po szkole, później nazwanego na jego cześć, Dzhon Ritter został studentem Uniwersytetu Kalifornijskiego. Interesujące jest to, że młody człowiek nie studiował aktorstwo, wybrany on badani byli psychologii i architektury. Jednak nigdy nie pracował w tej specjalności, zaczął aktywnie działać w serialach telewizyjnych i filmach bardzo wcześnie.

Pierwsze sukcesy

Dzhon Ritter dostał swoją pierwszą rolę w serialu, kiedy właśnie zwrócił 20. Oczywiście, najpierw został nakręcony głównie w epizodach i dodatków. Pierwszy film był chłopcy komedie, zwane „Boso głowie”, taśma została wydana w 1971 roku. Roger, którego grał, nie był głównym bohaterem, ale Ritter był w stanie dokonać jego bohater jasny i niezwykłe.

Nie wszyscy pamiętają, że Dzhon Ritter był również aktorem teatralnym, którego gra nagradzany wielokrotnie zauważyć. Na przykład, on doskonale powołany do życia obraz Claude'a Pichon, charakter, odgrywa ważną rolę w Nila Saymona komedii. Jednak filmowania dla amerykańskiego aktora wciąż pozostawała w pierwszej kolejności.

najlepszy serial

Trudno jest wymienić wszystkich telenoweli, której udało się zagrać Dzhon Ritter. Filmografia aktor ujawnia, że był zadowolony zgodzić się na rolę w serialu, służąc jako gość star lub grając bohaterów. To dzięki telewizji krytycy projektu i widzowie mieli okazję ocenić komediowy dar młodego mężczyzny.

Mało fani serii TV nie pamiętają oryginalny charakter, który aktor grał w telenoweli „Trzy – spółki”. Jego postać uczy się w college'u kulinarnej, ma wszystkie zadatki kobieciarza. Jack bierze pokój wraz z dwoma dziewczynami, przekonał właściciela do ich przynależności do mniejszości seksualnych. Nikt nie ma wątpliwości, że jego sukces jest wymagana seria głównie Ritter. Nawiasem mówiąc, rola dała mu tylko dwie prestiżowe nagrody.

W latach kręcenia projektów telewizyjnych Dzhon Ritter udało się stworzyć ogromną liczbę niezapomnianych obrazów, różnych od siebie. Fani będą mogli zobaczyć ich idol w takich znanych telenowelach takich jak „Starsky i Hutch”, „Ulice San Francisco”, „Huperman”. Ostatni pokaz, który był zaangażowany w tworzenie aktora, był projekt „8 prostych zasad dla moja nastoletnia córka.” Niestety, publiczność mogła zapoznać się z jego charakteru po śmierci Rittera.

Co zobaczyć filmy

Nie ma chyba osoby, która nigdy nie oglądałem wspaniałą rodzinną komedię „Problem Child”. Bohaterowie zdjęcia są bezdzietna żona nagle postanawia przyjąć. Niestety, dyrektor sierocińca popchnął im ten mały demon, który chce się pozbyć. Boy – najbardziej trudne dziecko na świecie, co będzie wkrótce mieć pewność jego „rodzice”.

odgrywa gwiazda w tym ojca filmowej klutz, który po wszystkim szczerze dołączonym do chłopca. Publiczność była zachwycona, jak to często bywa z filmami, w którym wystąpili Dzhon Ritter. Zdjęcie z jego charakteru można zobaczyć poniżej. Sukces komedia skłoniły założycieli kontynuować fotografowanie. Aktor pozostaje jednym z głównych bohaterów w „trudnym dzieckiem-2”.

„Przed kości” – komedia z elementami dramatu, w którym pojawia Ritter przed publiczność w postaci starzejącego się pisarza ma problem z alkoholem, który marzy o powrocie para odeszła od niego. John wygląda dobrze nie tylko w komedii, ale w thrillerze, co dowodzi, że obraz „To”, nakręcony przez Stephena Kinga.

„Zły Mikołaj” – ostatni film, w którym fani będą mogli zobaczyć słynny aktor. To Boże Narodzenie komedia opowiada widzom historię złodzieja, każdy świątecznych ataków na centrum handlowe w Santa Claus obrazu. Film, niestety, miało miejsce już po aktor opuścił ten świat.

życie osobiste

Pierwsza żona Nensi Morgan był gwiazdą, aktorka z zawodu, w tym małżeństwa urodziło się troje dzieci. Para rozdzielone po 19 latach małżeństwa, po którym John ożenił Emi Yasbek, też urodziła syna, z którym mieszkał przed śmiercią. Niestety, aktor zmarł kilka dni przed jego 55. urodzinami. Wynika to z przedwczesnej śmierci było rozwarstwienie aorty, lekarze nie byli w stanie nic zrobić.

Od śmierci aktora już ponad 12 lat, smutne zdarzenie miało miejsce w 2003 roku.