243 Shares 9508 views

W „Mirage” Struktura i historia

Osiem śpiewacy trzydzieści lat działalności twórczej. grupa sowiecka „Mirage” został uruchomiony w 1985 roku. Jednak w pierwszym roku swego urodzenia „Mirage” był znany pod inną nazwą – „Obszar działalności”.


Ich muzyka jest podłączony

grupa „Mirage” (część pierwszego zespołu) urodził się na początku czterech utalentowanych osób: Andrew Lityagina, Margarita Suhankina Siergiej Proklova Mikhail Kirsanov.

Pierwsze demo „Dokumenty informacyjne” został nagrany w tym samym 1985 roku. Skład amator różnił się od późniejszego, nie tylko nazwy, ale także kierunek. Początkowo była to nowa fala pochodząca z punk rocka, muzyki elektronicznej, glam-rock, post-punk, disco i funk.

Początkowo solistą grupy był Michael Kirsanow: był autorem wierszy, jak Andrei Lityagina gra na klawiszach, był kompozytorem.

Gwiazdy czekają na nich

W 1986 roku, w lutym, zespół „Obszar działalności” został przemianowany na „Mirage”. Wkrótce grupa rozpoczęła nagrywanie piosenek aktywne. Andrew Lityagina przeniósł prawej połowie damskiej zespole solo. Margarita został pierwszym wokalistą Suhankina. Wykonując „Gwiazdy czekają na nas”, „Ta Noc” i „Video”, odmówiła dalszego udziału w projekcie, twierdząc, że jest to pragnienie, aby być realizowane w operowej karierze.

Po długim poszukiwaniu pierwszej części grupy „Mirage” została uzupełniona o nową nazwą solisty. To była Natalia Gulkina. Wraz z jej zespół nagrał swój debiutancki album „Gwiazdy czekają na nas.” Stało się to 03 marca 1987.

Jednak w 1994 roku Natalia Gulkina, wokalista grupy „Mirage”, który uczestniczył w nagraniu pierwszego albumu, został zastąpiony przez wokalistę Ekaterinu Boldyshevu. Że śpiewała utwory z debiutanckiego albumu, aby opublikować go na płycie CD.

Pierwsza grupa tour „Mirage”

Debiutancki album był tak popularny wśród publiczności, że Andrew Lityagina postanowił rozpocząć koncertowanie. Na jesieni 1987 roku zespół udał się na ich pierwszej trasie. Jednak przed tym paśmie „Mirage” części ponownie jego rozszerzony. Drugi był solistą Swietłana Razin.

Wiadomym jest, że harmonogram aktywności koncertowej był tak gęsty, że osiągnęła 80-90 spektakli miesięcznie: więcej niż trzy dziennie. „Mirage” stał się zespół wkrótce jeden z najpopularniejszych zespołów w kraju.

Grupa życia (rowerowa) zawiera 5 nazwisk Natalia Gulkina i Swietłana pirazyn – solisty; Sergey Proklov i Igor Ponomarev – gitarzyści (druga była tylko na koncertach); Roman Żukow – instrumenty klawiszowe; Sergei Solopov – perkusista.

Lot z solistów „Mirage” do „wróżek” i „gwiazdy”

Mimo wielkiego sukcesu, w 1988 roku, „Mirage” traci swoje śpiewaków. Można powiedzieć, że Natalya Gulkina i Swietłana Razin rozpoczął solową karierę w grupie „gwiazdy” i „bajki”.

Dlaczego tak się stało? Uważa się, że Natale Gulkinoy oferowane synchronizację ruchu warg. Utwory były wykonywane na jej Margaret Suhankina że Lityagina zaproszony specjalnie do nagrywania w studio.

Po Natalya i Swietłana opuścił szeregi zespołu, o którym mowa, okazała się dalszy pomyślny istnienia zbiorowej pod znaną nazwą grupy – „Mirage”. Skład, na szczęście szybko dodaje Natalia Vetlitskaya. Ale była solistką na długo, tylko do 1988 roku. Później zrobił karierę solową. Krótki pobyt w grupie dziewcząt upłynęło jej na próżno. Była ujęte w pierwszym klipie „Mirage”.

Niż jest niezwykłe? Reprezentuje klatki wideo nie są wybierane do jednego utworu, a natychmiast trzech. Ten rodzaj zmiennym „Ja nie chcę”, „Muzyka nas podłączony” i „That Night”.

Grupa „Mirage” 1988 była inna najwyższa niestabilność rama i ukrywać, niska popularność wśród fanów. Na przykład, w jej szeregach było również Inna Smirnowa, który później stał się również członkiem „Fay”.

"Together Again": Suhankina znowu śpiewa dla "Mirage"

Latem 1988 roku ukazał się drugi album magnetycznego, „Together Again”. Paradoksalnie, ale jego rekord został ponownie zaproszony Suhankina. Zgodnie z wokalem, wykonywanych przez Margarita, został poproszony o „śpiewać” Natale Gulkinoy. Odmówiła otworzyć usta do ścieżki dźwiękowej i opuścił grupę.

Ten album można prześledzić dalszy twórczy nastrój i kierunek muzyki, które harmonijnie łączą tonu taneczną i rockową. Karta ta firma stała się charakterystyczna dla grupy pod wpływem gitarzysty Alexei Gorbasheva.

W 1989 roku grupa „Mirage”, którego skład zostanie ponownie zmieniony, nadal zwiedzać kraj. Pomimo faktu, że głośniki są nadal wyraża Gulkina Suhankina na etapie ozdobione nowym wokalistą. Tatyana Ovsienko i Irina Saltykov – jest to nowa kobieca strona niestabilny w strukturze, ale regularnie na popularności grupy. Wkrótce Irina Saltykov opuścił jej szeregi i stał się jedynym solista Ovsiyenko. Jednak nie musiała długo wygrzewać w chwale w tej roli. W 1990 roku zastąpił go na Lityagina Ekaterinu Boldyshevu. W tym czasie (1991) w grupie aktywnie pracuje nad nagraniem swojego trzeciego albumu.

Żegnaj, pozytywny utwór. Cześć, Boldysheva

Wraz z pojawieniem się w 1990 roku w zbiorowej Ekateriny Boldyshevoy zakończył era koncertowania pod torze plus. Śpiewała wszystkie piosenki tylko ze swoim głosem. Być może to właśnie ten fakt doprowadził do jej długiej współpracy z Lityagina głównie którego dziełem była i pozostaje grupę „Mirage”. Nowa struktura, która obejmuje Katarzyna Boldysheva, trwała do 1999 roku.

Jeśli weźmiemy pod uwagę historię grupy, na podstawie różnych źródeł, nie jest jasne, jeden fakt: który wykonał utwory z albumu, remix Danceremix, opublikowane w 1997 roku? Według jednego ze źródeł, wszystkie kompozycje zostały pokryte Boldysheva. Z drugiej – Katarzyna występował tylko część, pozostali uczestnicy otrzymali Suhankina.

Rejestry liczne remixy

Uwolnienie trzeciego albumu nie miała miejsca. Powodem jest sytuacja gospodarcza w kraju, który jest bardzo szkodliwy wpływ na grupy. „To nie jest pierwszy raz” zamiast oczekiwanego 1991 był już w 2004 roku.

Ale albumów, remiksy wychodzi jeden po drugim, „Wersja 2000”, remiks Tańca 2000 (Danceremix remix albumu), „Powrót do przyszłości” i „Dalej”.

Najnowsza kolekcja – „Drop” – składał się z utworów, które miały wrócić w 1991 roku.

W 2004 roku, dzięki wydawcy „Jam”, rozpoczęto prace nad wydaniem „nie po raz pierwszy.” W tym samym roku ukazał się trzeci album.

Nowy etap w sposób twórczy „Mirage”

Grupa „Mirage” w 2004 roku drastycznie zmienić. Zespół pochodzi właśnie cztery nowe solista Evgeny Morozow, Maria Kharcheva Nicole Ambrazaytis i Elena Stepaniuc. Jednak dziewczęta w grupie nie długo.

W 2005 roku od „wieku” kolektywu, grupa „Mirage” prowadzi serię koncertów. Jeden z najbardziej znanych i pamiętnej imprezy odbyła się w kompleksie sportowym „Olimpijski”. To tutaj, że każdy fan mógł zobaczyć swoją ulubioną część grupy „Mirage”, nawet jeśli należą do różnych okresów jego rozwoju.

Od etapu "Olympic" śpiewała Tatiana Ovsiyenko Svetlana Razina, Irina Saltykov Natalia Gulkina Margarita Suhankina Katarzyna Boldysheva. Każda z tych kompozycji wykonywana tylko z jego głosem.

„Solo na dwa” Margarity Suhankinoy i Natalii Gulkina

Natalya Gulkina i Małgorzata Suhankina mimo zaangażowania w twórczym zespole, nie zapoznał się osobiście przed początkiem 2000 roku. Jednak, gdy to się stało, piosenkarka postanowiła połączyć siły, aby stworzyć swoje własne potomstwo. Ze względu na niezgodność z prawem używania nazwy grupy, w których wcześniej pomyślnie solo, Natalia i Margaret stworzyli nową „Solo na dwa”. Ale nazwa nie trzymać, a kobiety zaczęły wykorzystywać do promowania swoich piosenek dość dobrze znane. W 2004 roku ukazał się singiel „Mirage of Love” pod nazwami Suhankina i Gulkina. Drugi wspólny album „Just a miraż” został wydany w 2005 roku.

Sukces byłych solistów Andrea Lityagina postrzegane z niezadowolenia. Twierdził, że Suhankina zepsuć swoje kompozycje z jego „shabby przeróbki”.

Uważa się, że oprócz słownych zniewag, z ręką w kierunku Gulkina Suhankina padało zagrożeń.

Suhankina przyznać, że organizacja zaangażowana w jej ataku podejrzewa Andrei Lityagina.

Złote Głosy „Mirage”

Na szczęście konfrontacja między nim a byłym solistów Lityagina zakończył spokojnie. Konsekwencją współpracy między nimi zaczęło transformację:

  1. Gulkina Suhankina i oficjalnie stał się „zespół” Mirage złoty głos. " Również został wyróżniony oficjalną nazwę zespołu Lityagina.
  2. Skład grupy istniejącej w chwili zawieszenia broni, został przemianowany na „Mirage-junior».
  3. Obie grupy zaczął dawać koncerty, które stworzyły nieco mylące: ludzie nie rozumieją, jaki rodzaj konstrukcji wystąpi na koncercie twierdził.

Tu zaczyna nową erę twórczych sposobów, „stary”, „Mirage”.

Twórczy związek dwóch śpiewaków różnych preparatach były brane pozytywnie.

W 2010 roku, grupa "mirage" (składający się z N. M. Gulkina Suhankina) przestały istnieć. Od stycznia 2011 roku Natalia rozpoczęła karierę solową. Suhankina współpracował z Svetlana Razina.

Współpraca Suhankina Razina i nie trwało rok. Pod koniec grudnia 2011 roku Swietłana opuścił grupę.

Pień nagrody i osiągnięcia

Na nagrody "Best of the Best", która odbyła się w kwietniu 2007 roku grupa "złoty część" "Mirage": Andrew Lityagina Aleksiej Gorbash Alexander i Ekaterina Boukreev Boldysheva – została nagrodzona medalami i dyplomami w kategorii "Profesjonalne Rosji".

W 2008 roku zespół Gulkina Suhankina zdobył projekt "Superstar 2008 Dream Team". Poza zolotogolosyh członka, w kanale telewizyjnym NTV udział rosyjskie gwiazdy muzyki pop z okresu sowieckiego i wczesnych latach '90.

W 2013 roku album cierpliwość „Nie po raz pierwszy” otrzymał status „Złotej płyty” (w liczbie sprzedanych egzemplarzy).

„Mirage” Grupa: wybitna historia

W skład oryginalnego zespołu „Mirage”, był przodkiem nie tylko pierwsze utwory i klipy, ale także pierwszych książek. Na przykład, Swietłana Razina zadebiutował w „Mirage” w 1987 roku opublikował książkę w 2009 roku. Swietłana ujawnia nie tylko jego tajemnice Ale tajemnice związane z grupą.

Gdzie szukać prawdy?

Interesujące jest to, że w zależności od źródła informacji na temat składu złota waha.

Na przykład, w jednym miejscu znajduje się informacja, że Suhankina Gulkina i poszedł na ugodę z Lityagina dopiero po oficjalnie uznane swój „złoty głos” grupy „Mirage”.

Kolejną stroną, która zawiera informacje z 2011 roku, stwierdza, że ten tytuł jest zespół, który obejmuje Ekaterinu Boldyshevu Alexei Gorbasheva, Andrei Grishin Maksima Oleynika.

Jednak ze względu na ramy czasowe, możliwe jest w następujący sposób, aby wyjaśnić tę rozbieżność. Do 2011 roku (w kwietniu) oraz duet Natalii Margarita przestała istnieć. Stąd tytuł pójdzie do innych solistów. Ten umyślne holownik palma z jednego składu do drugiego bardziej niż kiedyś stać się przyczyną sporu.