260 Shares 9782 views

Kąpiel z lanego marmuru: opinie. Wanny z lanego marmuru: plusy i minusy

Nowoczesne sanitarny rynek towar jest gotowy zaoferować swoim klientom różnorodne kąpiele w składzie i kosztów materiałów – jest żelazo, stal, akryl, różne preparaty złożone (polimery z dodatkiem kamienia naturalnego proszku). Najbardziej spektakularne i drogie są produktami tej ostatniej grupy. Należą kąpiel z lanego marmuru, przeglądy, które są dość zróżnicowane i niejednoznaczne.

Czym jest marmur obsada?

Obsada marmur (beton polimerowy) wygląd jest bardzo podobny do kamienia naturalnego. Najbardziej popularne, klienci najlepiej sprzedających są kąpiele w malachit, onyks i marmuru. Takie produkty wyglądają modne i drogie. Odlewanie marmur, zazwyczaj mieszaninę kamienia proszku pochodzenia naturalnego, żywicy akrylowej, utwardzacza i różnych barwników. wtrysk sanitarny z marmuru ma niepowtarzalny wygląd. Każdy produkt ma unikalne opalizujące odcienie kolorów, struktury i wzór. Koloru gotowego produktu jest całkowicie zależne od gatunku pyłu skalnego stosowanych podczas wytwarzania kąpieli.

Technologia produkcji odlewania ceramiki sanitarnej

Technologiczna kąpiel proces produkcyjny z marmuru szarego (plusy i minusy omówi później) ogólnie stwarza trochę trudności.

Nie trzeba do wykonania można przedstawić w kilku etapach:

1. Przygotowanie szalunku.

2. Przygotowanie materiału kompozytowego. Typowo, każdy producent przechowuje tajne procentowe składników: kamień proszek, utwardzacze, żywice akrylowe, barwniki (zabarwienie następuje dokładnie w tym etapie mieszanie mieszaniny).

3. Napełnić mieszaniny do formy. W środowisku przemysłowym jest przeprowadzane przy użyciu specjalistycznego sprzętu – wibrujące tabeli. Wibracje w znacznym stopniu zmniejsza prawdopodobieństwo tworzenia się pustych przestrzeni w korpusie przyszłego kąpieli umieszcza ciekłej mieszaniny do pożądanej gęstości.

4. Ten następny krok – suszenie końcowego wyrobu w określonej temperaturze w celu spełnienia wielu warunków.

5. Obróbka „docierania” kąpiel – wyeliminowanie wad po odlaniu, polerowanie, ząbkowanie otwory przepełnienia i wody.

Po zakończeniu kąpieli gotowe na jakiś czas powinno zyskać wystarczającą wytrzymałość.

Możliwe formy wtryskowe kąpieli

Zastosowanie materiałów kompozytowych pozwala na tworzenie różnorodnych kształtach, takich jak kąpieli z marmuru sanitarno-szarego. Opinie konsumentów jasno wynika, że różnorodność form, są przed pracą z kamienia naturalnego. Wyroby z materiałów kompozytowych mogą mieć kształt okrągły, prostokątny, owalny lub wielokątny, wolnostojącego lub narożnik. Wanny mogą być symetryczne lub asymetryczne. Ponadto, są one wyposażone w koralików o różnych kształtach (prosty lub kędzierzawy) i zagłówki.

Jak w przypadku każdego produktu na rynku konsumenckim, rzucił marmuru „za” i „przeciw” jej stosowania w dziedzinie wyrobów sanitarnych.

Zalety marmurowe wanny

Pozytywne cechy marmuru oddanych wanny można bez wątpienia przypisać im następujące cechy:

1. Produkty posiadają wysoką wytrzymałość i sztywność. Kiedy materiał drobne urazy mogą być łatwo przywrócone. Jednak należy zauważyć, że kąpiel nie jest zalecane, aby być narażeni na nadmierny stres.

2. sanitarny z lanego marmuru, że tak powiem, „nie krzykliwy.” Hałas z wtryskiem wody pędzącej wyciszony marmuru wystarczająco dobrze i nie słychać w każdym zakątku nawet małym mieszkaniu.

3. Podczas okresu serwisowego, kąpiel nie jest podatny na zmiany koloru niż na atrakcyjności, estetyki i elegancji łazience.

4. W przypadku produktów wykonanych z szarego marmuru opieki jest dość prosty, są bardzo praktyczne. Aby wesprzeć w czystości wymaga minimum czasu i wysiłku.

5. marmuru ma małą przewodność cieplną, a zatem do kąpieli, ogrzewa się, będzie utrzymywać temperaturę dość długo.

6. Gwarancja producenta wynosi nie mniej niż 5 lat żywotności – więcej niż 45 lat.

7. Obsada marmur ma dobre właściwości bakteriobójcze.

„Przeciw” lanego marmuru hydraulika

Jednak nie tylko pozytywne cechy zastrzyku marmurowe wanny. Wadami takich produktów są również dostępne.

1. Troska o takich produktach, oczywiście, jest prosta. Jednak musimy pamiętać, że detergenty ścieranie nie może być używany do czyszczenia wyrobów sanitarnych z lanego marmuru. Ponadto niedopuszczalne stosowanie niektórych rodzajów chemii gospodarczej.

2. Produkty z lanego marmuru nie powinny mieć zbyt długiego kontaktu z wodą. Jeśli nie jesteś na tyle długo, aby spuścić wodę, sole zawarte w nim zostaną pozostawione na dnie plam kąpieli, z którego będzie bardzo trudno się pozbyć.

3. zdecydowanie przeciwwskazany do kąpieli doświadczenie udary siłę. Nawet sporadyczne butelka z kropli wody toaletowej może spowodować wystarczająco duży dekolt. Problemem nie jest śmiertelne, wszystkie rozwiązany, ale wymagałoby to poważny przywrócenie że jest wart dużo pieniędzy, zabiera dużo czasu i wymaga dużo nerwów.

4. Wyroby sanitarne z lanego marmuru są bardzo drogie, co czyni je dostępnymi tylko dla pewnych grup ludności.

akceptacja konsumentów

wyroby sanitarne wykonane z materiałów kompozytowych, czy to wc, umywalka lub wanna z lanego marmuru, opinie są mieszane, ale większość klientów są zadowoleni z dokonanego wyboru.

Niektóre bardzo dobre opinie o produktach w kategoriach tego, co kąpiel jest ciepły, antypoślizgowa, łatwa w utrzymaniu dla niej, ona nie jest „boom”. Niektórzy klienci zgłaszali, że za kilka lat już używać zlewu z tego samego materiału. A ponieważ troska umywalka nie powoduje żadnych trudności (to jest łatwo zmyć nawet po „mural” długopis) na produkcie nie wydaje żadnych wad, i wyglądają „jak nowy”, kąpiel z lanego marmuru został zakupiony bez dalszego wahania.

Ktoś niezadowolony z tym, że kąpiel ogrzewa się przez dłuższy czas, to może zostać porysowane przylega brudu i pyłu.

Wraz z produktami zagranicznymi producentami, szerokiej i popytu krajowego kąpieli produkcji.

Sanitarny Spółka „Aesthete”

Marka wszedł na rynek rosyjski elitarnego kanalizacji nie tak dawno temu. Główną specjalizacją firmy – produkty z lanego marmuru. Wszystkie produkty są certyfikowane, jest gwarantowana. Wanny z lanego marmuru „Esthet” wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska charakteryzują się wysoką jakością i wysokich parametrach wytrzymałościowych. odporne na zdecydowanej większości barwników kąpiel. Na wytwarzanie nowoczesnych urządzeń high-tech. produkty wykończeniowe wykonane są z zachowaniem wszelkich zasad ergonomii. Ponadto producent może sprawić, że kąpiel malowane w dowolnym kolorze palety.

"Astra" Brand

Kąpiel z lanego marmuru, „Astra” jest produkowany w Rosji. naturalne materiały użyte do produkcji. Idealne powierzchnie gładkie wyroby odporne na ścieranie, charakteryzuje się wyższymi wskaźnikami wytrzymałości mechanicznej. Wanny „Astra” obojętny na czynniki chemiczne czyszczenie, odporne na wysokie temperatury (aż do + 180 ° C). Pojawiały się zadrapania i wióry mogą być usunięte w domu.

Wanny TM „ASTRA” może być dostarczana jako standardu i dyszami Whirlpool i ekranu. Wysoka jakość produktów jest potwierdzona certyfikatami.

Kąpiel z lanego marmuru, który komentuje nie pozostawiają wątpliwości, o nienagannej jakości, elegancji i bezpieczeństwa, jest to produkt godny do dekoracji każdego domu.