422 Shares 9518 views

Ubierz się na podłogę z długimi rękawami – kategoria Temat musi mieć żadnego ubrania

Powietrze lub obcisłe kształt, ozdobione Baskowie czy wykonany w stylu muzułmańskim płaszcz, właściwie dopasowanej sukni na podłogę z długimi rękawami może stać klejnoty żadnej kobiecej szafie. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak wybrać model, w zależności od cech postaci i sezonu.


Tak różne sukienka

Dawno już minęły czasy, kiedy sukienka na podłodze z długimi rękawami były przedmiotem wyłącznej lub demi zimowej garderoby. Dzięki wysiłkom projektantów i stylistów, ten strój jest całkiem udany i jest wliczone w wiosenno-letnim i jesienno-zimowych kolekcji. Sekretem takiej uniwersalnej rzeczy, oczywiście, leży w stylu, jak również w eksperymentach z tkanin i palety kolorów.

Styl sukienki maxi, jak inaczej można nazwać sukienka na podłodze, długi rękaw w dużej mierze ze względu na sezon. Tak więc, dla opcji letnich projektanci wolą używać modeli powietrznych, powstających na każdym etapie jego właściciela. W gorącym sezonie są idealne fantazja średniowiecznych strojach ludowych, muzułmański płaszcz czy sukienka starożytnego greckiego stylu. Chłodnicy styliści pogoda polecam spojrzeć na modele, chude ciało jak ulał, o masywnej góry lub sukienki w klasycznym stylu nawiązującym chwalebnych 60s. Wariacje na ten temat dużo, my musimy tylko ustalić swój własny typ ciała i wybrać swój styl maxi sukienka z długimi rękawami.

Tkaniny użyte do szycia tego artykułu odzieży, także różnić. To, jak są one spowodowane sezonowością strój i styl, który preferuje się ubrać śliczną damę. Tak więc, do letnich sukienek do podłogi w stylu romantycznym zaleca się stosowanie powietrza lub delikatnego jedwabiu szyfonu. A dla fanów dziewczęta-boho styl będzie idealną bieliznę opcji i bawełny.

Z palety kolorów sytuacji jest o wiele prostsze. Dla modeli z ciepłych porach projektanci zalecamy używanie miękkich pastelowe kolory, zimno – spojrzeć na zimnej ciemnej palety. Jednakże, należy jednak zauważyć, że ubiera się w rękawach podłogi do nadgarstka w kierunku „chic” różnych stylów śmiało odrzucić tę rekomendację. To tu piękna dama może grać z odcieni na granicy złego smaku i stylu.

Cokolwiek to było, ale sukienka na podłodze z długimi rękawami może stać się podstawowe elementy garderoby tylko do tego stopnia, że fashionistka poprawnie łączy je z innymi ubrania i akcesoria.

podstawowe zestawy

Otwórz sukienka na podłodze dużo łatwiej umieścić w opakowaniu, zamiast ich wariantów z długimi rękawami.

Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to model z rękawami do nadgarstka jest elementem podstawowym, który jest zbudowany wokół obrazu. I to jest jej styl, tkanina i paleta determinuje dalsze pozyskiwanie obrazu.

Np fuksja maxi dress prostym kroju, sylwetkę ciała, jak ulał. Połączyć je z najlepszych butów ze złotej barwy, sprzęgła i bzu naszyjnik pięty szpilka. Zestaw ten jest idealny na wyjście.

Na lato pory idealny strój do podłogi szyfon kwiatowy jasnym nadrukiem. Suplement może ona płaska podeszwa sandały lub kliny i worek luzem.

Na jasnym soczystych jesienią Ciekawą opcją byłoby połączenie bagno kolorze maxi sukienka z kapturem, cienkim skórzanym pasem, szorstki, prawie wojskowych butach i strój w tonacji plecaku.

Nie trzeba dodawać, że jest to tylko połączenie trzech opcji, które można rozwinąć w oparciu o własnej wizji piękna.