267 Shares 2744 views

Korale – to … Coral ziemny: obraz, cena

Badania naukowe pokazują, że naturalny koral jest jednym z najstarszych materiałów jubilerskich. Dowodem na to są słynne koraliki materiału znalezionego w Vildsheyer jaskini w Niemczech. Według ustaleń naukowców, istniały one 35-10 tys. Pne. e., wazon, który został wykonany przez Sumerów i ozdobione koralami, wiek ma około 5 tys. lat. Te naturalne formacje w dawnych czasach były nie mniej wartościowe niż pereł, a uosobionym symbol szczęścia i nieśmiertelności.

Offshore prezent dla mężczyzny

Korale – a kolonie coelenterate szkielety organizmów morskich o grubość 1-1,5 mm. Te piękne formacje naturalne obejmują stałe kalcyt lub aragonit, ich recykling wody słonej, co bezkręgowców polipów. Można również powiedzieć, że korale – morze kwiatów, chociaż, w przeciwieństwie do lądowych kwiatów, rosną bardzo powoli, wzrasta o około 75 mm rocznie. W większości przypadków nie mają czasu, aby rozwijać się, więc, że przyczyną jest zanieczyszczone środowisko. Jest to niepokojące dzwon dla mieszkańców morza, jak również dla ludzi, bo korale – nie tylko ozdoba, to jest elementem, który ma niesamowite właściwości lecznicze.

kolor

Korale są uderzające w ich ogromnej palety. Ich barwa zależy bezpośrednio od światła, jak również zanieczyszczenia i substancje organiczne, pochłoniętej podczas wzrostu. Człowiek zmiana koralowy odcień nie może. Ale niektórzy jubilerzy mogą uczynić go bardziej nasycone i żywe niż uszlachetnia naturalne korale, nie naruszając przy tym ich jakość i trwałość. W naturze, w chwili obecnej istnieje około 2500 gatunków korali mieć około 350 odcieni. Wyróżniamy podstawowe kolory, które są nieodłączne w cud morskiego.

  1. Czerwony koral, który nazywany jest „bycza krew” lub „oksblad”.
  2. Perłowa ( „anioł skóra”), który jest uważany za najbardziej wartościowe.
  3. Niebieskie i żółte korale są najbardziej rzadkie kolory i są znane jako „Accor”.
  4. Biały koral służy dzisiaj do tworzenia biżuterii. Zawsze był bardzo popularny wśród rosyjskich kobiet. W 20 wieku zaczął cieszyć się ogromne zapotrzebowanie wśród mieszkańców Europy Wschodniej. Nie ma do tej pory biały koral może uratować sporą popularność. Do głównych rodzajów kwiatów morskich odnosi gorgonarievaya gamę 6-ray.
  5. Koralowych białe i różowe i różowy kolor powstaje na głębokości około 200 metrów. I otrzymała nazwę „korale głębinowe”.
  6. Czarny koral – jest to jeden z najdroższych materiałów, które nazywa się „Akabar.”

tereny górnicze

Korale rosną w wodach Australii, Japonii, Archipelagu Malajskiego, na Tajwanie, w morzach śródziemnomorskich i czerwone, u wybrzeży Sardynii, Algierii, Turcji, na Wyspach Kanaryjskich w Zatoce Biskajskiej. Uważa się, że im bardziej rosną, dzięki czemu są bardziej cenne i rzadkie.

Właściwości lecznicze korala

Stwierdzono, że kwiat marynarka ma właściwości lecznicze, ponieważ poprawia krążenie krwi i pamięć, przyspiesza przemianę materii, a może w leczeniu różnych chorób. Ponadto, koral jako naszyjnik lub koralików może poprawić cerę jasną skórę i rozjaśnić nastrój swojego właściciela.

właściwości magiczne

W starożytnej Grecji wierzono, że korale przyznawane są długie i szczęśliwe życie. W Europie były symbolem czystości. Meksykańska Indianie twierdzą, że nadal nosi te perełki odjeżdża z ludzkich złych duchów, które również powodują gorączkę.

Eksperci są podzieleni korale, zdjęć, które można zobaczyć w tym artykule, poprzez Płeć: biały – to kobiecy i męski – czerwony. Twierdzą oni, że dziewczynka ma na sobie czerwony koral – to bardzo niebezpieczny pomysł, ponieważ kamień daje swojemu właścicielowi cechy charakteru, które są nieodłączne w kamiennej podłodze, innymi słowy – aby człowiek kobiece i vice versa. Również mineralna od swojego właściciela produkuje absurd, zmienność nastrojów, awanturnictwo, dlatego zawsze nosić takich produktów nie jest zalecane.

Najlepszy czas, aby je nosić – okres rosnącego Księżyca. Czas najbardziej niebezpieczne – księżyc w pełni, gdy korale powinny odbywać się co najmniej 10 minut pod bieżącą wodą, a następnie umieścić w polu lub polu przed nowiu i nie może być usunięty.

Astrologowie wierzą, że te minerały mogą nosić żadnych znaków zodiaku, wyjątkami są kraby i lwy. Są one szczególnie przydatne Koziorożec.

Koralowca dekoracji

Te kamienie są bardzo popularne w postaci wkładek w różnych biżuterii. Najbardziej znanym z nich są uważane ozdoby koralikami. Jeśli nawet tylko dotknąć takiego akcesorium, można poczuć istotę oceanu, która wzrosła kamień.

Jest doskonale łączyć ze złota i srebra, podkreślając jednocześnie doskonałą pracę właściwy jubilera. Dlatego dar biżuterię z kwiatem morza jest oznaką dobrego smaku, szczególnie jeśli praca została wykonana na zamówienie.

Każdego dnia, świat mody zmienia swoje zasady na biżuterię, choć stylowy naszyjnik z elementami koralowych zawsze będzie to stosowne, wraz z kolorowym stroju. Do tej pory coraz bardziej popularny wśród innych bogatych i pięknych kolorach kamieni stać klejnotów z koralowców. fashionistki wyglądają szczególnie przyciąga bransoletki z nich, są one dostosowane do różnych obrazów sprawiają, że jego posiadacz bardziej romantyczne, kobiece i tajemnicze. Oprócz wizualnej atrakcyjności minerału, zyskasz także silny amulet jest w stanie uchronić się przed negatywności.

Jeśli weźmiemy pod uwagę sytuację, w jakim taka ozdoba nadaje się najlepiej ze wszystkich, to jest wtedy, gdy dusza jest niespokojna i znaleźć jakiś smutny dla Ciebie. W tym przypadku, nie chcesz przedłużyć swoją przeciwności do innych. W tym przypadku, biały koral staje dyskretny ukryć swój zły nastrój, wszystko będzie dobrze i będzie dobrze. Jednocześnie nie da się żadnych połączeń, jak deklarują, że nie zostały zakłócone.

koszt

Mówiąc o cenie produkcji, warto zauważyć, że są one zróżnicowane. Niewielki pierścień koral będzie kosztować około $ 5-8, i wspaniały, dobrze wykonany wisiorek jest w cenie $ 150. Tutaj wszystko zależy od pracy kapitana i jakości produkowanych koralowców.