294 Shares 8985 views

Choreograf Alla Sigalova: wysokość i masa, biografia, życie osobiste

Będąc Czczony Artysta Rosji, zdobyła „Złotą Maskę”. Działalność tej ogromnej i wieloaspektowy kobiety. W 2007 roku stał się stałym członkiem jury, które oceniało uczestników „Tańca z gwiazdami”.

kariera

Biografia Alla Sigalova zaczyna się z faktem, że urodziła się w dniu 28 lutego 1959 roku w Stalingradzie. lata dzieciństwa spędził w jednym z domów Leningradu. Jest stolicą kultury Rosji Sigalova Alla Mihaylovna rozważyć swoją ojczyznę.

Kiełki miłość do sztuki wzrosła w jej sercu i jest już widoczne we wczesnym dzieciństwie. Będąc świadomą rodzinę i drzewo genealogiczne uczeń zstępnym, który stał u początków artysty Somov, otrzymała doskonałe wykształcenie, które stały się podstawą do opracowania pięknej i wzniosłej duszy. Biografia Alla Sigalova wskazuje, że dobrym przykładem taniec był dla jej matki, profesjonalny tancerz. To miłe, gdy istnieje takie bliskie i doświadczonym mentorem. Zajęło z niego przykład Alla Sigalova.

Narodowość (jej żydowskie korzenie) sprawiło, że tak samo jak większość moich rodaków – dał silny intelekt i wielkie talenty. Dziewczyna po matkę do świata piękna.

Od szóstego roku życia, przyszłość choreograf żył tylko jedną matkę. Ojciec, pianista z zawodu, opuścił rodzinę. Do tego momentu, będąc blisko, człowiek jeszcze udało się dać dziewczynie miłość do muzyki.

W rezultacie, w ciągu lat Sigalova Alla Mihaylovna stać się wybitnym choreografem. Środowisko kształtuje świadomość. Ale gdzie jest zakończony zaledwie wpływ środowiska i rozpoczął proces wyboru osoby świadome swojego losu? Bardzo wcześnie zaczęła marzyć o tym, jak dostać się do Szkoły Vaganova, widział wolę zaangażowania się w jego murach. Od pierwszej chwili, że nie został przyjęty do szkoły, ale ręce nie spadnie, a ostatecznie przyjął.

Ścieżka kreatywności

Ponieważ jej rodzice byli dość dobrze znany w środowisku twórczym ludziom mogłoby liczyć na ich wsparcie i komunikacji. patronatem został dostarczony, w wyniku rejestracji Ala. W przyszłości okaże się, że naprawdę zasługuje na tę szansę.

1978 – rok wydania tancerzy z Akademii Baletowej. Vaganovoy Agrippiny. Życie nadal doświadczać i odpuszczanie Alla: jest ona poważnie ranny podczas treningu. Profesjonalny balet musiał opuścić porów. Przez siedem miesięcy musiała dbać o siebie i pozwolić organizmowi odzyskać z szoku. Paraliż częściowo sparaliżowany jej kończyny. Walcz jako psychicznego i fizycznego, to zabrał z jej roku.

Ta kobieta nie jest jednym z tych, którzy chcą zrezygnować i poddać. Ona dzielnie pokonali spowodowane jego problemów. Po opuszczeniu Petersburg, odkryła Moskwa – miasto wielkich możliwości.

drugi edukacja

Stanęła na progu nowego życia. Pragnących poszerzyć swoją wiedzę i doskonalić stała student wydziału reżyserii, raz w GITIS. Study on trwał do 1983 roku.

Od pierwszego edukacja nie została podjęta pochopnie i nauczyli się radzić sobie z trudnościami napotykanymi przez wszystkich jej problem Alla w tym czasie zdecyduje się świecić. Ma to znaczenie w życiu i mogą przekazać swoją wiedzę innym.

Alla nadal pracuje jako nauczyciel w GITIS. W jej umyśle coraz bardziej rozpala pragnienie, aby wrócić do baletu, dla których została ona tańczy opcjonalne. Jej prace pojawiają się nowe spektakle, które wkłada jej umysł utalentowany jako reżyser i choreograf. 1987-1989 roku poświęcił sztuce tańca w teatrze „Satyricon”.

prywatna sprawa

1989-1999 roku poświęca zarządzanie osobistym studio. Teraz ona jest – Kierownik siebie i swojej działalności. Tutaj można odchylić w sensie fantazji i być innowacyjne.

Z jej lekką rękę w Rosji istnieją „taniec współczesny” zjawisko nie były znane. To ona przynosi do domu taniec współczesny. To jest serwowane podczas teatru tańca, nie jest ideą sztuki performance.

Istnienie zebranego jej grupy tanecznej nie trwała długo. Podczas gdy gospodarka przeżywa nie najlepsze czasy, tak że perspektywy rozwoju niemal nie było. W roku 1995 został przyćmiony przez kryzys dla grupy. Oni stoicyzmem trzymać do 1999 roku, znajdując czas i energię dla spektakli teatralnych okresowych. 1998 spółka specjalizująca się w produkcji w Japonii, a następnie zniknął całkowicie.

Droga do telewizora

Kobieta zdobyła cenne doświadczenie w prowadzeniu swojego zespołu, ale sobie sprawę, że nie było jej elementem, i to lepiej poszukać innego miejsca w życiu. Potem jej usługi w zakresie organizacji popularnych piosenkarzy pokoi dostępnych na platformie scenicznej. Następujące strony wprowadzają życie do swojego biura, gdzie był szefem wydziału edukacji plastycznej, która była częścią Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

2007 jest rokiem transfery w jego zatrudnienia, pracownik w telewizji. Pierwsze pokazy w telewizji były „Taniec z gwiazdami”. Kamera kocha Alla, ponieważ jest uroczy i profesjonalny. Widzowie będą go uczyć, producenci zaproszone na ławce w projekcie „Taniec na parkiecie.”

Atmosferę rafinowany atmosferze związane ze sztuką balnikov. Teraz, ten uroczy kobieta może nauczyć się w najbardziej odległym zakątku Rosji. Jej głos brzmi na stacji poświęconej kulturze. Tam prowadzi audycje radiowe o sztuce tańca. Innym miłym dodatkiem, który przyniósł th 2008 – nagroda „Złota Maska”, który odbiera jako autor jasnej pracy choreograficznej wykonywanej w ramach programu koncertowego, fabuła, która poświęcona była piękna Carmen.

życie osobiste

Shattered życie osobiste Alla Sigalova, gdy w maju 2010 roku, straciła męża. Miał 53 lat. Alla Sigalova mąż był poważnie chory, z którego później zmarł.

Był szefem Teatru Dramatycznego, nazwany Puszkina. Życie osobiste Alla Sigalova, który dzieli się z kobietą Roman Kozak był zadowolony długie 16 lat. Były to dobre lata. Są do dziś utrzymuje serca Alla Sigalova. Dzieci – Anna (z pierwszego małżeństwa męża) i Michaela (wspólne dziecko) – były wychowywane w atmosferze miłości i zrozumienia. Moi rodzice radzili dobrze, byliśmy blisko duchowo. Wspólne interesy są Roman i Alla Sigalova.

Dzieci były kochane, ale nie tylko oni wzięli parę myśli. Ukochany mąż nazywa się odgrywać rolę w swojej sztuce, ponownie utworzone na podstawie powieści „Jan”, napisanym Andreem Platonovym. Dzięki niej człowiek spotkał się z Alla sztuki dramatycznej. Ręka w miłośników ręcznych poszedł do pracy i kreatywności w Moskiewskiej Szkole Sztuki Teatralnej.

Kiedy Roman zmarł, jego kochająca żona przyniósł bieg aż do ostatniego punktu. Wraz z absolwentów grali dyplomowej inscenizacji „Giselle lub oszukać narzeczonej”.

Alla dziedziczka udał się na ścieżce kreatywności. Jej elementem – projektowanie wnętrz. Mamy już choreografa wnuk Fedor.

Wiecznie młody i piękny

Powiedzieć, że ta kobieta jest piękna, nie mówiąc nic. Uroczo wygląda Alla Sigalova. Wzrostu, a jego waga spełnia wszystkie międzynarodowe standardy urody. Ona jest szczupła i zgrabna. Jego wysokość wynosi 167 cm, waga 50-55 kg. Natychmiast oczywiste, że aktywne życie doprowadziło Alla Sigalova. Wzrost i wagę, mimo upływu czasu, byli w świetnych proporcjach. A wszystko to w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami i piękne włosy.

Patrząc na nią przypadkowo zadaje pytanie: „Jak stary Alla Sigalova ten niewiędnącego gwiazda, oświetlając świat piękna”. Zgodnie z prostej kalkulacji, możemy go zdefiniować. 57 lat zdobi świat Alla Sigalova. Wzrost i waga z niewielu pań w jej wieku są tak imponujące.

Jak ona to zrobiła?

Najważniejsza jakość choreografa znajdzie miłość życia. Tak jak stare Alla Sigalova, jak widzieliśmy, to nie ma znaczenia. Liczy się to, co jest w moim sercu. A ta kobieta jest po prostu niesamowite. Prosta sekret zdrowia i urody gotowy do przepisywania Alla Sigalova. Wzrostu, a jego waga są w idealnym stanie, nie tyle ze względu na nowomodny diety jako dokładne kalorii spożywanych potraw vyschityvaniyu.

Jest to bez wątpienia powiedzieć, że nie każda kobieta w trzydziestu lat nie są w stanie wyglądać tak dobrze. Jest coś do dążyć. Najważniejszą rzeczą, aby dowiedzieć się, – problemy pojawiają się i znikają, po prostu trzeba przejść, chociaż czasami nie jest łatwym zadaniem. Ale życie musi toczyć się dalej, a na miły jutro, aby zobaczyć jego oślepiające słońce, trzeba przetrwać obecną burzę. Ta krucha i delikatna z wyglądu kobieta cudem, dzięki pręta wewnętrznego, który nie jest uszkodzony, nie złom, udało.

Tajemnica uroku utalentowanej kobiety

Piękni ludzie nie co dnyuyut i spędzić noc w klubie fitness. Oczywiście, to samo w sobie nie jest złe, ale nie warto niczego bez iskry w oczach, nie ma światła w duszy i wiara w lepszy serca. Taki jest prosty sekret szczęścia i długowieczności. Należy zapomnieć o użalania się nad sobą, nie dostać depresji, tylko trzeba cieszyć się życiem. Jeśli chcesz otrzymywać każdego dnia przyjemność, no nie ma zakazu. Wszystko to – te zasady życia naszej bohaterki.

Jak dowiedzieliśmy się z jej biografii, choreograf przez wiele, a nie łatwe i nie było to łatwy sposób na sukces. Ale to może być świetnym przykładem odwagi i woli, aby wygrać. Ona zawsze żyli na co dzień jako ostatni, leżącymi na maksym i nie boi się niczego.