673 Shares 1324 views

róża choroby. I wiesz, co to jest?

Bardzo dziwne, na pierwszy rzut oka, nazwa nie jest znana wielu chorób „Mug” nie jest tak zabawne jest postrzegana raz trzeba go zmierzyć. róża choroba – bardzo poważna choroba. Co to jest?


Róża choroby zakaźne – choroby skóry, w których pojawia się surowiczego, serosanguineous proces zapalny towarzyszy gorączka, ogólne zanieczyszczenie organizmu. Choroba często przyjmuje postać przewlekłą.

Dlatego może być osobą? Są przyczynową paciorkowce (grupa A), które mają dość skomplikowaną konstrukcję antygenów, enzymów i toksyn. Źródłem zakażenia mogą być chorzy, niosąc infekcji Strep, i „zdrowy” nosicielami bakterii. Mechanizm infekcji jest bardzo prosta. róża chorobie przenoszonej przez kropelki rozpylone w powietrzu lub w kontakcie z pacjentem. Takie uszkodzenie skóry ludzkiej uczciwości, nosa i narządów płciowych, jak pęknięcia, rany, pieluszkowe są otwarte „drzwi”, aby przejść do zakażenia innej osobie, a prawdopodobieństwo złapać jest bardzo wysoka to poważna choroba, jak róży. Choroba jest łatwo dostrzegalne zwłaszcza skrupułów, zaniedbany ludzi. Niektórzy z nas już nie ma predyspozycje do choroby. Odnosi się to zwłaszcza do żeńskiej połowy ludzkości. Ludzie którzy są chorzy lub chorych migdałków, a nawet więcej, w postaci przewlekłej (choroba ta odnosi się również do infekcji paciorkowcami), szanse róży zamawiających zwiększone pięć do sześciu razy.

Róża może dotyczyć dowolnej części ciała. Co predysponuje, na przykład, do wyglądu róży twarzy? Że choroby jamy ustnej, układu oddechowego, zębów (próchnicę). W przypadku lymphovenous awarii, grzybica stóp, obrzęk, zaburzenia troficzne choroby kończyn powstaje róża i klatki piersiowej. Szczególnie odpowiednie miejsce na ogniska choroby – blizny pooperacyjne, szwów. Również choroba róża może być spowodowane przez nadużywania sterydów. To nie jest nieszkodliwe narzędzie.

Jak można określić, że jesteś chory z róży? Początkowe objawy choroby – wysoka gorączka, dreszcze, silny ból głowy, osłabienie i bóle ciała – jego stawy i mięśnie. W cięższych przypadkach, ewentualne nudności, majaczenia i drgawki. Jakiś czas po wystąpieniu choroby w organizmie w niektórych obszarach skóry nieprzyjemne pieczenie, pełnia, świąd. Później w tym rozdziale pojawia się zaczerwienienie i obrzęk.

W środku tej choroby u ludzi zaczyna się gorączka, delirium, stan narządów wewnętrznych może zostać poważnie osłabiona. Istnieje stłumione kołatanie serca, niedociśnienie, tachykardia, objawy oponowe. Zazwyczaj proces chorobowy został opóźniony przez tydzień. Następnie temperaturę ciała zaczyna spadać, obrzęk i zaczerwienienie skóry zmniejsza się, a ciało łuszcząca się skorupy. Choroba nie zna granic wiekowych. Na szczęście u dzieci jest rzadkością lub łatwo i bezpiecznie transportować. Starsi ludzie, wręcz przeciwnie, trwa dłużej i jest bardziej poważne powikłania.

Teraz konieczne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób choroba jest traktowana różycy. Jest to możliwe, ponieważ w warunkach ambulatoryjnych i hospitalizacji. W zależności od stopnia skomplikowania sytuacji przy użyciu przyczynowego leczenia miejscowego.

Dla szybkiego usuwania efektów końcowej i przeszkód przechodzenia do postaci przewlekłej choroby fizyczne stosowane metody leczenia. Ten promieniowaniem ultrafioletowym, ozokeryt, UHF, wosk i wiele innych.

W celu uniknięcia różycy chorobowych, konieczne jest ścisłe przestrzeganie czystości, monitorować stan skóry i do ran i złamań leczonych ze szczególną starannością, traktując je ze specjalnym roztworem dekontaminacji, wtedy nie będą się obawiać, że będzie kiedykolwiek się z nim zmierzyć poważna choroba.