148 Shares 6467 views

Klopsiki z indyka przepis i zalecenia:

Wszyscy wiemy, jak przydatne mięsa. Zawiera wiele witamin i minerałów, a jego główną zaletą jest białko. Produkty mięsne można gotować lub smażyć, gotowane na parze lub pieczone. Wszystko zależy od tego, na jakiej okazji i dla kogo potrawa jest gotowa.

Jednym z najbardziej niezwykłych i smaczne produkty mięsne są klopsiki z indyka. Mówi się, że mięso z tego ptaka jest bardzo delikatne i chude. Jest idealny dla żywności dla niemowląt lub dla osób, które przylegają do określonej diety. Rozważmy przepis, jak gotować klopsiki z indyka z sosem.

Wybór preparatu i mięsa mielonego

Przed przejściem bezpośrednio do preparatu, należy wybrać odpowiednie składniki składników. Wolą tylko lodowej drobiu, jak ptak, mrożone może być przechowywany przez długi czas i traci swoje korzystne właściwości.

Spróbuj do zakupu produktów mięsnych tylko z zaufanych producentów, pożądane jest w wyspecjalizowanych pawilonów. Zadbaj, że ptak nie jest nieprzyjemny zapach, a skóra tusza była świeża i różowa.

Do przygotowania nadzienia należy oddzielić od mięsa i kości szlifować w młynku do mięsa. Następnie należy udać posiekaną cebulę i umieścić produkt w mięsie. Oczyścić pół bochenka razowego chleba i namoczyć w mleku. Następnie naciśnij masa wypadkowa i umieścić go do farszu. Doprawić solą i dodać swoje ulubione przyprawy. Aby danie okazało się soczyste i elastyczny, trzepaczka jedno jajko i wymieszać z mięsem.

Dokładnie ugniatają masę, i tworzą małe kulki. Następnie można przystąpić do natychmiastowego przygotowania, lub zamrozić klopsiki z indyka.

Jeśli wybierzesz drugą opcję, można zrobić posiłek w dowolnym momencie. Mrożone mięso mielone jest przechowywany przez dłuższy czas.

W takim przypadku, jeśli użytkownik nie chce zadzierać z mięsa, można kupić gotową mielonego indyka.

sos gotowanie

Turcja klopsiki w sosie własnym implikują wcześniej przygotowuje zasmażkę. Za to trzeba będzie koncentrat pomidorowy lub ketchup i kwaśną śmietaną lub majonezem. Dobór komponentów składników całkowicie zależy od tego, kto będzie przygotowany do naczynia. Jeśli robisz to dla dzieci, a następnie dać pierwszeństwo krem pomidorowy, ketchup i majonez jako zawiera dużą ilość konserwantów i nie jest bardzo użyteczne substancje.

Umieścić mieszaninę pomidorowy w misce i dodać biały sos. Dokładnie wymieszać sos, dodać zioła do smaku solą. Jeśli sos okazało się zbyt gruba, rozcieńczyć niewielką ilością wrzącej wody.

Przygotowanie produktu

Gdy zostanie utworzony klopsiki i sos jest gotowy, umieścić klopsiki i smażyć na patelni przez kilka minut. Gdy mięso jest pokryta złoty kolor, wlać perełek sos przygotowany i gotować na wolnym ogniu przez około dwadzieścia minut w pokrywie.

Po tym, trzeba otworzyć garnek i gotować klopsiki z indyka na kolejne pięć minut.

Dalsze produkt może być rozłożone na talerzu i podawać. Doskonała ozdoba do tego dania będzie ziemniaki w każdej postaci, makaronu lub płatków.

wniosek

Spróbuj gotować klopsiki z indyka, a Twój dom gotowanie encyklopedia być uzupełnione przez inne receptury. Danie okazuje się bardzo kruche, soczyste i smaczne. Można go przygotować na obiad jako danie główne lub na kolację. Można również stosować ten produkt na świąteczny stół świąteczny dla każdego przypadku.

Czy Twoje domowe, przyjaciół i gości, oczywiście, z pewnością docenią wysiłek i pracę. Bon appetit!