297 Shares 4351 views

Co do rozważenia, jeśli zdecydujesz się uszyć sukienkę z szyfonu

Mimo że na rynku istnieje ogromna gama tkanin i wzory są nadal w modzie i cen materiałów naturalnych. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do letnich sukienek. Do nowego sezonu na plaży byłoby miło zrobić sukienkę z szyfonu lub jedwabiu. Te naturalne materiały i jasne, co pomaga utrzymać optymalną równowagę temperatury. Krótka sukienka z szyfonu do szycia, która jest zarówno w studiu i na własną rękę, po prostu idealne na upalne dni. Zanim jednak dostać się do pracy, warto rozważyć kilka ważnych punktów.

Pierwszy z nich – naturalne tkaniny. Należy pamiętać, że ten szyfon zawiera tylko naturalne włókna jedwabiu, ciasno skręcone. Gwarantuje to przejrzystość tkanek. Na rynku oferowane są często materiały z poliamidu lub poliestru: są tanie, mają bogatą paletę kolorów, łatwe w obróbce. W opinii fachowców, takich jak tkaniny syntetyczne oddycha dobrze. Jednak materiałem naturalnym i jego właściwości chłodzące nie przebije osiągnięcia przemysłu tekstylnego. Dlatego zalecamy, aby uszyć sukienkę z szyfonu – ściereczki bez dodatków. Taki materiał w przetwarzaniu bardziej kosztowne i skomplikowane, ale efekt jest tego wart. Dla tych panów nie jest trudny do szycia większość z szyfonu, nawet ręcznie. Mianowicie, metoda ta jest zalecana do leczenia tej tkanki. Fakt, że z szyfonu – niezwykle cienkiej tkaniny. Szycie na maszynie wymaga, oprócz starannego strojenia i selekcji wykonanych z przędzy szwów poprzez umieszczenie papieru pod stopką. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych kłęby i zespołów. Ale własnymi rękami uszyć sukienkę z szyfonu może być tak, kozy i innych niewidzialnego ściegu. Pull up na owerlokowych krawędzi na tej tkaniny jest dość trudne. Wszakże sam materiał jest tak cienki i delikatny, że każdy wątek i wielokrotne nakłucia naruszyć jego strukturę. Wynikiem jest montaż, łączniki, krawędź niewyraźny i zaniedbany spreparowany. Czasami jest to możliwe przy użyciu bardzo cienkiej igły, starannie dobrane przędze i szerokości ściegu, który jest prowadzony szwy, ale to nie obsłużyć każdą maszynę.

Jakie inne problemy mogą napotkać kochankę, który zdecydował się na sukienkę z szyfonu siebie? Tkanina w tym trudnym cięcia. Ona i stara się przesunąć ze stołu, to nie jest łatwe do kopiowania modelu ze wszystkimi szczegółami. Szybko posypały, więc krawędź trybun natychmiast po procesie cięcia. W celu dokonania sukienkę czy bluzkę z szyfonu, lepiej jest użyć sznura lub podobny szew. Pozwoli to na ukrycie kruszenia krawędzi wewnętrznej. W rezultacie, rzutki i szwy nie będzie rozpraszać. Z tego tkanka jest najlepszy uzyskany wielowarstwowa, nanoszone model. Małe elementy będą praktycznie niewidoczne. Pętla zwykle zrobić powietrza lub rulikovye. Ale wygląda na wielkie serwety, falbany, falbany. Ponieważ tkanina jest cienka i przezroczysta, zazwyczaj sukienka lub umieścić na podkładce lub w szczególnym przypadku. Jednakże, jeśli szyte warstwowego modelu, to może nie być konieczne. Ponadto okładzina musi być wykonana z naturalnych tkanin, lub piękno i godność szyfonu zostaną utracone, jeśli ciało jest ciasno sztuczny materiał.