301 Shares 1027 views

Standardowy rozmiar plastikowej karty

Ponieważ w plastikowych kartonach produkowanych jest wiele różnych akcesoriów, starają się tak, aby ich rozmiary były takie same, a więc były odpowiednie do jakichkolwiek potrzeb. Oznacza to, że zarówno karta standardowa, jak i karta rabatowa, a nawet wydana przez bank mają stosunkowo podobne parametry. Standardowy rozmiar plastikowej karty jest ustalony przez ISO 7810. Dzięki temu wszystkie karty wydane przez absolutnie dowolny bank mogą być swobodnie wykorzystywane we wszystkich bankomatach.


Karty bankowe

Rozmiar plastikowej karty, takiej samej dla wszystkich banków, nie pojawił się po prostu. Przede wszystkim te instytucje finansowe były zainteresowane uzyskaniem jak największej liczby użytkowników lub klientów, nawet jeśli tylko przez czas, w którym korzysta z bankomatu własnego banku. Od każdego klienta taka organizacja otrzymuje kopie dochód, wycofując prowizję bezpośrednio z konta osoby lub żądając odszkodowania za usługi od banku partnerskiego. Oznacza to, że wszystkie takie instytucje bardzo zainteresowały się ujednoliceniem tego parametru. Jednakże konieczne było określenie wymiarów tych środków płatniczych i konieczne było uwzględnienie nie tylko wygody banków, ale także komfortu użytkowania. W wyniku ciągłych badań wybrano pojedynczą kartę plastikową, której układ został zaproponowany wszystkim zainteresowanym organizacjom. Wybrane parametry nie pozwalają na utratę karty w dowolny sposób, zachowaj wygodę i użycie, a ponadto może powodować stosunkowo dużą reklamę lub inne informacje.

Oszustwa

Przez długi czas plastikowe karty są używane wyłącznie jako środek płatniczy, który zapewnia zdalny dostęp do konta właściciela. Jednak nieco później inne organizacje oceniły również wygodę korzystania z tego narzędzia i dostosowały je do własnych potrzeb. Ze względu na to, że główne prace mające na celu określenie optymalnych parametrów, jakie można wykorzystać do rozmiaru kart, były coraz częściej pojawiające się urządzenia z tworzyw sztucznych. W szczególności zaczęto je aktywnie używać jako przejścia do różnych fabryk, firm, przedsiębiorstw wszelkiego rodzaju własności, struktur rządowych i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, wszędzie, gdzie byłoby wygodne użycie kart plastikowych, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i komfortu.

Karty rabatowe

Wkrótce w sklepach, sieciach handlowych i innych różnych punktach sprzedaży zdały sobie sprawę z ich korzyści z korzystania z takich urządzeń. Rozmiar plastikowej karty w cm wynosi zaledwie 8,56 przy 5,398 za 0,076 mm, więc nabywca nie protestuje przeciwko jego dostawie, ponieważ nie obciąża ich i może dostarczyć dodatkowych premii, rabatów i innych korzyści dla dalszych zakupów w określonej sieci detalicznej. Uważa się, że w ten sposób sklepy przyciągają coraz więcej nabywców, ale to nie tylko. Ponieważ po zakupieniu wszystkich zakupów jest używana plastikowa karta tego typu, wszystkie informacje o nich są wysyłane na specjalny serwer. Tam jest już analizowane i składane do kierownictwa, które na jego podstawie może przewidzieć przybliżone koszty niektórych grup towarów, zaplanować ich zakup z góry iw ogóle zoptymalizować proces sprzedaży w jak największym stopniu, co będzie miało znaczny wpływ na zysk i umożliwi uzyskanie wysokiego dochodu przy porównywalnych kosztach, jeśli chodzi o Jest to możliwe.

Karty pamiątkowe

Między innymi małe rozmiary plastikowej karty (w calach to tylko 3,37 przy 2,13 przy 0,03) umożliwia nie tylko wygodny i wygodny transport z Tobą, ale także noszą dość duże (według standardów reklamowych) informacje . Do takich potrzeb plastikowe karty są używane przez różne firmy sprzedające lub upominające, produkując po prostu piękne karty lub jako dodatek do pamiątkowej pamięci lub jako pamiątkę, dość nowoczesną i niepowtarzalną, co jest bardzo cenione w niektórych społeczeństwach.

Wizytówki

Doceniają wygody i wielu bogatych lub potężnych ludzi, którzy zamawiają własne wizytówki na plastikowych kartach. Jednak wymiary kart plastikowych lub tekturowych mogą różnić się bardzo szeroko, w szerokości 0,13 mm, 0,06 mm i 0,08 mm grubości, ponieważ w tych granicach, w większości przypadków, Wydaj karty odpowiednie urządzenia, również standardowe. Posiadanie takiej wizytówki jest raczej prestiżowe, niemal natychmiast umożliwia określenie, czy nie status, a więc przynajmniej poziom dochodów osoby, która jest bardzo przydatna w niektórych kręgach. Wielkość stosowanej w ten sposób plastikowej karty może w ogóle być cokolwiek, ale jest to standard, który wytwarza wszystkie akcesoria, które są główną zachętą do tego samego, co wspomniane na początku artykułu o ujednoliceniu.

Karty identyfikacyjne

Wszystkie rodzaje dokumentów tożsamości, w tym licencje kierowcy, są często wydawane na tej samej zasadzie co konwencjonalne. Są one zupełnie różne od siebie, a standardowa wielkość plastikowej karty jest rzadko obserwowana. Tutaj zostało już zrobione specjalnie, aby nie, w razie potrzeby, mylić płatności z dowodem tożsamości (lub innym certyfikatem). Pomimo tego, wydane dokumenty wciąż mają przybliżone (na przykład 8,6 x 5,4 cm) rozmiary kart. Wśród nich jest wiele tworzyw sztucznych, ale nie jest to prawnie ustalone, co teoretycznie pozwala na produkowanie takich certyfikatów nawet na tekturze. Większość kierowców nadal preferuje opcje z tworzyw sztucznych, które trwają dłużej, i nie musisz martwić się bezpieczeństwem.

Wyniki

Ogólnie rzecz biorąc, w większości przypadków plastikowa karta tego typu lub innego jest spowodowana łatwą obsługą z punktu widzenia użytkownika, gdyż w przeciwnym razie takie wygodne narzędzie, które pozwala śledzić różne operacje, a nawet poruszać się (w opcji przekazywania lub tożsamości), nikt nie Używany. Należy zauważyć, że istnieje wiele różnych rodzajów przedsiębiorstw oferujących niestandardowe rozmiary kart, kart plastikowych, plastikowych lub innych materiałów potrzebnych do sprzedaży. Klienci takich organizacji to twórcy gier stołowych, które wymagają podobnych urządzeń z tworzyw sztucznych, różniących się od akceptowanych rozmiarów, różnych ekskluzywnych sklepów z pamiątkami, tych samych sieci handlowych i wielu innych firm, które chcą wyróżniać się na tle ogólnym.