694 Shares 2901 views

Babcine Sekrety: 9 lekcji na garderobę

Babka – to osoba, która można nauczyć o wiele więcej niż lekcji o tym, jak udekorować pokój.


Kupić, co możesz sobie pozwolić

Aby dokonać zakupów w ramach budżetu – to sekret babć, niezależnie od tego, czy chodzi o produkty mebli, żywności i odzieży. Zawsze można mieć coś pięknego, nawet jeśli nie jest to najdroższe, jeśli dbasz o niego z miłością.

Prawidłowo ustawić stół

Pomaga babcia nakryć do stołu – wielka odpowiedzialność dla każdego dziecka. Bardzo ważne jest, aby dobrze wyglądać tabela przed zebrać całą rodzinę i wszystkich gości. Jednak nie chodzi tylko o estetykę, jak nakryć do stołu, tworzyć podstawę dla dobrego czasu z ludźmi, których kochasz.

Stosować żyrandole

Dla pokoleń nasze babcie rodzinne obiady i kolacje odegrały ważną rolę, więc równie ważną rolę odgrywała i jadalnia. Dlatego nie zawsze miał powiesić piękny żyrandol. Wiele z nich nadal prawdopodobnie przetrwały żyrandol z babć, który teraz może wyglądać bardzo stylowo.

Pamiętaj, że wygląd jest równie ważne

Weranda, taras i trawnik z babcią zawsze tak dobre, jak i wnętrza. Najprawdopodobniej twoi dziadkowie są również wspólnie wykonane trawy na zielono i kwitną kwiaty. Byli dumni ze swojego domu, i było oczywiste na pierwszy rzut oka.

Wózek – Twój przyjaciel

Jadalnia przed telewizorem wcześniej coś bardzo ważnego. A twoja babcia, najprawdopodobniej, był również wózek, który mógłby być zwinięte do telewizora, aby mieć z nim kolację. Niezależnie od tego, czy pacjent jest jedzenie przed telewizorem, czy też nie, samochód jest jednym z najbardziej uniwersalnych elementów wystroju, więc powinno się go kupić.

Dbać o swoje rzeczy

Dom babci zdecydowanie każda rzecz miała swoje miejsce. Wszystko było w domu dla jednej lub innego powodu, a babka starannie czyszczone ręcznie całym dobytkiem. Że babcia może nauczyć się tego, czego nie może obsługiwać takie rzeczy jednorazowego użytku.

często wydostać

Część z nich dotyczą rzeczy – to jest czyszczenie. Każda babcia wystarczającą ilość czasu, aby oczyścić, jak utrzymanie porządku w domu było bardzo ważne dla ludzi z jej pokolenia.

Zbierz co kochasz

Każdy miał swoją własną kolekcję babci: ktoś będzie łyżka, ktoś – Potrawy z sowy. I nie było to bezcelowe, ponieważ babcia dumnie pokazał wszystkie swoje zbiory w dowolnym czasie i może mówić o każdego przedmiotu. Zbiory te przynoszą radość i sprawiają, że osobisty do domu. I powinna ona nauczy cię co dekorowanie domu – to nie jest zły, ponieważ nie powinno być tylko czysty do bezpłodności.

Dostać miskę słodycze

Każde dziecko był zachwycony faktem, że jego babka była stojąca na stole nakrytym miskę pełną słodyczy. To miał być ucztą, ale dzieci nadal od czasu do czasu udało się wsunąć do salonu, aby złapać parę czekoladek. Było to element bardzo zabawne i przyjemne, które zadowolony zarówno małych jak i dorosłych odwiedzających.