546 Shares 4466 views

Płaszcz Burberry – nowoczesna interpretacja stylu brytyjskim

Prostymi liniami, prostota, odmiany mix niezgodnych – które mogą być opisane jako przedstawiciel Burberry płaszcza w kolekcji jesienią, zimą 2013-2014.


Marka na wieki

Od dawna znakiem towarowym Burberry jako symbol, który łączy elegancję i praktyczność. Że w zasadzie nie jest to zaskakujące, ponieważ jest założyciel domu mody wynaleziony materiał chroni przed zimnym angielskiej pogody. Gabardyna i zszywane jej peleryny i płaszcze lubienia nie tylko brytyjskiej wojskowej, ale także cywilnej, która od końca lat 40-tych ubiegłego wieku rozpoczął się szyć ubrania. Do tej pory Burberry, płaszcze i peleryny noszone przez i gwiazd i zwykłych ludzi – jest to symbol stylu angielskim. To najnowsza kolekcja kontynuuje tradycję swojego słynnego domu.

Na nadchodzącej jesieni i zimy projektanci domu dołączył w ich kreacjach czyste linie z ogromną wyobraźnię kombinacje faktur i wydruków.

Wszystkie modele, zarówno płci męskiej i żeńskiej, różne formy zachowując klasyczny rów, zaproponował wielką Thomas Burberry dla wojskowej Jej Królewskiej Mości. Na to projektanci zdecydowali się pozostać w tradycjonalizmu.

Tkanki, które szyte warstwy Burberry pochodzących sezon pokrywają całą paletę możliwych materiałów. Mężczyzna modele dostosowane Kaszmiru i wysokiej jakości bawełny i wełny. Tradycyjne materiały wykorzystywane są również w wersji żeńskiej, ale projektanci postanowili poeksperymentować włączając skóry naturalnej, neoprenu i zamszu, odzianych w niektórych modelach jak „płaszcz”.

Paleta kolorów w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym, uderzający nową interpretację klasycznego koloru. Burberry trencze i płaszcze wykonane w tradycyjny czarny, biały, czerwony i kolorów z palety kolorów piasku. Wydawałoby się klasycznym, ale powszechne stosowanie wydruków zwierząt, metalowe wkładki w kształcie kropli, a także powrót do palety wojskowych, przedstawicieli do kolekcji wywołując szarą sezonie.

panie i panowie w stylu angielskim

Proponowane do rozpatrzenia płaszcz Burberry zaspokoić potrzeby wielu stylów. Dzięki swojej klasycznej postaci, w tym odzieży wierzchniej nadaje się do zakończenia zimowego lub obrazu jesiennej udanej działalności człowieka. Czarny piasek lub kaszmir mężczyzna żakiet Burberry pasuje garniturach, butów damskich, teczek i toreb podróżnych. Rozcieńczone projektanci wygląd formalność oferują wydruki akcesoria zwierzęce, dekorowanie, w tym i buty.

Dla mody miejskiej są przedstawiane trójwymiarowy model czerwonych i białych kolorach, jak również opcje, ozdobione motywami afrykańskimi. Dla miłośników stylu „College” projektanci oferują rygorystyczne wojskowe płaszcze cięte i trencze, kolorowe głęboko khaki. Modele te są doskonale połączone zarówno z obiektów sportowych i codziennych butów. Aby uzupełnić zestaw może plecaki, czy mężczyzna Torba Messager.

Dla pań klasyczne formy płaszcz rozcieńczono niestandardowych tkanin mieszania i wykończenia. Cashmere dopełnia skóry, tradycyjny skóra „mieszał” z wełny i neoprenu. Ten płaszcz będzie idealnie pasować praktycznie we wszystkich stylach i kierunkach, z wyjątkiem grunge i podobne. Wygoda takich modeli jest to, że są one doskonale wyposażone jak wdzięku mieszkania balet, buty i surowe. A różnorodność torebki, że pani może zakończyć swój wizerunek, począwszy od mini-luzem się sprzęgła i Tote tornister.

Zbiór ten po raz kolejny udowodnił, że Burberry – marka dla wieków.