494 Shares 4717 views

Wykonawca Brusilovskiy Misha Shaevich

W dzisiejszym świecie każdy jest w jakiś sposób związane ze sztuką. reprodukcje znanych dzieł było widać na każdym kroku, w czasopismach i książkach oraz w telewizji. W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat szczególnie popularna sztuka nowoczesna: impresjonizm, surrealizm, kubizm … To jest nowoczesne tendencje można przypisać dzieło słynnego artysty rosyjskiego, którego pełna nazwa to – Brusilovskiy Misha Shaevich. O nim w dalszej części artykułu, w sposób bardziej szczegółowy.


Życiu i twórczości Misha Shaevich Brusilovski

Artysta urodzony w maju 1931 roku w Kijowie. Jego ojciec był inżynierem wojskowym, matka – pracownik handlu. Misha nie był jedynym dzieckiem w rodzinie – miał młodszego brata, Wsiewołod.

Kiedy miał zaledwie dziesięć lat, Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, a rodzina Brusilovski został ewakuowany do Yuzhnyy Ural, w małej miejscowości TROITSK. W tamtych czasach nikt nie miał pojęcia, co talent kryje Brusilovskiy Misha Shaevich. Rodzina od przyszłego artysty powrócił do Kijowa niezwłocznie po jego wyzwoleniu z okupacji.

Życie w czasie wojny

Brusilovski ojciec zginął na froncie, podczas gdy chłopiec i jego brat mieszkał w domu w Troitsk rodzimej ciotki. siostra ojca był lekarzem – i przeszła mobilizację. Wielkie wrażenie na przyszłej artystki dokonał podróż do pociągu szpitalnym. Oto chłopiec pomógł pracowników służby zdrowia do opieki nad rannymi. Podczas długich postojów na stacjach Brusilovskiy studiował pobliskie wioski, zaprzyjaźnienia się z mieszkańcami i ich wytwarzania na wymianie produktów solnych.

powrót stało się w 1943 roku. Głód zmusił nastolatka do zarabiania pieniędzy na ulicy – wraz z innymi chłopcami, on świeciło buty na stacji plac. Niestety, większość przychodów należy zwrócić się do lokalnych władz karnych. Jednym z nich był nazywany „Cat”. Raz, w przeddzień Dnia szefa urodzin Brusilovskiy malowane będzie trzeć o gładkich kredek. Cenił talent korzyść chłopca – dzięki nim Brusilovskiy uczestniczących w szkole z internatem dla uzdolnionych dzieci, który był pierwszym miejscem jego treningu.

edukacja Brusilovski

Dokładnie rok później Brusilovskiy Misha Shaevich zmienił kierunek studiów i poszedł do szkoły plastycznej. Szewczenko – organizacja była w Instytucie Sztuki w Kijowie. Idź do ostatniej nieudanej – prześladowań na tle etnicznym załatwiło sprawę.

Profesjonalny artysta, stał się, po ukończeniu studiów w Instytucie Malarstwa, Rzeźby i Architektury. Repin w Petersburgu. Brusilovskiy studiował na wydziale grafiki. System dystrybucji działających w momencie, wysłał Brusilovski w stolicy Uralu, miasto Swierdłowsku (obecnie – Jekaterynburg).

Praca w polu artystycznym

Pierwszy typ zarobki artystycznych była sprzedaż reprodukcji obrazów znanego artysty obrazów. Później został mianowany Brusilov projektanta w Enei. Jednak kolidować z pracą edukacji, a artysta opuścił z niezbyt prestiżowe stanowisko.

Szkolenie zawodowe odegrały kluczową rolę w późniejszym życiu Misha Shaevich. Po przybyciu w Jekaterynburgu, zaczął naukę w Szkole Sztuki. Równolegle, we współpracy z wydawnictwem jako ilustrator, Brusilov rozpoczął wiele ciekawych znajomości z ludźmi sztuki. Wśród nich, Witalij Volovicha i Andriej Antonow.

Pierwsza wystawa artysty odbyła się w 1961 roku. Następnie pracować Brusilovski poddany ostrej krytyki – nie jeden z jego obrazów nie został zatwierdzony i doceniane.

Trudno jest znaleźć kogoś, kto nie wie, kim Mike Shaevich Brusilovskiy. Biografia artysty nie jest tak dobrze znane, że nie zmniejsza jego nasycenia. Trudny los chłopców, którzy przeżyli wojnę, złamał wiek 85 – artysta zmarł na raka 03 listopada 2016. Jekaterynburg Administracja wkrótce planuje otwarcie muzeum imienia Michaiła Brusilovski do utrwalenia jego pamięci na długie lata.

Brusilovskiy Misha Shaevich: obrazy

Styl artysty uległa zmianie w czasie. Pracował w grafice i malarstwie; Ponadto, było monumentalne. Prace, które utworzyły Brusilovskiy Misha Shaevich, eksponowane w renomowanych muzeach w Wielkiej Brytanii, Francji, Izraelu i innych krajach rozwiniętych. W rankingu najlepiej zarabiających artystów Federacji Rosyjskiej Michaił Brusilovskiy zajął 38 miejsce z 50 możliwych. Popularność artysty ze względu na wymogom podniesionych przez głębią myśli i niezwykłej opowieści.

"1918"

Jeden z najbardziej cenionych obrazów w społeczeństwie komunistycznym to „1918”. Pierwsze kroki w pracy sam miał w 1962 roku, zaraz po upadku pierwszej wystawy. Dzięki połączeniu sił z Gennadiem Mosinym, kolegów artystów od czasów szkolenia w instytucie, Brusilovskiy tworzy wstęgę co oznacza powołanie przewodniczącego RFSRR Związku malarzy Vladimir Serov. Po uzgodnieniu ze szkicem przedstawiającym Rady Sztuki piękne i relaksujące pradziadek Lenina, Mosin Brusilovsky z ostatecznej wersji obrazu przedstawiają lidera proletariatu decydującą i okrutnym człowiekiem.

Reakcja była natychmiastowa Arts Council: Sierow znokautowany mocy, aby zapobiec obraz do mas. Jednak artyści udało, a obraz został wystawiony w Moskwie. Jednak i tutaj przewodniczący Zarządu malarzy nie poddawaj się: doszedł do pokazu i podniósł straszny hałas. Następnie organizatorzy umieścić blisko czasu płótnie zadanie odpędzić bardzo wrażliwych odbiorców.

Obraz "1918" przyniósł sławę nie tylko All-Union Giennadij Mosin, ale Mishe Brusilovskomu. Początek siebie, świadoma twórczość była konieczna.

kolorowe fantasy

Brusilovskiy Misha Shaevich podczas swego długiego życia napisał kilkaset obrazów. Wśród nich, takie jak „Leda z łabędziem” – żywy przykład barwną sposób i miłości autora do kontrastu i nasycenia barw. Ta praca jest napisane na mitologicznej historii. Wiele drobnych szczegółów tworzą pojedynczy materiał i kolor rzuca myśleć o czymś przyjemnym i bezpośredni.

francuski szyk

Obraz „agresji” jest twarzą kampanii marketingowej, która odbyła się w Paryżu w przeddzień wystawy artysty. Najbardziej uderzającym i chwytliwe, to przyciąga uwagę opinii publicznej i wzbudziły zainteresowanie, kim jest ten dzielny artysty. Misha Shaevich Brusilovskiy eksponowana we Francji kilka razy.

Skupić się na wynikach

Brusilovski los był ciężki: w młodym wieku, przeżył wojnę, która miała ojca. Początki kariery nie wyszło – upadające pokaz mógłby go lizać. Ale artysta nie poddał się i udowodnił światu, że prawdziwa praca z miłości nie toleruje żadnych ograniczeń. Wytrwałość, wytrwałość, męstwo i talent zjednoczone w jedno – i cały świat zobaczył prawdziwe arcydzieła geniuszu twórcy.