544 Shares 9321 views

Nowe osiedle: farbowania włosów „Garnier Olia” (zakwaterowanie)

Każda kobieta pragnie zawsze pozostanie młody i piękny, zmiany obrazów i przyciągnąć innych. Ktoś, kto lubi, aby zmienić obraz i kolor włosów, niektóre bardziej niż marzy o tym, jak raz na zawsze pozbyć się tego cholernie szarości. Więc prędzej czy później zwrócić się do malowania.


Wybierając farby do włosów – odpowiedzialne i ważne. W rzeczywistości, wybierając źle, można zniszczyć włosy. I tutaj nie powinno być zakupione na reklamach i zobacz referencje od tych, którzy już próbowali kolejną nowość. Tak więc, nowa farba do włosów „Garnier Olia». Znaleziono recenzji na jej głównie negatywne. Co jest tego powodem?

Producent twierdzi, że jest to doskonały, stabilny krem, który nie zawiera amoniaku, zapewniając maksymalną ochronę i siłę koloru. Zawiera około 60% olejków kwiatowych, czyli naturalnych składników i wypełnia wszystkie siwe włosy, poprawia stan włosów w zaciszu głowy. Wszystko wydaje się być w porządku. Bogaty kolor, dobre tekstury, znakomity zapach niektórych kwiatów. Obiecał, że barwnik „Garnier Olia» (opinie z tego jednak nie potwierdzają) jest specyficznie skierowane przeciw mroku włosy i sztywność, miękkość, nawilża i odżywia. Okno składa się z rurki z kremem, rurki z galaretką objawienia, nauka, rękawice i maleńkim kawałku tradycyjnie balsam opieki, który nie jest wystarczająco nawet dla jednej trzeciej włosa. Oczywiście, podręcznik zawiera wszystkie przeciwwskazania (nie można używać malować własne dzieci poniżej 16 lat nie powinny być łączone z henny, nie mogą być malowane w reakcjach alergicznych na skórze, wysypki i podrażnienia, unikać kontaktu ze skórą i oczami, nie są malowane z tej farby rzęs i brwi ).

Tak więc, do farbowania włosów „Garnier Olia». Opinii pokazują, po pierwsze, że obiecane kwiatowy zapach jak nie wszystkich, przede wszystkim dlatego, że jest zbyt intensywny. A on będzie się powtarzał wystarczająco długo, nawet do tygodnia. Tak aby wykorzystać, na przykład wódki niemożliwa. Cóż, ludzie wrażliwi na zapachy, ten „wyrafinowany” smak i wydaje bezbożnej smród z powodu swojej wagi i widzialnym zaduszania.

Tak, barwnik „Garnier Olia» (opinie o tym dość często są po lewej) oferuje szeroką paletę barw, nie żądło skórę bez irytujące, że maluje się dobrze, nie płynie, łatwe i przyjemne do zastosowania, jednak niemal natychmiast znikną w słońcu. Ponadto cień nakłada nierównomiernie na włosy i zmyć farbę i zrobił bardzo źle. Biorąc pod uwagę, że kosztuje to całkiem dobrze, takie wady zniechęcać wszystkie chęci zakupu w przyszłości.

farbowania włosów „Garnier Olia» (opinie również wspomnieć o tym) jest produkowany w dobre wzornictwo, bardzo ładna i przyciąga wzrok. Ponadto, reklama telewizyjna jest ciągle wiruje narzędzie, nawiasem mówiąc, jest dość dobry. Ale kupując produkt, ludzie są często rozczarowani. Wystarczy powiedzieć, że jeśli malować głowę, umyj je i idź do łóżka nie suche rana cała poduszka będzie w farbie, które po prostu nie powinno być. farbowania włosów w żadnym wypadku nie powinny być brudna pościel. Farba nie jest bardzo odporna. Po kilku tygodniach po farbowanie włosów stracą świeżość i jasność, staje się nudny i brzydki.

Tak więc, do farbowania włosów „Garnier Olia» (opinie wystarczająco wymowne) dobrze nagłośnione, ale nie warte pieniędzy na nią. Niestabilny, z zapachem natrętny, nie przywrócić włosy, plamy i bardzo przeciętne.