195 Shares 7977 views

Nycticebus jako zwierzę domowe: dotykanie, choć kłopotliwe

Większość ludzi trzymać w domu, co niektóre zwierzęta. Oczywiście psy są najczęściej oni lub kotów – jednak oni „współżycia” z ludźmi przez wiele wieków, mimo że stracił (w większości) ich utylitarny cel. Jednak dość często ludzie wolą widzieć w moim mieszkaniu coś egzotycznego – do krokodyla w łazience (oczywiście, jeśli masz dwa). Naszym zdaniem, te gady nie są zbyt skuteczne jako zwierzę domowe: nie przytulić lub pat lub grać. Ale ci, którzy nabywają Lori, uzyskać wiele przyjemności z nowego mieszkańca mieszkania.


Nie należy mylić z lemurów!

Poprawna nazwa dla tych zwierząt – nycticebus. To nie jest brudny nazwa, i naukowe. Zwierzęta często nazywany lemury, choć nie jest to do końca poprawne, a dla kilku powodów.

Przede wszystkim, pochodzenie zwierząt zupełnie inna: powolne życia Loris w Bangladeszu, Indonezji, w północno-wschodniej części Indii. Lemury z Madagaskaru przyniósł również, co jest dość daleko od miejsca zamieszkania Lorica.

Nycticebus ma ogon wizualny. Zrozumiałe, że jest on obecny w swoim. Ale tak małe, że kryje się w gęstej sierści, więc można go znaleźć tylko za pomocą dotyku.

Wielkość zwierzęta też są różne. Lory grubości wartość nie przekracza 38 centymetrów, a różne odmiany i nie wzrasta jedynie do 18. lemury sam osiągnięcia 45 cm i przy ogonie – 60, aż do całkowitego.

cechy konstrukcyjne

Kilka zawartość niebezpieczny w małym nycticebus. Zdjęcie przedstawia jego cute baby zwierząt z dotykania oczu. Jednak na łokciach puszyste są specjalne gruczoły, które produkują kompozycję w sobie bezpieczne. Ale w połączeniu ze śliną zwierzęcia, staje się trucizną. W ich naturalnym środowisku jest urządzeniem służącym do ochrony matka potomstwo lizać ich potomstwa, a oni stają się niezdatne do jedzenia dla drapieżników, a nawet chronić przed pasożytami skóry. W domu sama treść może zaszkodzić zwierzęciu nawet przypadkowy zgryz, jakby lizanie się i sprawia, że ślina trujące.

Jednak loris genus ma pięciu przedstawicieli, spośród których można wybrać bezpieczne „partnera życiowego”.

Jak wybrać

Jeśli nie chcą zakłócić małe życie termin i trwałych dolegliwości swojego zwierzaka, należy spojrzeć na małe zwierzę przed zakupem. A co najważniejsze – w jaki sposób i gdzie odbywa się przez poprzedniego właściciela. Obowiązkowy przestronne i dobrze wyposażone komórkę, a od niego nie powinny pochodzić żadnego zapachu. Bardzo nycticebus w domu, jak i na zewnątrz, nie ma zapachu, więc zapach może tylko nieoczyszczonych dom.

Wziąć zwierzę lepiej na sześć miesięcy – łatwiej zwierzę przyzwyczaja się do nowych ludzi i otoczenia. Warstwa powinny być płaskie i gładkie; łyse plamy powiedzieć, że zwierzę chore lub jest złe, a co złe jedzenie. To samo odnosi się do zębów – kolor inny niż biały, ponownie zwraca się do samego niezrównoważoną dietą lub błędów w opiece. Zaczerwienionymi oczami i powieki priopuschennye również mówić o niezdrowej zwierzęcia.

Którzy podejmują – chłopca czy dziewczynkę – to zależy od Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na kilka, być przygotowane do zapewnienia, że zwierzęta nie stają się oswoić: wystarczy, aby komunikować się ze sobą. Ale jeśli najpierw wziąć Lori, a po jakimś czasie – żony do niego, po czym obaj chętnie spędzają czas z ludźmi.

Kto lepiej zatrzymać się na kota lub psa

Egzotyczne egzotyczne, ale warto pomyśleć o samego zwierzęcia. Wybierz jakiekolwiek inne zwierzę, jeśli dzieci są w trakcie pięciu lat. Dzieci jeszcze nie postrzegają nawoływań na „boli go” lub „on jest w stanie spoczynku”. I Lori jest bardzo niezależny charakter, a on nie rozumie perswazji. Tak, że dziecko może być poważnie pogryziony, a ryzyko zachorowania ze szczepu nerwowego.

Fani mają być sfotografowane i szczególnie profesjonalnych fotografów też muszą zrozumieć, że to nie jest ich zwierzę – nycticebus. Jego zawartość nie jest zbyt trudne, ale często nie pozwala na ruch i częste flash może oślepić zwierzę zawsze.

Pochwal się swoją niezwykłą bestię też może tylko dom. Jeśli go nosić w kieszeni dla wszystkich, aby zobaczyć, że nie potrwa długo. Jeśli denerwują dźwięków podczas snu, myśleć o tym, czy Lorik dopasowanie. Jeszcze tej nocy zwierzęta i ich działalność budzi się o ósmej wieczorem. Jakiś czas później bestia może nauczyć się niektórych nawyków, ale absolutnie dzień nigdy nie będzie.

Jedzenie, dom i udomowienie

Jak już wspomniano, komórka dla Lori, jest koniecznością. I na tyle duże, z tacą w których nie jest konieczne, aby wypełnić wypełniacz – lepiej jest wziąć stare szmaty, takich jak pieluchy. Posprzątaj będzie łatwiejsze w czasie, a nie będzie zapach.

Powinno być zawieszony w klatce Letnitsa lin i przymocować gałązki dla zwierzęcia wspinać się na nim. Podajniki będzie potrzebował aż trzy – pod wodą, regularnych posiłków, a do warzyw lub owoców. Bardzo przydatna dom, który może być wykonany z tkaniny, zawieszona lub drewniana podłoga miękką ciepłą pościel. Potrzebny będzie również nawilżacz, umieścić w pomieszczeniu. W ciągu dnia okna lepiej rysować zasłony ponieważ Lory w tym czasie snu, a ich oczy są bardzo wrażliwe. I nie ma przeciągów!

Jedzenie dla tych zwierząt składa się głównie z owadów. Lato złapać je sami w potrzebie zimowym kupić (lub co najmniej taka sama madagascan karaluchy). Wysoko strawne krewetki, ale muszą być obrane, surowe lub marynowane. Odpowiedni gotowane jajka, ale nie zbyt często. Warzywa i owoce w szerokim asortymencie: gruszki, kwaśne jabłka, winogrona, banany, mango, melony, wiśnie i arbuz, kapusta, sałata, marchew, ogórki i awokado – wszystko ciepłe, łuskane, bez pestek i posiekane.

Przyzwyczaić się do zakupu trzeba powoli, cierpliwie, ale wytrwale. Nie można obudzić Lorica nie może odkleić go z celi, ale niekoniecznie trzeba zwolnić go na wolność, więc zbadać okolicę. Te zwierzęta uwielbiają być drapanie i dotykając uchwyt pojawić się, jeśli mają one jeszcze nie „grzebień” i zatrzymać ten wspaniały procedurę. Upewnij się, że zwierzę nie wszedł w każdym otworze, zwłaszcza jeśli jest to głupie – nie może dowiedzieć się, jak wyjść i zacząć płakać.

A w ogóle, obserwować je tak interesujące, że można zapomnieć o telewizorze. Najważniejsze – aby porozmawiać z Laurie więcej, zaczął ufać i są skłonni do wznoszenia długopisu lub wędrując po mieszkaniu.