370 Shares 2189 views

Humorystyczne prezenty ślubne. Podaruj uśmiech na pamięci

Ślubna – święto radości. Pieśni, tańce, konkursy, zabawy prezenty i loterie w przypadku istotnych, jak nigdzie indziej. Tradycyjnie, aby stworzyć miłą atmosferę pracy nie tylko wiodącym, ale także dla wszystkich gości. Dlatego humorystyczne prezenty ślubne będą bardzo pomocne. Zwłaszcza, jeśli są one przyznawane dostarczyć zarówno zabawną scenę z wierszy i piosenek. Będzie rozbawić zarówno nowożeńców i ich gości.


Zauważ, że humorystyczne prezenty ślubne nie jest zwyczajem, aby dać oddzielnie. Funny Present pewno uzupełni kopertę z pieniędzmi i innych praktycznych rzeczy.

Wspaniała niespodzianka dla młodej może być Skarbonka z napisem „… zaoszczędzić na samochód, mieszkanie, domek”. Do wniosku należy dołączyć pewną kwotę pieniędzy jako zaliczki. Młoda wydać pieniądze raz, ale kopilochku pozostaną one w pamięci ślubu.

Czasami humorystyczne prezenty ślubne, ponieważ powiela głównego show. Wraz z odkurzaczem młodzi goście podał miotłę, jako gwarancja stłuczenia.
Wraz z telewizorem, można przedstawić go w wersji mini z tektury (nagle prąd jest wyłączony). Drogi serwis tabela może być dołączony zestaw plastikowych naczyń w przypadku skandalu rodziny. Powiedzmy, jeśli polowanie jest usługa z tworzyw sztucznych mogą być zniszczone bez litości.

Często komiczne oryginalne prezenty ślubne nowożeńców związane z różnymi powiedzeń. Na przykład, możliwe jest, aby uczyć młodych rękawiczki żona, którym towarzyszą zalecenia prezent „aby utrzymać męża ryzach”.
Nowy mąż jest całkiem możliwe, aby zaoferować spróbować obrożę jako symbol tego, co życie rodzinne – ciężko pracować. Nowo żona może dać wałek do ciasta z napisem „Instrument negocjacji dyplomatycznych” lub małej piły z napisem „drink – ale zna miary.”

Często humorystyczne prezenty ślubne Opisywany jako humorystyczne skecze. Na przykład, można nauczyć młodych bieliznę „erotyczny”. Groom przedstawiony majtki ogromnych rozmiarów z szyte na swoje pieniądze. Oblubienica – Biustonosz z cukierków z nim związane. Goście wymawiane z około następującym tekstem: „Mamy prezenty, którego szukasz, każdy chciał się podobać,
będziemy darować te rzeczy, ale nic wszyscy noszą ".
Następnie, zwracając się do męża: „Jak zawsze miał pieniądze – nasze wy tchórze umieścić na minutę.” Po – do narzeczonej: „To popiersie być słodsze niż miód z mężem zawsze kochał.”

Lub inny scenariusz, dla realizacji których będzie wymagało kilku rodzajów warzyw i ładne opakowanie, które mogą być zagięty.
Warzywa wyjąć jeden po drugim, mówiąc:
„Dając nam młode marchewki z prawem synowa kocha,
A damy Ci łuk – nawet zaoszczędzić od separacji,
ale ty i kapusta – to nie było w domu jest pusta,
ale także ogórki – do urodzonych jeżowców,
I rzodkiewka – kłócić rzadkie”.

Muszę powiedzieć, że takie komiczne prezenty ślubne zawsze przedstawiana. Z piosenek, rymy tak młodego rozciągniętej mydła, tak żyli słodkie, a na dodatek paznokci nie mieć je od siebie. Takie sceny – tradycyjny słowiański elementem wesela.

Zauważ, że jeśli więc postanowiliśmy zaprezentować prezenty dla żartu ślub, raczej niż tradycyjna, muszą być w tej sytuacji właściwe. Niedopuszczalne obraźliwe podpowiedzi dwuznaczny prezent. Ponadto Twój inicjatywa powinna pasować do ogólnego scenariusza obchodów. W przeciwnym razie będzie to niepokój wszystkich obecnych. Domek letniskowy może być dobrze obrażony, być może były one nieco inaczej własny ślub. Nawet jeśli twoi krewni lub znajomi mają wielkie poczucie humoru, nie zapomnij o takt i edukacji.

Oczywiście, humorystyczne prezenty ślubne to lepiej dać młodym ludziom. Małżonkowie starsze w większości przypadków wolą stały scenariusz i pomyślałem – bez niespodzianek.