418 Shares 9335 views

„Usiedliśmy, jedli” (Adler): Sieć jadalnia

Gdzie zjeść w Adler? To pytanie stawia wiele podróżnych na przybyciu na morzu i mieszkających w powiecie Soczi. Niewiele dążyć do przygotowania się przychodząc do morza. Po tym wszystkim, chcesz się zrelaksować, odpocząć od obowiązków domowych. Ale jedzenie w kawiarni lub restauracji może uderzyć mocno w budżecie, zwłaszcza podczas rodzinnych wakacji.


To pomoże rozwiązać problem restauracji sieciowych „Pokład zjedzone” (Adler). Opinii tych instytucji w większości pozytywne. W miejscach turystycznych w kategorii restauracji Adler zajmują trzecie miejsce z 82 testowanych.

Co to jest?

„Usiedliśmy, jedli” (Adler) – jest jeszcze daleko od restauracji, a nawet kawiarni. Jest to ładny pokój z bardzo demokratycznych cenach, które pozostają więc nawet w sezonie. Przestronne pokoje bez dodatków. Proste, ale smaczne. Instytucje te nabyły prawdziwie narodową popularność.

Gdzie można znaleźć?

Łyżki tej sieci można znaleźć w Adler w pięciu lokalizacjach.

Nie daleko od Parku Olimpijskiego, przy ulicy Staroohotnichya, 17 – najlepszy według opinii „Seli zjedzone” (Adler). Może dlatego, że wiele, pochodzących podziwiać arcydzieła olimpijskiej, podbiegają przekąskę na drodze.

Następny popularność jest jadalnia, „Seli zjedzone” (Adler) do ulicy Oświecenia domu 27A. I chwalić instytucji nie tylko zwiedzających, ale także mieszkańców, którzy odwiedzają placówki w przerwie na lunch , czy kupić smaczne dla dzieci.

Trzy inne adresy zwrotne pozbawiony, ale jest nadzieja, że instytucje również wspierać markę firmy. Znajdują się one pod następującymi adresami:

  • Str. Gastello, dom 43;
  • Str. Harvest, dom 39/1;
  • Str. Kostroma, 67.

Gdzie indziej w Soczi ma również taką tabelę sieci. Tak więc, widząc znak, śmiało iść. Jest to ta sama instytucja.

menu

Wybierz odwiedzić „Seli zjedzone” (Adler) rozwiązano według własnego uznania, że im bliżej czy inny sposób, ale przeszłość nie przechodzi.

Są to wspaniałe miejsca dla takiego zakresu stanu. Cztery lub pięć sałatki, dwa lub trzy pierwsze kursy, różnorodne przystawki, mięsa i potraw rybnych. Pochwalony podróżujące zapiekanki, które są gotowane, ciast i ciastek. I mówią, że kompot jest przepyszne.

Co jest tu ważne, nie jest to miejsce do potraw wczorajszych ze względu na duży przepływ odwiedzających. Pod wieczór wybór tego, co można zjeść, jest znacznie zmniejszona. Jest to szczególnie prawdziwe pieczenia. Wiele osób podejmuje z nimi cieszyć się później w domu herbatę. Nawiasem mówiąc, tutaj jest szeroka gama gorących i zimnych napojów (kawa, soki, napoje owocowe, napoje owocowe).

Ceny są przystępne, zwłaszcza w porównaniu do cenników lokalnych kawiarni i restauracji. Często można usłyszeć, że w Soczi dobre jedzenie nie może być mniejsza niż tysiąc rubli. Będąc w „Seli-eat”, to zrozumiesz, że tak nie jest. Można jeść (zakładając umiarkowany apetyt, oczywiście) na 150-350 rubli. Porcje są duże.

A także szeroki asortyment i niskie ceny będzie prezentacja dań. Dwukrotnie miło zjeść coś, co jest przyjemne do kontemplacji.

Czynne

Większość instytucji „Pokład zjedzone” (Adler) otwiera się na siódmej rano do dziewiątej i pracy w nocy. Jest to bardzo wygodne zarówno dla turystów jak i mieszkańców, działa tu po pracy. Ale, jak już zostało powiedziane powyżej, należy zauważyć, że po sześciu w zakresie wieczorem jest znacznie zmniejszona ze względu na obfitość odwiedzających.

W każdym razie, nie obiad, nie będzie zatrzymać. Wiele osób ma z nimi coś w pojemnikach, w których można zjeść w miłej atmosferze. Być może taki posiłek wieczorny wielu nie wydaje się bardzo użyteczny, ale do tej pory, szczególnie w okresie wakacyjnym. Po całym dniu w upale nie jest bardzo głodny.

Co ciekawe

„Usiedliśmy, jedli” – tabela nie jest całkiem normalne. Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku są wyposażone w obiektach sportowych personel jedzenie, nie tylko w mieście, ale również w naturze, dzieje się na drodze, w górach. Jak powiedział Arthur Melkoyan (inicjatora i właściciela firmy), zdarzało się, że musiał dostarczać produkty na sanki, jak żadna inna transportu nie został osiągnięty.

Na najbardziej ruchliwych czasie musiałam przygotować dodatkowe klatki. Zgromadzone młodzież z Sway kraju, przeszkolony ich do pracy przy kasie, w anglojęzycznym. Gdy sieć nawet specjalne kursy zostały otwarte.

Są karmione członków MKOl i gości honorowych Olimpiady, a wśród nich były Royals. Zadowolić wszystkich.

Od tego czasu sieć stołówek „Usiedli do jedzenia”, starając się utrzymać markę, dbając o władzę. A w naszych czasach nie jest to łatwe. Konkurs!