587 Shares 5225 views

podróżujący notatki. Tryb wakacyjny – klucz do wielkiego wakacje!

Każda osoba pracująca na pewno musi znać swoje prawa i zrozumieć, że nie jest to reżim odpoczynku i pracy. Każda organizacja ma swój własny harmonogram, który jest ustawiony na godziny i okresy przerw w pracy w ciągu dnia lub Shift, tygodnia, miesiąca i roku.

Zgodnie z Kodeksem Pracy Federacji Rosyjskiej corocznie przyznawanych pracownikom płatnego urlopu dzień prodolzhtelnostyu 28 kalendarzowych przywrócić siły fizycznej i psychicznej.

Niedługo zbliża się święto, w którym wszyscy czekają z niecierpliwością. Wszyscy chcemy, aby ciepło, słońce i morze przetargowej. Dlatego, docierając w końcu w kurorcie, zapominamy o takiej koncepcji jako „adaptacji” i pośpiechu „gorączkowym” do morza, rzucać się w piasku z zamiarem uzyskać ładny tan i tańczyć do upadłego w nocy kawiarni. Przed 28 dni urlopu prawnych i ważne jest, aby właściwie podejść do tego problemu.

Tutaj nie można zrobić. Jadąc na wakacje, musisz być ostrożny i znać zasady postępowania w celu pobyt był bez incydentów i został zapamiętany na długo. Konieczne jest stworzenie trybu relaksujące. Jeśli jest to plaża i tan – że w pewnych okresach, gdy woda mineralna – chłodny, nie lód, jeśli taniec – który aż do północy.

Obserwować tryb wakacje w kurorcie jest bardzo ważne, bo trzeba dać organizmowi szansę, aby przyzwyczaić się do innego klimatu i dostosowanie się do nowego sposobu bez stresu.

Po przybyciu na plaży, hej, można się przyzwyczaić do atmosfery, w promieniach słońca. Po kąpieli powietrza można przejść do wody.

Po przyjeździe, zaleca się kąpać w morzu dwa razy, mając okres 4-5 godzin. Tuż przed pierwszym dip wbity wskazane, że organizm jest przyzwyczajony do temperatury wody. Nawet jeśli jest bardzo ciepło – nie ryzykuj i robić rzeczy, stopniowo i równomiernie.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli pierwsze pływanie odbędzie się w godzinach porannych, kiedy słońce nie jest tak piecze.

Ważne jest, aby czuć się środek, a nie pływać aż usta posineyut. Może to prowadzić do schładzania ciała, po którym większość przeziębienie wydaje uniwersalny tragedii, a zamiast słońca, morza i pięknej opalenizny, widać tylko leki.

Jeśli nagle czuje, że procedury zamrożone, należy natychmiast udać się do plaży, dobre trzeć ręcznikiem i ćwiczenia. Można grać w siatkówkę, na przykład, albo po prostu przeskoczyć.

I pamiętaj, że w pierwszych dniach nie należy usiąść w słońcu, chcąc uzyskać opaleniznę na wszystkich nadchodzących dniach. To jest obarczona trywialny oparzenia słoneczne, które nie tylko zepsuć całość teraz mityczny opaleniznę, ale również pamięć o wypoczynku, jak wszystkich zdjęć będziesz mieć czerwonej twarzy i ciała oblezshee. Oczywiście, żadna taka perspektywa nie jest przyjemne, więc pierwsze trzy dni, zminimalizować nabycie Sun i nie są w słońcu od 11.30 do 16.00.

Nawiasem mówiąc, to właśnie w tym czasie Słońce emituje promieniowanie radioaktywne i różne grzyby i ukrywa to cię nie uratuje. Szanse i odbierania udaru słonecznego i migreny, wysokie ciśnienie krwi i tak dalej.

W pierwszych dniach nabycia ochrony przeciwsłonecznej, a następnie, gdy skóra przyzwyczaja się do słońca, można zakupić filtrami.

Po wizycie na plaży, nie zapomnij ciało zmyć wodą morską sól, i umyj włosy szamponem.

Pamiętaj, aby mieć kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

Nie pij napojów alkoholowych na plaży, wolą woda mineralna, soki i napoje. nie powinien też być zbyt zimna.

W komunikacie jest to konieczne do wykonania okresu odpoczynku, gdyż nie brzmi śmiesznie. W celu osiągnięcia wypoczęty, opalony i rekuperacji, ważne jest, aby w tym samym czasie w nocy i spać nie później niż o północy. Oczywiście, każdy chce siedzieć w kawiarni w godzinach porannych, ale tutaj będzie miał do wyboru – albo wakacje, morze i plaża, czy kawiarnia aż do rana, bo po powrocie do domu o świcie, ledwie pragnienie, aby przejść do pojawienia się plaża. A jeśli występuje, to tylko dzięki temu, że sumienie męka, ale na plaży nie będzie dużo zabawy. Dlatego trzeba przestrzegać reżimu czasowego spoczynku.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli stworzysz swój tryb urlopowy, w którym będzie malowany w cały dzień, to będzie łatwiej poruszać. Mimo wszystko, nadal chcesz odwiedzić i wycieczek oraz zobaczyć miejscowych zabytków. Dlatego ważne jest, aby prawidłowo obliczyć siły i zaplanować każdy dzień. Po tym wszystkim, miał te same godziny pracy i okresów odpoczynku w ich rodzinnym mieście – że urlop jest ważne, aby zapytać pewien rytm życia.