107 Shares 7737 views

Jak gotować wołowinę: kilka zasad

Jak wiele różnych potraw można gotować z wołowiny, każda kobieta wie. Ten wołowe burgery i steki, gulaszu i rostbef, pierogi, wołowina z grzybami i, oczywiście, zupa mięsa. Można wymienić wiele bardziej godne tej wspaniałej potrawy z mięsa. Ale skupi się na przygotowaniu bulionu wołowego , i zobaczmy, jak gotować wołowinę.

Proces gotowania wołowiny wydaje się bardzo proste, ale tak nie jest. Konieczne jest również, aby przestrzegać pewnych zasad. W przeciwnym razie nieprawidłowo gotowane mięso będzie twarde i bez smaku, i bierzemy z nim spędzać czas i nerwy nie są cieszyć się delikatnością i gorliwy razzhovyvanie żywności.

Zacznijmy. Opiszemy szczegółowo jak zrobić miękką wołowinę. Gotować może być, a na piecu w kuchni, w lesie w doniczce. Istotą preparatu nie zmienia. Wykonując wszystkie zalecenia dotyczące sposobu gotować wołowinę, w rzeczywistości, w innym przypadku, będzie zadowolony z wyniku.

Zapoznaj się z patelni i wlać go do zimnej wody. Jeśli jest to pojemnik dwóch litrów, a następnie wlać pół litra wody, jeżeli pięć litrów puli trzech czterech litrów. To zależy przede wszystkim od tego, ile mięsa i niektórych potraw masz zamiar gotować. Jeśli niefiltrowane wody, pożądane jest, aby pozostawić na jedną godzinę.

Aż woda opadnie, podejmują wołowinę i pokroić na kawałki około pięciu jego o pięć centymetrów. Jest to optymalna wielkość, ale można wyciąć żadnych elementów, w zależności od Twoich planów i preferencji. Na przykład, jeśli mięso w przyszłości planujemy zgasić ziemniaki, kawałki trzeba zrobić mniej.

A rozliczenie woda, mięso pokroić na kawałki. Kładziemy go w zimnej wodzie i rozpalić ogień. nie jest natychmiast potrzebne słonej wody. Jeśli stawiamy sól zbyt wcześnie, nie będzie dużo piany i zawsze będzie musiał posprzątać. Ponadto utracone składniki odżywcze mięsa. Po zagotowaniu wody, zdjąć pianę i kontynuować gotowanie wołowiny duszone wcześniej luźno obejmujące osłonę szalki. Gotowanie wołowiny 2-3,5 godziny. Około 30 minut przed końcem gotowania mięsa kładziemy korzeni i sól. Nadal gotować, aż całkowicie ugotowane.

Pięć minut, aż mięso gotowane nasz dodać przyprawy i przyprawy: liść laurowy, cebula, pietruszka i słodkiej papryki. A tu w tym opisie, jak gotować wołowinę w garnku lub w garnku, może to się kończy. Chociaż istnieje. Więcej potrzeba, aby móc złożyć mięso na stole, ale to inny temat, który wymaga prawdziwej sztuki i umiejętności.

A mięso jest gotowane, a my po prostu usunąć go z patelni i podawać jako samodzielne danie lub użyć go, aby dodać kolejne danie. Z bulionu wołowego można gotować zupę, zupy, marynowane i inne pierwsze kursy. Istnieje wiele zalecenia dotyczące sposobu gotować wołowinę, a wszystkie one są same w sobie i użyteczne.

Osoba musi jeść mięsa, ponieważ jest bogata w witaminy, tłuszcze, białka i innych składników odżywczych. Ze względu na niską kaloryczność i minimalnej zawartości tłuszczu wołowego to niezbędne w diecie i pokazuje tych, którzy zmagają się z nadwagą.