894 Shares 5451 views

Turcja Hotel Sapphire – perła wakacje

Cenny kamień szafirowy dała nazwę wspaniałych hoteli tureckich, która stała się już znają miejsce dla wielu turystów krajowych. Nie daleko od „Sapphire” jest duże centrum handlowe, posterunek policji i kilka rozrywki życie nocne – pozwala nazwać lokalizację Hotel Sapphire bardzo udany dla jego mieszkańców. Turyści mogą zawsze opuścić kompleks chodzić promenadą lub spacer po centrum handlowym, nie obawiając się zgubić w mieście.


Z kompleksu do portu w Alanyi można dojechać w ciągu dwudziestu minut, ponownie podkreśla strategiczne położenie Sapphire, w Dzielnicy port jest największym rynkiem w mieście. Można tam kupić wszystko, czego od dawna marzył, ale nadzieję na znalezienie i jeszcze kupić w tak niskich cenach.

W zaludnionych dzielnicach, które są w pobliżu hotelu Sapphire Turcji zakazu prac budowlanych w okresie świątecznym. Oznacza to, że nieprzyjemne dźwięki i hałas z młotkiem dla odbijania nie może zepsuć wakacje.

„Sapphire” słynie z wysokiego poziomu obsługi klienta. Personel mówi po angielsku, język niemiecki i rosyjski najważniejsze. Zapłacić usługi hotelowe można gotówką lub karty płatnicze Visa, MasterCard. Dodatkowe usługi można płacić w trzech walutach: dolarach amerykańskich, euro i rubli.

W przeciwieństwie do wielu innych kompleksów Hotel w Turcji Sapphire mogą zrelaksować się wraz ze zwierzętami, ale nie ma ograniczenia co do wagi zwierzęcia, zwierzę powinno być cięższe niż sześć kilogramów.

„Sapphire” – został otwarty w 1990 roku, odbyła się w 2002 roku, remont budynków na hotel, to jest, ponieważ uzdrowił sobie Fame jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku w Turcji. Sam kompleks hotelowy składa się z kilku budynków: pięciokondygnacyjny budynek 183 pokoi, sześciopiętrowy 240 pokoi i kilka domów trzypiętrowych w 134 pokojach.

„Sapphire” – zarabiać to reputacja jako jeden z najlepszych hoteli w kraju, we wszystkich pokojach są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w każdym pokoju, klimatyzację, TV i telefon, wanną, prysznicem i suszarką do włosów. Codzienne sprzątanie pokoi. Zmiana pościeli w pokojach odbywa się co drugi dzień, ręczniki zmieniane codziennie.

W centralnej kompleksie Sapphire Hotel Turcji znajduje się restauracja o pojemności 1000 osób, kilkanaście barów, pięć odkrytych basenów ze słodką wodą i jeden kryty. Goście są darmowe baseny są dostępne parasole i leżaki. Na basenie są prysznice w sąsiednim budynku park wodny, gdzie można spędzić czas ze swoimi dziećmi.

Podobnie jak większość hoteli, Turcja Hotel Sapphire należy do kategorii „all inclusive”. W głównej restauracji goście są oferowane w formie bufetu z kuchni międzynarodowej. napoje w barze są wolne aż 24 godziny na dobę, a następnie do nich wprowadzone płatności symboliczny, importowane napoje i drinki w kręgach po 24 godzin sprzedawane są w pełnej wysokości.

Na szczególną uwagę zasługuje animacji w hotelu. Jest ona prowadzona w trzech językach: rosyjskim, angielskim i niemieckim. Animacja jest absolutnie za darmo w ciągu dnia odbywa się codziennie wieczorem, sześć dni w tygodniu. Co tydzień organizowany jest przez tureckiego nocy – to świetny sposób na spędzenie czasu.

Hotel oferuje płatną opiekę nad dziećmi i fotografem. Kompleks posiada przytulne Internet – kawiarnia, pralnia z pracy non-stop. Podobnie jak wiele innych tureckich hoteli „Sapphire” oferuje centrum fitness, saunę, łaźnię turecką, ale jakość tych usług odróżnia „Sapphire” od swoich konkurentów. Kompleks hotelowy obejmuje mini piłki nożnej i korty tenisowe.

„Sapphire” ma własną plażę 250 metrów długości, przy wejściu na plażę bezpłatnie leżaki, parasole i napoje. Na plaży znajdują się prysznice i szatnie.

Wszędzie słyszał podziwiając opinie Hotel Sapphire w Turcji jest idealnym miejscem wypoczynku dla wszystkich kategorii zwrotu, niezależnie od wieku, można znaleźć sposób, aby spędzić czas w „Sapphire” zabawy i beztroski.