547 Shares 4241 views

Jak czyścić białą sierść w domu? Jakie są środki zaradcze ludowe są odpowiednie?


Każdy produkt białego futra (kurtki, płaszcza, kamizelki) jest szlachetne i elegancki wygląd. A to wskazuje na żywotności i dostępności dobrego smaku od jego właściciela. Pojawienie najmniejszego śladu brudu na płaszcz (kurtka), szyte futro białe, natychmiast psuje cały obraz. Jeśli przypadkowo zabrudzone domu lub na ulicy, nie należy od razu w panikę i zakłócają gniew na innych. Dzisiaj pokażę ci jak czyścić białą sierść w domu. Wszystko co musisz zrobić, to pokazać, cierpliwości i dokładności.

Jak czyścić białą sierść w domu: tajemnice ludzi

Przeprowadzenia niezależnego czyszczenie futra może być, gdy nie jest bardzo brudna. W przeciwnym razie, to najlepiej udać się do najbliższego pralni chemicznej. Załóżmy, że była to mała plama oleju na swojej ulubionej kurtce. Jak czyścić białe futerko, tak aby nie zepsuć swój wygląd? Jakie są środki zaradcze ludowe poradzić sobie z tym zadaniem? Rozważmy najbardziej popularnych i skutecznych nich.

Metoda № 1

Sporządzenie mieszaniny z alkoholem, wodą i octu. Składniki te muszą wziąć w równych ilościach. Otrzymany płyn za pomocą pędzla lub kawałek pianki starannie umieścić na futro. Następnie przetrzeć czystą szmatką miejsce spotów edukacyjnych.

Metoda № 2

Weź pszenicy lub otręby żytnie, wlać je do głębokiego metalowego kubka i umieścić go na kuchence. Mieszać zawartość naczynia. Następnie rozpraszają gorącą otręby futra, a po pewnym czasie zebrać szczotki. Po zakończeniu produkt musi być dobry drgania i grzebień. Należy zauważyć, że metoda ta nie nadaje się na każdą okazję. Jest skuteczny do czyszczenia kurtki i płaszcze wykonane z lekkiego Astrachania lub królika. Więc należy być ostrożnym.

Metoda № 3

Nie wiem, jak czyste białe futro lisa? Można to zrobić za pomocą specjalnego roztworu. Wytwarza się go w następujący sposób: do naczynia z wodą (500 ml) dodano soli (3) I .. łyżeczki ciekłego amoniaku (1 łyżeczka ..). Wlać trochę roztworu do czyszczenia szczotki i przejść do przetwarzania produktów zanieczyszczonych strony futra. Poczekaj, aż suchym szarpie. Pozostaje potrząsnąć płaszcz i grzebień go.

Jak czyścić białą sierść w domu: nowoczesne metody

Benzyna – jeden z agentów miał czas, aby udowodnić ich skuteczność w procesie czyszczenia futra brudu. Do widocznych rezultatów dostatecznie mała ilość paliwa. Wystarczy namoczyć szmatkę benzyną zwykłą (gąbki), a następnie wytrzeć sierść. Nie należy uznać moment. Eksperci zalecają wyroby do wycierania zawierają długą sierść na stosie, i krótkie włosy – przed drzemkę.

Tłuste plamy i nieutwardzonych z białego futra może być usunięta, przygotowuje się roztwór z następujących składników: 3 części soli (sól sodowa pasuje tylko), 1 części chlorku amonu i 50 części wody czystej. Otrzymaną ciecz ręcznik len kąpieli, który usunie futra. Nie zapomnij wstrząsnąć płaszcz lub kurtkę.

wniosek

Teraz już wiesz, jak czyścić białą sierść w domu. Wszystkie te metody są bardzo proste. Będziesz mógł wrócić umiłowanego wyrobów futrzanych poprzedniej postaci z minimum czasu, wysiłku i pieniędzy.