708 Shares 3759 views

Miód ciasto multivarka. Technologia przygotowania

Miód ciasto multivarka różni się od gotowane w piekarniku do kilku technologii niuanse. Okazuje się, że nie mniej smaczne i soczysty. Funkcje gotowania ciasta miodu często wiążą się z użyciem łaźni wodnej. Spróbujmy dwie opcje do pieczenia.


Miód ciasta. Krok po kroku receptury

Ciasta, gotowane w ten sposób będzie miękki i soczysty, w sposób herbatniki. Są one dobrze rosnąć w piekarniku. Ale ciasto miód w multivarka – wciąż jest czymś wyjątkowym. Ze względu na szczelność kubka i funkcji „Tryb pieczenia ciasta” okazują się bardzo wysokie, a jednocześnie zwartej. Są one łatwe do cięcia na kilka części (oczywiście po schłodzeniu). Pyszne ciasto miód zakłada istnienie przynajmniej ośmiu ciast. Jednak ze względu na możliwości, jakie daje nam przyjemność multivarka, ich liczba może być zmniejszona o połowę. Przyjrzyjmy się najpierw przygotować ciasto dzieli się na cztery części. Każdy z których następnie należy przeciąć na pół. Następnie można eksperymentować: piec dwa ciastka z tej samej ilości żywności i podzielić każdy na cztery kawałki. Zacznijmy zrobić ciasto miód w multivarka z ciasta.

shortcakes

Przygotowanie kąpieli wodnej dwóch doniczkach. W większości wlać do wody, do wrzenia. W mniej założona go, będziemy umieścić wszystkie składniki do ciasta. Potrzebujesz jedną pełną szklankę miodu, trzy jajka, pół szklanki cukru sto gramów masła, łyżeczkę sody oczyszczonej. Wszystko, co musisz, mieszając, stopniowo ogrzewa. Mieszanina powinna zacząć się pienić. Ogień powinien być mały (tak jaja nie są składane). Cały proces zajmie Ci około pięciu minut. Zawartość dobrej ciepłej miski wsypać mąkę stopniowo. Jego dokładna liczba jest trudna do określenia (co najmniej dwóch i nie więcej niż trzy filiżanki). To zależy od wielu czynników: stopień ogrzewania, oryginalną konsystencję miodu i innych niuansów. W związku z tym, wlać mąkę gorących częściach masowych dokładnie vymeshivaya każdej porcji. Tutaj prędkość jest potrzebna – że masa ostygnie. A dokładnie – do przygotowania ciasta, a gumowaty i mąkę do weszła ona maksymalną liczbę. Gotową Ciasto powinno być stać w chłodnym miejscu przez co najmniej osiem godzin. Lepszym – dwanaście. Należy pamiętać, że w tym czasie jest trochę gruba. Upiec ciasto w miodzie multivarka w trybie „partia”, trzeba części. Jeśli Ciasto podzielić na dwie części – każdy piec do pięćdziesięciu minut. W przypadku czterech – że przez pół godziny. Ostuzhennoy i wyciąć ciastka puszystej śmietany śmietany (siedemset gramów) Śmietanka (czterysta pięćdziesiąt gramów) i pół filiżanki cukru. To może być aromatyzowana brandy lub wanilii.

Miód ciasto z dyni

Za pomocą podobnego przepisu można piec ciastka z dodatkiem puree z dyni. Wzór test w tym przypadku jest w następujący sposób: stu gramów palonej dyni pocierana za pomocą tej samej ilości twarogu (ilość tłuszczu) i dwóch łyżek miodu stu gramów cukru, sody siedemdziesiąt pięć gramów masła. Mąka, podobnie jak w poprzednim przepisie, może podjąć inną liczbę. Piec i przygotować w ten sam sposób, jak opisano powyżej. Krem może przybrać kwaśną śmietaną lub twaróg.