713 Shares 9594 views

Jak uzyskać numer telefonu abonenta?

Bardzo często pojawiają się sytuacje, w których pojawia się pytanie: jak znaleźć numer telefonu pod adresem? W tym nic skomplikowanego. Istnieje kilka sposobów szybkiego poznania tych informacji.


Najprostszym sposobem

W każdym mieście działa usługa referencyjna. Wystarczy zadzwonić do operatora i dowiedzieć się niezbędnych informacji. Przygotuj się jednak do tego, że w help desk zostaniecie poproszony o dokładny adres. Jeśli chcesz znać numer stacjonarny pewnej osoby, musisz podać jego nazwisko, imię, nazwisko patronujące. Zwykle numery referencyjne są uniwersalne dla każdego miasta. Możesz dzwonić, wybierając numer "09".

Możesz użyć informacji umieszczonych w bazach danych online. Pamiętaj, aby pamiętać, że w niektórych witrynach dostęp do danych może być wymagalny. Aktualnie dla prawie każdego miasta można znaleźć informacje i stronę odniesienia. Pamiętaj, że dane mogą być nieaktualne.

Jeśli jest to wymagane, aby znaleźć numer telefonu pod nazwą abonenta, konieczne jest wpisanie danych stałego miejsca zamieszkania osoby, której numer trzeba znać.

Media cyfrowe

Możesz kupić bazę danych w wyspecjalizowanych sklepach, w których sprzedaje się oprogramowanie. Nie jest trudne w użyciu, ponieważ interfejs w takich katalogach jest dość prosty. Przed zainstalowaniem informacji na temat abonentów i organizacji na Twoim komputerze sprawdź, czy dysk zawiera wirusy.

Przed zakupem pożądane jest wyjaśnienie, czy można zaktualizować dostępne informacje referencyjne za pośrednictwem Internetu. Największą wadą takich programów jest to, że dane w nich szybko straciły znaczenie. Dlatego spójrz dokładnie na datę publikacji bazy danych. To powinna być najnowsza wersja. W przeciwnym razie przy podejmowaniu decyzji o znalezieniu numeru telefonu pod adresem grozi Ci zakup zupełnie bezużytecznego programu.

Wszystkie powyższe metody były związane z wyszukiwaniem informacji o stacjonarnym numerze telefonu. Jeśli okazało się, że musisz znać numer telefonu pod imieniem i mówimy o numerze telefonu komórkowego, to wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane.

Faktem jest, że do tej pory wszystkie informacje dotyczące abonentów operatorów telefonii komórkowej są ściśle poufne. Chociaż można spróbować. Spójrzmy na kilka opcji, które pomogą Ci znaleźć potrzebne dane.

Czy mogę znaleźć dane w biurze operatora?

Apel do operatora komórkowego. Spróbuj powiedzieć bezpośrednio, bezużytecznym. Żaden pracownik biura firmy nie może dostarczyć informacji osobistych o swoim abonencie. Teraz takie informacje są ściśle chronione. Możesz podać jakieś powody, pochodzić z różnych powodów, ale biuro konsultant nie daje żadnych informacji, najprawdopodobniej nadal nie będzie zapewniać.

Takie dane można uzyskać tylko od operatorów komórkowych przez organy ścigania, a następnie na specjalne życzenie.

Jak znaleźć informacje w Internecie

Zapoznaj się z pomocą internetową. Jak znaleźć numer telefonu pod adresem? Jest tylko jeden sposób – aby wpisać linię wyszukiwania dowolnej wyszukiwarki adres lub nazwę osoby, której numer jest potrzebny. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że abonent, z jakiegoś powodu, pozostawi swoje dane w sieci. Być może sprzedał nieruchomości lub świadczył usługi. Ale w tej sytuacji bardzo mało prawdopodobieństwo znalezienia numeru telefonu.

Możesz uciekać się do oszustwa. Masz adres tej osoby. Następnie możesz zostawić powiadomienie o nadchodzącej przesyłce, transfer. W ogłoszeniu możesz podać swój numer telefonu kontaktowego, zgodnie z którym osoba, z którą chcesz się zwrócić, powinna oddzwonić. Pamiętaj jednak, że ten sposób rozwiązania problemu znalezienia numeru telefonu pod adresem jest nieco nielegalny.

Pomocne porady

Ale co naprawdę nie należy robić to zapłacić za informacje, które mogą być dostarczane w internecie. Pamiętaj, że sieć jest pełna oszustw i zawsze pozwalaj, aby można było oszukać. Nigdy nie dokonuj żadnych rozliczeń międzyokresowych. Nie pobieraj programów, dla których chcesz zapłacić lub potwierdzić swój numer przez SMS.

W pierwszym przypadku najprawdopodobniej nie będzie można otworzyć pobranego lub pobranego pliku trojana. W drugim wariancie wysłano SMS, na krótki i "wolny" numer, będzie kosztować dużą ilość.

Nadal istnieją również takie eksperci, którzy współpracują, pozornie, prawie z CIA. Tacy specjaliści sugerują, aby uzyskać wszystkie informacje nie tylko o wybranym numerze telefonu, ale także o jego właściciela i dosłownie w ciągu kilku godzin. Cóż, opowiedz mi o łasce, gdzie mogą mieć takie dane?

Nawet agencje detektywistyczne, w których głównie byli pracownicy tajnych służb, zawsze ostrzegają swoich klientów na temat następujących kwestii. Jeśli zapytasz, jak sprawdzić numer telefonu komórkowego pod adresem, nie będziesz mógł otrzymywać tych informacji. Przynajmniej w sposób prawny i prawny.

Jeszcze jedno. Bądź ostrożny przy zakupie dysków z bazami danych na rynkach. Bardzo często sprzedają i oferują nawet bazy danych operatorów komórkowych, ale tylko informacje w nich są nieaktualne. Kupując taki dysk na rynku, nikt nie będzie mógł złożyć roszczenia.